Skocz do zawartości

Xiaomi Piston v3 za 58zł


piotr.geekbuying

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!
Witam Was po długiej nieobecności spowodowanej sesją (jeszcze się dokształcam). :D 

Dziś mogę Wam zaoferować słuchawki Xiaomi Piston v3 za 58 zł.

O ile się dobrze zorientowałem:
- Amazon: 80 zł

- Banggod 64 zł

- Tinydeal 84 zł

... więc dalej nie sprawdzam :D 

LVaTOBv.png

 

A Wy skąd kupujecie? Różnica między oryginałami a "zamiennikami" jest ogromna, nie polecam kupować od Januszów z Allegro.

Na dziś to tyle. W przypadku zamówień, zniżek do dużych zakupów i takich tam - znowu służę.

Pozdro!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście trochę nieścisłości w opisie, jakby tabelka skopiowana. W komplecie też się nie zgadza bo wskazuje na wersję Dazzle (pilot tak samo).  Ale jest to większy sklep nie sądzę by pozwolili sobie na takie coś, szybciej na aliexpress jeśli by to było wtedy można by się zastanawiać. Raczej pewne że to jest dobra wersja.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy mała prośba o pomoc. Zarejestrowałem się tam i mam tylko zapłacić 14, 99? Nic nie pisze o koszcie wysyłki. I pewnie jak mam w Raiffeisenie albo pko to jak zapłacę karta przez PayPal to podwojne przewalutowanie będziemy z USD na EUR i na złotówki?

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj kartę do PP; zamówienie opłacisz w kilka sekund dzięki temu, a nad bezpieczeństwem będzie czuwał PP. Dwa dni temu za dolara płaciłem po przewalutowaniu z PP 4.1 zł, ale już mi się nie chciało kombinować z przewalutowaniami na inne waluty dla trzech złotych  :P 

 

edit: komentarz o kosztach wysyłki jest wyżej. :P jest darmowa.

Edytowane przez piotr.geekbuying
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2016 o 19:31, Sylwester Nowaczyk napisał:

Teraz tytułowe Xiaomi Piston 3 za jedyne 12.29$ a wersja hybrydowa 16.99$.

Promocja na GearBest

Wysłane z mojego Redmi 3 (tapatalk)

Kupiłem w poniedziałek, chciałem przed chwilą wziąć drugą sztukę i juz po promocji :( A co sądzicie o tych hybrydowych? Czytałem recenzje, jednym się bardziej podobają, innym mniej, ktoś miał styczność?

Edytowane przez bartaspoz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...