Skocz do zawartości

Opinie o geekbuying


szwykowskov

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

10 stycznia zamówiłem dość rzadko spotykany MI 5S w wersji szarej, 4GB/128 GB

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Mi-5S-4GB-128GB-Smartphone---Gray-372738.html

23 stycznia kurier dostarczył telefon :) Na deklaracji był wpisany telefon komórkowy wartość 30$ + 10$ przesyłka.

Także z mojej strony polecam sklep.

 

ps. jedyny minus - to syfiasty miui, który został zainstalowany.

 

 

Przechwytywanie.PNG

Edytowane przez dadasiek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Swojego czasu psioczyłem na ten sklep, bo miałem powody. Dziś chcę pochwalić. W niedzielę późnym wieczorem zamówiłem tam Redmi 4x, dziś (wtorek rano, niecałe 1,5 doby później – kurier przyniósł telefon!). Wybrałem towar z "Italian Stock" – dlatego tak szybko, dlatego tylko 9 zł za przysylkę, no i oczywiście wewnątrz EU nie ma mowy o VAT :-) Łącznie 558 zł za wersję 3/32.

Zastrzegam jednak: sklepy należy oceniać po tym, jak realizują gwarancję, a nie jak sprzedają. To mój drugi tel. z tego sklepu i nie mam żadnych doświadczeń z gwarancją tamże.

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, latet napisał:

DHL, 9 zł (z Włoch). Nie wiem, dlaczego tak tanio. Wewnątrz Polski za DHL bym zapłacił pewnie 3x tyle.

Dlatego tak szybciutko. Kiedys z CN zamawialem towar to jak powiedzmy wyslali w poniedzialek potrafilo juz byc w szcz w srode(pon wysylka niemcy wtorek i sroda polska) :)

 

Klient podeslal mi po naprawie gwarancyjnej od GB. Naprawa w garazowym serwisie GB trwala 2 miesiace, z czego 2 tygodnie odsylka do GB, 3 tygodnie odsylka do PL.

Coz wszystko widac na zalaczonych obrazkach, chyba wiecej wyjasnien nie trzeba.

IMG_20170913_093055_resize.jpgIMG_20170913_093135_resize.jpgIMG_20170913_093140_resize.jpgIMG_20170913_093144_resize.jpgIMG_20170913_093146_resize.jpgIMG_20170913_093156_resize.jpgIMG_20170913_093239_resize.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, latet napisał:

Mam wrażenie, że ekran lekko wystaje ponad obudowę. Tak?

Odkleil sie od ramki, a z drugiej strony ramka wyswietlacza peknieta w dwoch miejscach, nie rowno doklejony Back Cover(ten w srodku duzy cover calego tylu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Acid napisał:

Bateria nie spuchła czasem?

Wysłane z MI6
 

Nie wyglada mi na to. Tel praktycznie nie uzywany, odkupilem go od niego wlasnie w takim stanie po naprawie z GB. Tylko w jednym miejscu sie odkleja, z drugiej strony jest ok, Back Cover wyglada tez na normalny.

I wyglada mi na to ze kiepsko przykleil sie LCD do Frame

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ale no może te zdjęcia tak tylko wyglądają ale z tego co na nich jest to widzę szczelinę między ramką LCD a obudową a nie LCD a ramką. A ta odchodzi przez puchnięcie baterii (zwykle...). Chyba, że dać zdjęcie po długości by wyraźnie zaznaczyć gdzie jest ramka, a gdzie wychodzi LCD ponad ramkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...