Skocz do zawartości

Nowe wersje oficjalnego systemu


chireo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mógłby mi ktoś napisać najprościej jak się da, ile jest Romów na zablokowany bootloader na Redmi 3/3s? Teraz mam bodajże Miui 7.1.3 a chciałbym przejść na Miui 8. Czy jest Miui 8 na zablokowany bootloader na Redmi 3? Jeśli tak, to czy mogę prosić o link? Z góry dziękuję!

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej, jest jeden ten który masz rom xiaomi.eu i tylko dla Redmi 3. Są jakieś romy Manhit przerabiane z romów eu,  ale chyba tylko z miui7. Od niedawna są chińskie romy global na zablokowany bl. Redmi 3s ma zupełnie inne romy od Redmi 3. Wszystko w kompendium wiedzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma od Acida, są global od Chińczyków. Ogólnie romy od Acida nie są na bazie romów global tylko china dev i nikt ich nie nazywa global. Chińczycy korzystają częściowo w swoich romach global z tłumaczeń Acida, nawet wymienili go w stopce romu. 

Edytowane przez FromWP
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Sylwester Nowaczyk napisał:

Szukam tego działu i nie mogę znaleźć. Może przez tego tapatalka.

Kompendium już masz, a tu linki do romów na zablokowany bl dla wszystkich tel: http://en.miui.com/a-234.html

Wybierasz ten, bo najnowszy i chyba najlepszy: link.JPG i instalujesz Miflashem w trybie download według poradnika.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, ten ROM co podałeś w ramce to będzie dobry dla Redmi 3? Bo tam też jest 3s, a z tego co piszą, dla Redmi 3s jest inny ROM.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Ja mam Redmi 3 (2/16).

I czy na pewno wszystkie z tego linku są na zablokowany bootloader? Może ktoś podać pewny link na najnowsze MIUI na mój zablokowany Redmi 3?

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sylwester Nowaczyk napisał:

 

Aha, ten ROM co podałeś w ramce to będzie dobry dla Redmi 3? Bo tam też jest 3s, a z tego co piszą, dla Redmi 3s jest inny ROM.

 

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Ja mam Redmi 3 (2/16).

I czy na pewno wszystkie z tego linku są na zablokowany bootloader? Może ktoś podać pewny link na najnowsze MIUI na mój zablokowany Redmi 3?

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Tak wszystkie z tego linku, tylko źle skojarzyłem, ty masz Redmi3 a ja wkleiłem Redmi3s. Czyli z linku pobierasz "Redmi3/Prime Latest Global Developer"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Sylwester Nowaczyk napisał:

Wgrywać przez miflash ?

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 

Tak, inaczej nie wgrasz. Tylko teraz się okazało, że ostatnia wersja 6.9.29 ma problemy z działaniem galerii i wszystkim co jest z nią związane. Albo poczekaj na nowszą wersję, albo poszukaj tej sprzed tygodnia czyli 6.9.22 która była ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeden i drugi mogę wrzucić na zablokowany bootloader? Obydwa przez miflash, tak? Pytam ostatecznie, bo zaraz będę działał ;)

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

I jeszcze dwie rzeczy... Rozumiem, że obydwa wrzucam przez miflash tą samą metodą i z tym samym miflashem? (Ver. 6.4.1)
Znalazłem Global Developer z zeszłego tygodnia. Można go instalować? Dobre są opinie? Lepiej ten, czy wersja Stable?

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Sylwester Nowaczyk napisał:

Ale jeden i drugi mogę wrzucić na zablokowany bootloader? Obydwa przez miflash, tak? Pytam ostatecznie, bo zaraz będę działał ;)

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 

I jeszcze dwie rzeczy... Rozumiem, że obydwa wrzucam przez miflash tą samą metodą i z tym samym miflashem? (Ver. 6.4.1)
Znalazłem Global Developer z zeszłego tygodnia. Można go instalować? Dobre są opinie? Lepiej ten, czy wersja Stable?

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 

Global dev z 6.9.22 jest ok, 6.9.29 lepiej pominąć. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
hej, mam pytanie, mam MIUI 7.4 by xiaomi.eu, 6.5.19 (rozwojowa). Chce zainstalowac aktualizacje zeby miec miui 8 ale wywala mi cos takiego:
14876294_10209960653466613_1513274749_o.png.jpeg

Proponuję pobrać na nowo Rom

====
Wysłane z Redmi 3 by TapaTalk

hej, mam pytanie, mam MIUI 7.4 by xiaomi.eu, 6.5.19 (rozwojowa). Chce zainstalowac aktualizacje zeby miec miui 8 ale wywala mi cos takiego:
14876294_10209960653466613_1513274749_o.png.jpeg

Ale pokaż jeszcze Screenshot z informacji o telefonie aby sprawdzić ten twój soft

====
Wysłane z Redmi 3 by TapaTalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszło, ściągnąłem inna wersję z innego serwera, do tego ściągnąłem windowsem plik zip bo jak ściągałem ten poprzedni na macu to automatycznie mi się rozpakowywał, późńiej go spakowałem do zip i wgralem na telefon. udalo sie zainstalować normalnie przez aktualizacje :)

dzięki za zainteresowanie i pomoc :)

14803181_10209962441351309_1460154082_o.png.jpeg

Edytowane przez Axle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Dnia 9.02.2017 o 06:48, grzegorz.lki napisał:

Panowie czy ktoś próbował tego sposobu na pozbycie się gapps z global dev
http://en.miui.com/thread-422497-1-1.html
U mnie niestety nie działa pod wszystkimi Install App mam wygaśnięty przycisk wyłącz

Spróbowałem przed chwilą na Redmi 3s i ostatnim Global dev, zadziałało. Odinstalować sie nie da, ale można zrobić "disabled". Celowo napisałem po angielsku, bo zadziałało dopiero po zmianie jezyka systemu na eng (pojawiły się to dodatkowe settings z Activity Launcher gdzie można wyłączyć jakąś aplikację). A tu dowód na to że nie ściemniam, dwa programy Googla unieszkodliwiłem:

Screenshot_2017-02-26-17-13-49-913_com.android.settings.thumb.jpg.e55604eff57dda3b2f662b6b62772d66.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...