Skocz do zawartości

Redmi Note 3 nie włącza się po nieudanej próbie rootowania


PoprostuKonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wam,
do tej pory byłem biernym użytkownikiem forum szedłem za radami, doszedłem do https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/
Idąc krop po kroku dostałem pozwolenie na rootowanie więc się zabrałem no i się zaczęło: 

Przycisk pogłośnienia muzyki + zasilanie skutkowało jedynie wyświetlaniem się konturu telefonu i kabla jednak program MiFlashUnlock nie wykrywał połączenia, uznałem że spróbuje nacisnąć dolny + zalislanie, poskutkowało to włączenie trybu fastboot z ikoną króliczka grzebiącego w androidzie (taki jak w ww. programie) i ów program wykrył połączenie a przycisk "unlock" stał się klikalny. Zaczęło weryfikować i wyskoczył pierwszy błąd:
56ce090f5f67c_Beztytuu.thumb.png.b227427

spróbowałem jeszcze raz i otrzymałem taką informacje:
56ce0977780ad_Beztytuu2.thumb.png.f521f7

to już mnie mocno zdziwiło, jednak nic nie opisze zimnych potów gdy uznałem że dam sobie narazie z tym spokój wyłączam wszystko odłączam kabel, wyłączam telefon, włączam ponownie, ładuje się normalnie i...
Logo Mi mi.com na przechodzącym z szarości do czerni tle (jak nigdy wcześniej) i nic, zamarł.
Telefon mogę jedynie wyłączyć i przejść w dwa tryby opisane wyżej. 
Dodam że przed rootowaniem już po odblokowani tej możliwości włączałem i wyłączałem telefon normalnie, jak i szykując się do wgrania polskiej wersji.
Znalazłem tylko ten wątek ale nie chce narazie nic bardziej "psuć" http://en.miui.com/thread-193681-1-1.html

Telefon jest nowy i zakładanie konta poszło jak i cała reszta do tej pory poszło gładko bez żadnych błędów.
Sam nie wiem w jakiej sytuacji się obecnie znajduje gdzie leży wina i jak to naprawić. Proszę o pomoc.



EDYTUJE:
Dobra samo ruszyło, zostawiłem telefon z tym logiem na czas papierosa, wróciłem i działa już normalnie, poczekam na kilka odpowiedzi może któraś będzie tą trafioną i spróbuje jeszcze raz rootować.

Edytowane przez PoprostuKonrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na i.mi.com i się zaloguj, tam ci wyskoczy komunikat o potwierdzeniu weryfikacji telefonu czy jakoś tak. Wejdź na account.xiaomi.com i się zaloguj oraz zrób tak żebyś miał 100% security.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smigoll już na samym początku zrobiłem sobie 100%, logowanie na  i.mi.com mimo klikania na chybił trafił przeszło pomyślnie i mam dostęp do telefonu z pozycji komputera.
Mimo to dalej nie może zweryfikować urządzania.
1. Kombinacja przycisków Up+power jak widać nie zauważa połączenia (telefon "czuje" kabel w wejściu):
CAM01109.thumb.jpg.abd0662e084e50c799e4f

2. Tutaj Down+power - połączenie nawiązane:
CAM01110.thumb.jpg.2673c282dc93eec8596bb

3.Moja bolączka:
CAM01111.thumb.jpg.6a77f93cb4d4e17be328d

Edytowane przez PoprostuKonrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo zabawy z danymi wielokrotnym przelogowaniu dalej nie może zweryfikować, jednak widzę że nie jestem osamotniony z tym problemem (główne forum) a rozwiązania dalej brak.

Nie wiem nie wiem nic już, sprawdziłem chyba w najprostszy sposób czy kota na pewno są zgodne - zmieniłem avatar na profilu przez PC, od razu zmienił się też w telefonie.
Dokopywałem się do porada takich jak wyłączanie firewalle, zgadłeś nic to nie dało dobija do 50% i błąd.

Edytowane przez PoprostuKonrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...