Skocz do zawartości

Gdzie kupić MI 5


neurofit

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, krzysztof1506 napisał:

A jak to jest z serwisem gwarancyjnym tylko wysyłka do Chin czy jest też coś w Europie albo nawet w Polsce?

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Trzeba coś do nich pisać żeby wysłali jako prezent by ominąć cło?

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

na telefony cła nie ma, tylko VAT i nie, żadne sposoby na "omijanie" nie istnieją... albo trafisz, albo nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, krzysztof1506 napisał:

Czyli kwestia szczęścia? A jak z tym serwisem?

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Oficjalny jest w Chinach, XFS ma swój własny serwis w Czechach, Technos w Polsce. Nie ma co liczyć tak na prawdę na serwis w PL od polskich sprzedawców... zazwyczaj jest to chwyt marketingowy, nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vat Vatem sa sklepy które wysyłają przez UK i nie ma Vatu zamawiałem tak dwa razy wysyłka kosztuje od 15-30usd i ma się tel w max 5 dni tylko ta cena narazie jak dla mnie za wysoka :) chyba narazie zostawie szajsunga choc tęsknie juz za Xiaomi hehe ps moze ktoś chętny zamienic sie za Galaxy S6 mam go 3 dni nówka z PLAY zamiana tylko na MI Note pro najlepiej nowy :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, krzysztof1506 napisał:

A gdzieś czytałem o też jest wzmianka, że w Polsce Acid robi serwis gwarancyjny dla nich. Jest też serwis w Hiszpanii ale wolałbym w Polsce. Trochę martwi mnie też ten vat.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Acid naprawia tylko dla IBG, dla XFS już od dawna nie robi :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale mi właśnie chodzi o IBG! Czyli rozumiem, że robi naprawy gwarancyjne?

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Tak.

Dziś robi jutro nie robi ...

Wysłane z mojego Redmi Note 2

A Ty skąd takie mądrości masz? Tak z du... wymyślasz?

Wysłano z Mi4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki pytanie poniewaz na pewno bede kupowal mi5 tylko mam pytanie odnosnie softu. Na filmiku (i to nie jednym) widac ze mi5 posiada soft miui 7 GLOBAL czy to oznacza ze nie bedzie potrzeby bawic sie w odblokowanie bootloadera i wgrywanie miuipolska ? w sofcie glownie chodzi mi o gapps jezyk polski tez mile widziany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Ahmaret napisał:

a ja mam taki pytanie poniewaz na pewno bede kupowal mi5 tylko mam pytanie odnosnie softu. Na filmiku (i to nie jednym) widac ze mi5 posiada soft miui 7 GLOBAL czy to oznacza ze nie bedzie potrzeby bawic sie w odblokowanie bootloadera i wgrywanie miuipolska ? w sofcie glownie chodzi mi o gapps jezyk polski tez mile widziany.

Tylko język angielski, więc MIUIPL i tak będzie trzeba wgrywać dla polskiego języka, a co za tym idzie, odblokować bootloader...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o global, pare dni temu na IBG, powiedział że nie przewidują nic takiego, rom to multilanguage czyli chiński plus inne. Możliwe że pewnego dnia bedą mieli dostep do romu ogólnego. Co do Google Play napisał że można go osobiście instalować oraz podał odnośnik:
 http://en.miui.com/thread-3998-1-1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się zastanawiam nad ibougu. Natknalem się nad takim komentarzem pod spideewebem

No wiesz trochę jest to nie wporządku propagowanie że jest możliwość naprawy z ibuygou w Polsce nie pisząc przy tym że jest to płatne (przynajmniej tak było jak ja mialem awarie). Bo oby ludzie kupujący - przy awarii czego im życzę - nie musieli się na własnej skórze przekonywać WTEDY że jednak ten serwis jest płatny lub trzeba ponownie telefon odsyłać na drugi koniec świata.

Acid jeśli faktycznie tak jest to trochę nie bardzo. Co mi po serwisie w Polsce gdy ibougu każe wysyłać do Chin.

We wcześniejszym poście gość wręcz pyta:

Tak też z nimi rozmawialem przed pierwsza naprawa. DO wyboru miałem naprawę za free w china ale czas oczekiwania dlugi - lub szybciej naprawa w podanym przez ciebie serwisie w polsce za kilkaset pln. Coś się zmieniło od tego czasu;) ?

Zapewne nie chodziło o części, bo za zapłatą by się znalazły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...