Skocz do zawartości

Nowe wersje oficjalnego systemu


chireo

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie przez wyłączoną optymalizację Miui. Włącz i znajdzie aktualizację.

Mam włączoną. Wyłączyłem ją raz jakieś dwa tygodnie temu i 3 dni temu ją włączyłem aby znalazł aktualizacje.

Czytałem twoje posty o tym że jak wyłączyłeś to nie znajdowało aktualizacji

===

Wysłane z Redmi 3 by TapaTalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, [email protected] napisał:

Mniej więcej oo jakim czasie global stable się pojawia ?

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Dokładnie to tego nikt nie wie, ale myślę że w ciągu tygodnia powinien się pojawić. Ale nie wiem czy warto czekać, bo wersje global dev też są już stabilne. Może się okazać że global stable nie będzie bardziej stable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, grzegorz.lki napisał:

Na stronie en.miui.com download wyświetla wersję 6.8.18.

Natomiast w wątku

http://en.miui.com/thread-336307-1-1.html

Jest wersja 6.8.25

i stąd pobieram zip

===

Wysłane z Redmi 3 by TapaTalk

Bo oni sami nie nadążają, ale "wszystkie drogi prowadzą do celu" a jest ich sporo tak jak w ustawieniach Miui.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, grzegorz.lki napisał:

@FromWP nie brakuje tobie na global wyszukiwania w dialerze z polskimi znakami? Chyba jedyny minus globala. Może kiedyś to ogarną.

===ll

Wysłane z Redmi 3 by TapaTalk

Przed chwilą sprawdziłem i u mnie wyszukiwanie z polskimi znakami działa. Może musisz użyć "Przebuduj słownik T9"  w menu wyświetlania kontaktów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, grzegorz.lki napisał:

A powiedz jeszcze czy kontakty masz na koncie xiaomi czy Google. Czy tu i tu.

Wysłane z Redmi 3 by TapaTalk

Mam na Googlu, Xiaomi i jeszcze koncie MS, dodatkowo Skype i Whatsapp. Przy wyszukiwaniu pokazuje na jakim koncie dany kontakt jest. Może powinieneś spróbować wgrać jeszcze raz rom miflashem z opcją zachowania wszystkich danych?

Screenshot_2016-08-28-14-44-58-388_com.android.contacts.pngScreenshot_2016-08-28-14-46-36-710_com.android.contacts.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na Googlu, Xiaomi i jeszcze koncie MS, dodatkowo Skype i Whatsapp. Przy wyszukiwaniu pokazuje na jakim koncie dany kontakt jest. Może powinieneś spróbować wgrać jeszcze raz rom miflashem z opcją zachowania wszystkich danych?

Screenshot_2016-08-28-14-44-58-388_com.android.contacts.pngScreenshot_2016-08-28-14-46-36-710_com.android.contacts.png

Ok dzięki, ale chodzi mi o wyszukiwanie w dialerze a nie w kontaktach - w kontaktach też mi wyszukuje z polskimi znakami. Na przykład jak w dialerze w piszę 976 - to znajduje mi wszystkich z 976 i z "WRO" ale nikogo z "WRÓ".

spróbuję jeszcze skopiować na konto xiaomi może tu leży problem

Wysłane z Redmi 3 by TapaTalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, grzegorz.lki napisał:

Ok dzięki, ale chodzi mi o wyszukiwanie w dialerze a nie w kontaktach - w kontaktach też mi wyszukuje z polskimi znakami. Na przykład jak w dialerze w piszę 976 - to znajduje mi wszystkich z 976 i z "WRO" ale nikogo z "WRÓ".

spróbuję jeszcze skopiować na konto xiaomi może tu leży problem

Wysłane z Redmi 3 by TapaTalk

Tak mi się pokazuje jak wyszukuję w dialerze. Jak wpiszę cyfry (jako fragment nr telefonu) to kontakty z polskimi znakami też pokazuje.

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, grzegorz.lki napisał:

Tak pomija. Ta łódź ma w numerze tel 976, tak jak wpisałem w dialerze.

Wysłane z Redmi 3 by TapaTalk

Odpadam, nadal nie rozumiem,. Jak wpisałeś 976 to wyszukuje wszystkie wpisy z takim ciągiem znaków, czy to w nr telefonu czy tekście, niezależnie od tego czy są polskie znaki w kontakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...