Skocz do zawartości

MI 4 i LTE w Orange


Kenshin

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

Widzę, że podobne tematy były już poruszane na forum kilkukrotnie. Czytałem owe topici i żaden z nich nie rozwiał całkowicie moich wątpliwości, wiec postanowiłem założyć własny.

Zamierzam kupić Mi 4. Myślałem dokładnie o tym https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mi4-2gb-ram-16gb-rom-fdd-lte-black-and-white-6698.html

W specyfikacji urządzenia na w. w. stronie jest opis częstotliwości sieci, który przedstawia się następująco:

Quote

Network:

4G FDD-LTE:1800/2100MHz

3G WCDMA : 850 /900 /1900 / 2100MHz 
2G GSM : 850 /900 /1800 / 1900MHz

Natomiast wg Wikipedii, pasmo LTE dla Orange (w tej sieci mam telefon) to 800Mhz. Czyli że w przypadku tego modelu, LTE by nie działało? Widziałem, że w przypadku niektórych modeli Xiaomi, ustawienie LTE było kwestią konfiguracji APN, jak jest jednak w przypadku tego konkretnego modelu? Chciałbym mieć pewność, że w telefonie, który kupię, wszystko będzie działało jak trzeba, zwłaszcza Internet.
Edytowane przez Kenshin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo czytasz... A wystarczyłoby przeczytać różnicę między europejskim fdd LTE a np chińskim td-LTE.

Fdd hula w Europie i jeśli masz tak oznaczony tel to będzie działać. Nie wglebiaj się w szczegóły bo herezje później wychodzą. Albo inaczej- poznaj szczegóły funkcjonowania sieci.

Ledwo zakończył się przetarg na częstotliwości 800 Mhz, ledwo zaczęli budować (inny temat) a już pytanie czy na 800 będzie działać.

Wysłane z Xiaomi Mi4 LTE

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...