Skocz do zawartości

Niedziałające aplikacje po aktualizacji do MIUI 7


Titus91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od trzech tygodni jestem posiadaczem Xiaomi mi4. Od samego początku miałem z nim problemy np.: 

- lagujące się połączenia wychodzące, po wybraniu numeru lub kontaktu musiałem czekać ok. 15s zanim telefon załapał o co mi chodzi. 

- wyskakujące okienka na środku ekranu,

- wyłączający się youtube. 

Po aktualizacji do MIUI 7 i androida 6.0.1 (wykonany zgodnie z instrukcją na stronie) problemy te znikły ale... nie działa mi połowa aplikacji takich jak: Clean Master, Facebook, Massenger i niektóre gry np. Hearthstone. Po kliknięciu w ikonę aplikacja zaczyna się otwierać, po czym wraca do pulpitu. Dodatkowo nie działa mi transmisja danych przez sieć komórkową. Funkcjonuje jedynie przez wi-fi. 

Ktoś może mi pomóc? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Titus91 napisał:

Dzięki, z aplikacjami sobie poradziłem, ale dalej nie mogę używać internetu bez wi-fi. Zaznaczałem przesył danych podczas roamingu, ale to nic nie daje. Poza tym co ma roaming do tego? Jestem w Polsce :P

a w Pobrane->(..)->Ustawienia zmieniłeś znowu na Bez Limitu? Po instalacji Andka 6.0 tam znowu wraca limit po danych mobilnych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Wchodzę w pobrane->ustawienia i jedyne opcje jakie tam mam to "Domyślny katalog pobierania" i "Wersja aplikacji". Nie mogę za nic znaleźć gdzie jest ta opcja z limitem, chociaż jestem pewien, że przed aktualizacją ją widziałem... Jakiś pomysł? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.02.2016o18:15, Titus91 napisał:

Hmm... Wchodzę w pobrane->ustawienia i jedyne opcje jakie tam mam to "Domyślny katalog pobierania" i "Wersja aplikacji". Nie mogę za nic znaleźć gdzie jest ta opcja z limitem, chociaż jestem pewien, że przed aktualizacją ją widziałem... Jakiś pomysł? 

Aplikacja na pulpicie "Pobrane", tam wchodzisz... MIUIPL nie posiada OTA, może lepiej wstaw nam SS z "Informacje o telefonie"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...