Skocz do zawartości

redmi 3 downgrade


Sifo Dyas

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, superbart napisał:

Jeżeli chodzi o deep sleep to można sprawdzić tym programem - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bvalosek.cpuspy . Jednakże jak telefon nie wchodzi w deep sleep to bateria znika w oczach, nawet w nocy.

Aplikacja całkiem przydatna, jednakże po 2-3 włączeniu jej pokazuje, że urządzenie jest niekompatybilne. Tak przynajmniej jest u mnie. Reinstalowałem i sprawdzałem kilka razy. https://play.google.com/store/apps/details?id=de.cmweb.deepsleep ta apka pokazuje tylko procentowo tryb Deep Sleep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za odpowiedzi. Kurczę szkoda, że nie da się zainstalować roota bez softu dev. Jeśli telefon wróci od sprzedawcy będę najwyżej próbował instalować aplikacje pojedynczo i sprawdzał jak reaguje na każdą jedną z nich telefon. Wspomniane wyżej aplikacje oczywiście też wypróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Sifo Dyas napisał:
51 minut temu, Sifo Dyas napisał:

Dzięki panowie za odpowiedzi. Kurczę szkoda, że nie da się zainstalować roota bez softu dev. Jeśli telefon wróci od sprzedawcy będę najwyżej próbował instalować aplikacje pojedynczo i sprawdzał jak reaguje na każdą jedną z nich telefon. Wspomniane wyżej aplikacje oczywiście też wypróbuję.

Jeśli masz rację to może wiesz jak znaleźć to coś co powodowało drenaż? Z instalowanych przeze mnie aplikacji nie było takiej, która wykazałaby w battery performance więcej niż 5%. Miałem też cały czas włączone czyszczenie pamięci po 1 minucie.

Dostałem zgodę na odblokowanie bootloadera, mogę to zrobić na sofcie stable aby zainstalować roota i użyć aplikacji, którą polecił @Pepso94? To by chyba bardzo ułatwiło sprawę.

Jak można rozpoznać, że telefon był w trybie deep sleep? Są to te białe przerwy na niebieskim tle na wykresie zużycia baterii? Chyba nie bo na screenie od sprzedawcy cały wykres jest niebieski. Czym w takim razie są te przerwy?

Niech Ci wyślę z GSMem itp., moze to jest spieprzone - radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...