Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Telefon przez parę tygodni eksploatacji pod wieloma względami się sprawdza. Jak dotąd jedyny, ale bardzo poważny minus stanowi bluetooth. Note 2 niespodziewanie rozłącza się z zestawem głośnomówiącym w aucie. W trakcie rozmowy  potrafi wielokrotnie tracić łączność i samoistnie ją ponawiac,  oczywiście fragmenty rozmowy giną wtedy w eterze,  a podczas jazdy manipulowanie przy telefonie nie jest ani łatwe ani wskazane. Co ciekawe takie zachowanie telefon prezentuje nie przy każdej rozmowie,  czasem łączność jest utrzymywana bez przerw. Zupełnie nie wiadomo od czego to zależy...

Również SmartWatch traci łączność z tym telefonem ( lub może powinienem raczej napisać że Xiaomi traci łączność z ze SmartWatchem)  -  w tym przypadku sam już się nie połączy i trzeba to robić " na piechotę ".  

Temat ten już poruszalem,  ale w innym dziale, został zamknięty. Uważam,  że wątek wart jest kontynuacji,  bo każdy współczesny telefon GSM powinien działać bezproblemowo w swoim małym elektronicznym środowisku: PHONE -CAR- WATCH, a ten tego nie robi. Pytanie czy problem jest sprzętowy,  czy softwarowy? 

Chciałem zapytać,  czy ktoś z Was użytkowników Redmi Note 2 ma te same kłopoty? A może znalazł ktoś ewentualne rozwiązanie. Zastanawiam się nad powrotem do pierwotnej wersji oprogramowania. EU, bo mam wrażenie,  że w wersji rozwojowej PL objawy się nasiliły. Ale może to błędna decyzja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty, co przez to rozumiesz?

Nie wiem, nie ja się w ten sposób wyraziłem, a jako że nie jest to zbyt precyzyjne określenie, stąd moje pytanie.

U mnie na przykład gdy BT się sam wyłączył to musiałem zrebootować telefon, bo inaczej nie dało się go z powrotem włączyć. Na tym polegała moja "pomoc". Może w twoim przypadku chodzi o coś innego?

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołacze sie do problemów z BT w samochodzie.

U mnie to w ogole jakas porażka (ROM DEV 6.1.21), raz że nie przełącza na glosniki w aucie, a jak zrobie to ręcznie to za pierwszym razem nie dziala, dopiero po przelaczeniu na glosnik w telefonie i ponowny przelaczeniu na glosnik w aucie - cos tam łapie i nagle moge slyszec rozmówce.

Druga sprawa, jak probuje zadzwonic za pomoca BT z auta to za kazdym razem moja Honda Accord do mnie przemawia że serwis jest nie dostepny dla mojego telefonu. Nie wiem czy to wina kompatybilnosci z BT z auta czy to wina MIUI i skopanego zarządzania połączeniem BT.

Na starym niskobudżetowcu Zopo Zp700 ktorego mialem wczesniej - żadnych takich problemów nie było.

Coś ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 7.1.3 wcale nie jest tak kolorowo z BT. Też rozłącza tylko nie tak często, i trzeba restartowac sam BT nie trzeba restartować telefonu. Czasem też zdarza się że nie widzi żadnych urządzeń BT w pobliżu i żadne restarty nic nie dają trzeba poczekać, w tym czasie inne telefony też nie widzą naszego rn2 totalne zamulenie BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, d3tr0 napisał:

Na 7.1.3 wcale nie jest tak kolorowo z BT. Też rozłącza tylko nie tak często, i trzeba restartowac sam BT nie trzeba restartować telefonu. Czasem też zdarza się że nie widzi żadnych urządzeń BT w pobliżu i żadne restarty nic nie dają trzeba poczekać, w tym czasie inne telefony też nie widzą naszego rn2 totalne zamulenie BT.

Czy to objawia się również tym, że gdy chcę komuś coś przesłać przez BT, to nie da rady? Często tak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...