Skocz do zawartości

Problem ze zmianą dzwonków


FromWP

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem (Redmi3 rom oryginalny) ze zmianą dzwonków i domyślnego i tych indywidualnych przypisywanych do kontaktów. Mianowicie przy próbie wybrania dzwonka momentalnie przekierowuje do MiApp żeby ściągnąć dzwonek online i nijak nie można wybrać lokalnego pliku! Po  rebootowaniu przez chwilę można, ale opcja wyboru lokalnego pliku pojawia się dosłownie na ułamek sekundy. Ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w chińskim nawet oryginalnym roomie kwiatków jest, np włączenie identyfikacji nieznanych numerów też działa w oparciu o bazę numerów w Chinach! Przeglądarka po zmianie strony startowej nawet da się używać, jedyne czego nie można zmienić to domyślna wyszukiwarka (baydu?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, FromWP napisał:

Chyba tak, mam najnowszy stabilny 7.1.2.0(LHPCNCK) na razie niczego lepszego nie znalazłem, wszystko działa ok ale całkiem chińskich aplikacji (systemowych a taką jest sklep Miapp) nie da się pozbyć!

Kupiłeś z taką wersją czy robiłeś update? Pojawiło mi się powiadomienie o dostępności tej wersji, ale w aktualnej (7.1.1.0) zużycie baterii jest tak minimalne, że aż strach zmieniać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...