Jump to content

Stabilna vs. rozwojowa

rawyolks
 Share

Recommended Posts

Stabilna, nie jest żadną stabilną, to są gorsze wersje. Testowałem dwa stable i nie polecam. Pomijając fakt że nie możesz zastosować różnych motywów, na przykład co innego w dialer i co innego na ekranie blokady,, to stable zawierają dużo błędów. Lepiej wybrać sobie jakąś dobrą wersję rozwojową i na niej siedxieć.

Wysłane z Redmi Note 2

• Like 2

ja natomiast na wersjach stabilnych (przynajmniej na cancro-MI3/MI4) miałem przeważnie zawsze mniej "dziwnych" problemów niż na dev.
W wersji stabilnej masz przeważnie starsze (ale te sprawdzone) wersje aplikacji niż w wersjach dev.

Może być też mniej funkcji (np. brak przenoszenia danych pomiędzy telefonami) które nie są do końca jeszcze pewne.

Zauważyłem też, że zasięg i bateria lepiej się zawsze sprawowały na wersjach stabilnych.

Nie ma co się kryć. wersja dev korci swoimi nowościami i większość ją wgrywa - ale one nie są nigdy do końca przetestowane. tutaj użytkownik jest testerem.

Jak wiele nie kombinujesz to i te wersje dev nie są aż takie straszne.
Najwazniejsze ejst jak zaczynasz przygode z każda wersją.

Ja przechodząc np. ze stable  na dev czy odwrotnie - zawsze to robiłem romem miflash. Tak, żeby mieć ten rom wgrany "na czysto".
I wtedy dopiero po tych wszystkich formatach, wipach zaczynam sobie normalnie aktualizować ale tylko tą jedną linię, którą wybrałem na samym początku.

Edited by lg4xhd

ja natomiast na wersjach stabilnych (przynajmniej na cancro-MI3/MI4) miałem przeważnie zawsze mniej "dziwnych" problemów niż na dev.

W wersji stabilnej masz przeważnie starsze (ale te sprawdzone) wersje aplikacji niż w wersjach dev.

Może być też mniej funkcji (np. brak przenoszenia danych pomiędzy telefonami) które nie są do końca jeszcze pewne.

Zauważyłem też, że zasięg i bateria lepiej się zawsze sprawowały na wersjach stabilnych.

Nie ma co się kryć. wersja dev korci swoimi nowościami i większość ją wgrywa - ale one nie są nigdy do końca przetestowane. tutaj użytkownik jest testerem.

Jak wiele nie kombinujesz to i te wersje dev nie są aż takie straszne.

Najwazniejsze ejst jak zaczynasz przygode z każda wersją.

Ja przechodząc np. ze stable  na dev czy odwrotnie - zawsze to robiłem romem miflash. Tak, żeby mieć ten rom wgrany "na czysto".

I wtedy dopiero po tych wszystkich formatach, wipach zaczynam sobie normalnie aktualizować ale tylko tą jedną linię, którą wybrałem na samym początku.

To prawda stable są bardziej działające lokalizacja działa bez problemu na testing jest z tym problem. Ja przeszedlem z dev na stable i nie wiem skąd wziąłem wersje 7.1.2 jak teraz patrzę jest wersja 7.1.1.....znalazłem odnośnik z miui polska

Wysłane z mojego 2014813 przy użyciu Tapatalka

I zauwazylem jeszcze że jak przechodzisz z stabilnej do dev bez wipe to dalej działa dobrze a po wipe już lokalizacja np.nie działa jak powinna

Wysłane z mojego 2014813 przy użyciu Tapatalka

• Like 1

• 2 weeks later...
  • 5 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...