Skocz do zawartości

Nowe wersje oficjalnego systemu


chireo

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję wrzucać tutaj pytania/wrażenia dotyczące nowych wersji oficjalnego softu od producenta.

Aktualnie mam wersję 7.1.1.0 i pojawiło się powiadomienie o dostępności 7.1.2.0.

Czy ktoś już ją zainstalował? Jakieś istotne zmiany czy problemy?

Edytowane przez chireo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Przed chwilą, cincin27 napisał:

Nowy update to 7.2.4.0 a nie 7.1.4.0

Faktycznie, nie zwróciłem uwagi i na szybko przepisałem wersję

 

Póki co zniknął root, telefon nie widzi karty sim i przywróciło się kilka chińskich apek wcześniej usuniętych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno zwiększyła się głośność dzwonków, doszedł taki future na ekranie blokady co się nazywa: Turn on Daily lock screen.  W kontaktach doszło coś co się nazywa Mi Voice i chyba umożliwia wykonywanie połaczeń VoIP.  W Settings -> Additional settings - > doszła opcja transfer Mi Mover. Ja tego wcześniej nie widziałem.

Wygląd i układ zmieniła apka od pogody. Można odzyskać SMS z MiCloud jeżeli ktoś ma to włączone.

Więcej zmian nie zdążyłem zauważyć.

Edytowane przez Vergiliusz
poprawki
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 jak dostane smsa np... kliknę 2x w niego na ekranie blokady , przenosi do smsów ... czytam .... zamykam

a apka smsowa dalej krzyczy że sms nie odczytany

dopiero jak sie wejdzie i kliknie na tą konkretną ostatnią wiadomość to oznacza jako przeczytaną

zerknijcie proszę czy w najnowszej dalej tak jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, d00lar napisał:

 jak dostane smsa np... kliknę 2x w niego na ekranie blokady , przenosi do smsów ... czytam .... zamykam

a apka smsowa dalej krzyczy że sms nie odczytany

dopiero jak sie wejdzie i kliknie na tą konkretną ostatnią wiadomość to oznacza jako przeczytaną

zerknijcie proszę czy w najnowszej dalej tak jest...

Czasami działa to z pewnym opóźnieniem, ale nie trzeba ponownie w to wchodzić, znika samoczynnie. Tak się dzieje w różnych telefonach z Androidem i WP również. Podobnie jest z powiadomieniami o mailach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...