Jump to content

Nowe wersje oficjalnego systemu

Recommended Posts

Spróbowałem przed chwilą na Redmi 3s i ostatnim Global dev, zadziałało. Odinstalować sie nie da, ale można zrobić "disabled". Celowo napisałem po angielsku, bo zadziałało dopiero po zmianie jezyka systemu na eng (pojawiły się to dodatkowe settings z Activity Launcher gdzie można wyłączyć jakąś aplikację). A tu dowód na to że nie ściemniam, dwa programy Googla unieszkodliwiłem:
Screenshot_2017-02-26-17-13-49-913_com.android.settings.thumb.jpg.e55604eff57dda3b2f662b6b62772d66.jpg

Na redmi 3 i androidzie 5.1 nie sprawdzałeś?

====
Wysłane z Redmi 3 by TapaTalk.

• Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Panowie czy ktoś próbował tego sposobu na pozbycie się gapps z global dev http://en.miui.com/thread-422497-1-1.html U mnie niestety nie działa pod wszystkimi Install App mam wygaśnięty przycisk wyłącz

Na pewno zwiększyła się głośność dzwonków, doszedł taki future na ekranie blokady co się nazywa: Turn on Daily lock screen.  W kontaktach doszło coś co się nazywa Mi Voice i chyba umożliwia wykonywani

Kompendium już masz, a tu linki do romów na zablokowany bl dla wszystkich tel: http://en.miui.com/a-234.html Wybierasz ten, bo najnowszy i chyba najlepszy:  i instalujesz Miflashem w trybie downl

Posted Images

Dnia 26.02.2017 o 18:05, grzegorz.lki napisał:

Na redmi 3 i androidzie 5.1 nie sprawdzałeś?

Nie ale powinno zadziałać. Przeczytaj dokładnie instrukcję jak to zrobić tego kolesia. Jakoś później jak ci nie wyjdzie napiszę dokładnie jak.

Działa też z polskim menu, tylko nie znalazłem wcześniej bo szukałem drugiego settings, a to przecież ustawienia!

Na Redmi 3 niestety nie działa!

Edited by FromWP
Dodanie treści
  • Like 1

Jakby komuś przeszkadzały zainstalowane aplikacje w oficjalnych romach global, to zrobiłem poradnik jak je można skutecznie wyłączyć bez roota (nawet ikony znikają):

Niestety działa tylko na niektórych telefonach, na Redmi 3/pro nie!

Edited by FromWP
36 minut temu, tofic napisał:

Czy na romy miui polska też jest jakaś możliwość wyłączenia aplikacji? bo z tego co rozumiem to to dotyczy tylko global

To dotyczy wszystkich romów, tylko w romach miuipolska nie bardzo jest co wyłączać. Globale są przeładowane aplikacjami Googla których nie można odinstalować i tu się to przydaje najbardziej. Wyłączenie jakiejś pozornie nieważnej a zitegrowanej z systemem aplikacji może spowodować problemy.

14 godzin temu, tofic napisał:

Tzn z miui polska tez chetnie wylaczyl byl google sklep czy uslugi google ale sa tez inne ktore uwazam za zbedne, probuje wylaczyc jakies aplikacjile i niestety nie idzie

Wiem, sprawdziłem i na Redmi 3 nie działa. Działa na 3s i kilku innych telefonach. 

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...