Skocz do zawartości

Działający Xposed na MIUI Polska 6.2.18, MIUI 7.1.3.0 oraz 7.1.4.0


Waxy

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem to i powiem Wam, że powoduje bootloop'a na Slim MIUI 6.1.21. Jedynie restore pomógł  

Potwierdzam. Na każdej wersji slim MIUI (dev oraz stable) łapałem bootloop'a.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, rawyolks napisał:

Na Xposed chyba nic takiego nie ma. Najlepszą aplikacją do tego jest "Root Call Blocker Pro"

Nie chodzi mi o blokowanie numerów, systemowy pod tym względem daje radę, chociaż i tak mam go zamrożonego. Chodzi o blokowanie połączeń z netem, w tym żeby dobrze blokowało wszystkie systemowe, ale nie grupowo tylko każdy proces oddzielnie.

Testowałem kilka, teraz używam DroidWall ale chętnie wymieniłbym go na coś innego, na przykład coś z modułów xposed. Wszystkie takie zapory blokują systemowe procesy grupowo, albo nie widać wszystkich systemowych procesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gwalberg napisał:

Nie chodzi mi o blokowanie numerów, systemowy pod tym względem daje radę, chociaż i tak mam go zamrożonego. Chodzi o blokowanie połączeń z netem, w tym żeby dobrze blokowało wszystkie systemowe, ale nie grupowo tylko każdy proces oddzielnie.

Testowałem kilka, teraz używam DroidWall ale chętnie wymieniłbym go na coś innego, na przykład coś z modułów xposed. Wszystkie takie zapory blokują systemowe procesy grupowo, albo nie widać wszystkich systemowych procesów.

Wywal albo zamróź whetstone i wywal  folder etc/whetstone permission. To jakiś bloatware xiaomi z opcjami dns itd

 

P.s

Działa exposed na 6.3.3?

....

Działa

Edytowane przez Frty
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Frty napisał:

Wywal albo zamróź whetstone i wywal  folder etc/whetstone permission. To jakiś bloatware xiaomi z opcjami dns itd

 

P.s

Działa exposed na 6.3.3?

....

Działa

Czy zauważyłeś jakieś inne śmieci Xiaomi, które można wywalić? Nie używam ich chmury, właściwie żadnych ich usług, jedyne co potrzebuję to MiFit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, rawyolks napisał:

Czy zauważyłeś jakieś inne śmieci Xiaomi, które można wywalić? Nie używam ich chmury, właściwie żadnych ich usług, jedyne co potrzebuję to MiFit.

Jeejen folder i wszystko co z nim związane.

Te mamwyłączone bez konsekwencji (poza funkcjonalnością muzyki itd.) konto usunięte i powyłanczane usługi. Find device trzeba w etc szykać folderu priv-app i wywalić folder findevice (polecam xda skinny miui wątek)

Screenshot_2016-03-04-18-32-48_cn.wq.myandroidtools.png

Screenshot_2016-03-04-18-32-39_cn.wq.myandroidtools.png

Screenshot_2016-03-04-18-32-30_cn.wq.myandroidtools.png

Screenshot_2016-03-04-18-32-17_cn.wq.myandroidtools.png

Edytowane przez Frty
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, rawyolks napisał:

Przy Twoich ustawieniach to pewnie nawet tapety ani dzwonka nie można zmienić, bo tak to wszystko jest połączone ze sobą ;)

Ale i tak dzięki.

Bzdury, nic się nie kisi a chodzi to co ma chodzić

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To świetnie, być może będę instalował. Jutro może temat założę o slim, niech więcej osób się wypowie na temat slim.

Wysłane z Redmi Note 2

Osobiście jestem zadowolony z nowego smiui. Nawet lepiej działa niż na 6.1.21

Edit:

Działa również moduł "swipe back" 😁😁

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, ktoś gdzieś kiedyś wspomniał, że ten Xposed zanika wersję SDK, by poprawnie się zainstalować, co może powodować problemy. Sam w to nie wierzyłem, ale jak odinstalowałem to faktycznie czuć różnicę w jakości działania. Oczywiście na plus - także ja osobiście chwilowo się z Xposed pożegnałem xP

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2016o21:59, Waxy napisał:

Informacja:

W moim przypadku pobieranie modułów przy pomocy aplikacji Xposed było niemożliwym procesem, mogłem jedynie je tam włączać/ wyłączać, lub ewentualnie przeglądać dostępne moduły. Gdy chciałem pobrać dostawałem błąd aplikacji, która finalnie się zamykała. Najlepiej pobierać moduły ręcznie i tak samo je instalować, a aplikację używać jedynie do zarządzania nimi.

Witajcie,
na moim miui 7.1.3 miałem dokładnie tak jak kolega Waxy pisze... ale do czasu. Wyszukałem i zainstalowałem ze sklepu apkę Greenify. Po instalacji w xposed szybki reboot. I wtedy okazało się iż mogę pobierać i instalować moduły prosto z Xposed. Nie wiem co ma piernik do wiatraka ale pobrałem już kilka i nie ma żadnego problemu z pobieraniem i instalacją...

Spróbujcie u siebie takiego zabiegu a może okaże się to lekarstwem na bolączki...

Pozdr
deespe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.03.2016o09:02, fatall1ty napisał:

19.21.1.0

Jak w każdej kolejnej... Chyba nigdy tego nie naprawią, gdyby telefon normalnie nagrywał w 60fps to myślę że Snapchat działałby normalnie, bo uważam że to "ściemnienie" ma związek z tym że Snap próbuje nagrywać płynniejszy obraz niż 30fps które jest domyślnie w RN2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mazurak7 napisał:

Jak w każdej kolejnej... Chyba nigdy tego nie naprawią, gdyby telefon normalnie nagrywał w 60fps to myślę że Snapchat działałby normalnie, bo uważam że to "ściemnienie" ma związek z tym że Snap próbuje nagrywać płynniejszy obraz niż 30fps które jest domyślnie w RN2

Jakby normalnie nagrywał w 60FPS to wieczorem by nie było nic widać. Poza tym mówimy o przedniej kamerze czy tylnej? Przednia nie ma opcji 60FPS.

EDIT: Jednak OV może nagrywać 720p 60FPS, mało tego, może nagrywać QHD przy 30FPS. Mówię o przedniej 5MP kamerce.

Edytowane przez galakty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
17 godzin temu, szczuru napisał:

Proszę bardzo

Dzięki szukałem tego solva ale nie mogłem cosik znaleźć, w 5.11.19 nie [przychodziły do mnie w ogóle smsy;) jest OK thx

Poza tym używałem zfixowanej v80tki ;)

Edytowane przez _mARk_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...