Skocz do zawartości

Nowe wersje oficjalnego systemu


chireo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Chyba dobra wiadomość. Xiaomi podobno zdecydowało się na wypuszczenie oficjalnego romu Global/dev dla Redmi 3/pro. Pierwsze wydanie miało wejść już 21.07, ale jest opóźnienie. Jest bardzo prawdopodobne że już w przyszły piątek będzie pierwsze wydanie bety oficjalnego Globala od Xiaomi. Link do forum z info na en.miui: http://en.miui.com/thread-313692-1-1.html

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni mam Redmi 3 Pro. Nie miałem za bardzo czasu w zabawę w odblokowywanie BL, więc z czystego lenistwa wgrałem ROM jakiegoś Wietnamczyka. Czy oficjalny ROM będę mógł wgrać bez BL? Oraz pytanie dla doświadczonych useró - czy jest taka ewentualność, że ten oficjalny ROM będzie gorszy od tego co mam teraz, czyli MIUI 8 Global - ManhiT V6.7.7 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 17/08/2016 o 16:34, szamer napisał:

Czy instalowal ktos juz  wersje -> Version: V7.5.2.0.LAIMIDE (MIUI7) ? 
Jestem ciekaw czy posiada duzo bledow i jak sie zachowuje bateria na tym romie. 

 

 

Witam

czy jest szansa na wersję MIUIpolska V7.5.2.0.LAIMIDE ?
obecnie jestem na wersji 7.5.1.0, z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Mam pytanie bo czytam to forum i z lekka nie ogarniam tematu już. 

Posiadam Redmi 3, wersja MIUI 7.1.3.0 (stabilna) bootloader mam zablokowany. Czy mogę zainstalować nowsza wersje MIUI? bo piszecie że są nowe wersje ale u mnie aplikacja od aktualizacji nic nie wykazuje ze jest coś do pobrania. tutaj niby są wersje stabilne https://miuipolska.pl/wersje-stabilne-miui-v7/ ale nie wiem która miałbym pobrać aby zainstalować nową. nie wiem jak mam rozpoznać która z wersji jest dla Redmi 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tofic napisał:

Witam, 

Mam pytanie bo czytam to forum i z lekka nie ogarniam tematu już. 

Posiadam Redmi 3, wersja MIUI 7.1.3.0 (stabilna) bootloader mam zablokowany. Czy mogę zainstalować nowsza wersje MIUI? bo piszecie że są nowe wersje ale u mnie aplikacja od aktualizacji nic nie wykazuje ze jest coś do pobrania. tutaj niby są wersje stabilne https://miuipolska.pl/wersje-stabilne-miui-v7/ ale nie wiem która miałbym pobrać aby zainstalować nową. nie wiem jak mam rozpoznać która z wersji jest dla Redmi 3.

Żadnej wersji eu nie zainstalujesz bo jak sam piszesz masz zablokowany bl. Aplikacja do aktualizacji też niczego ci nie znajdzie. Musisz poczytać ze zrozumieniem. Są romy oficjalne global na zablokowany bl, ale nie eu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cincin27 napisał:

Jak wyjdzie stable to wracam na globala, dużo różnic w porównaniu do Xiaomi.eu nie ma.

Tylko nie wiadomo czy ten stable będzie rzeczywiście stable. No i ciekawe jak długo wytrzymasz bez cotygodniowych aktualizacji, bo to dosyć silny nałóg a odstawienie może wymagać zmiany trybu życia, lub psychoterapii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wyłączasz optymalizację miui i sama się włącza. Nie wiem jak z dostępem do zapisu sd bo tylko zapis zmieniałem dla TapaTalk i nie było problemu

===

Wysłane z Redmi 3 by TapaTalk

To powinno pobrać Ci tylko kilkanaście MB do wersji 6.8.18, aktualizacja a potem znowu kilkanaście MB i aktualizacja do wersji 6.8.25

Zainstalowałem 6.8.18 i nie znajduje mi 6.8.25. Więc czekać 24h i próbować wymusić znalezienie aktualizacji

===

Wysłane z Redmi 3 by TapaTalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, [email protected] napisał:

Podbijam

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Tak jak kolega pisał, możesz, albo wstrzymaj się kilka dni a będziesz miał global stable z Miui8.

43 minuty temu, grzegorz.lki napisał:

Zainstalowałem 6.8.18 i nie znajduje mi 6.8.25. Więc czekać 24h i próbować wymusić znalezienie aktualizacji

No właśnie przez wyłączoną optymalizację Miui. Włącz i znajdzie aktualizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...