Skocz do zawartości

[ROM] Xiaomi.eu MIUI7-7.1.8.0 Stable Multi Rom Root


Charvel

Rekomendowane odpowiedzi

Loxar udostępnił dziś kolejną wersje romu opartego na stabilnej wersji 7.1.8.0. ROM zawiera m.in język polski, pozbawiony jest chińskich aplikacji/bloatware'u, posiada zainstalowany google play store oraz jest zrootowany.

http://en.miui.com/thread-216904-1-1.html

 

Instalacja:

Use SP Flash tool from the ZIP.
Go to Download tab.
Choose Download agent - DA_SWSEC.bin from SP Flash folder.
Choose Scatter - MT6795_Android_scatter.txt from images folder
And finally and very important - UNCHECK preloader  (if don't - you are going to brick RMN3)
Then flash as usual with SP Flash:
Select Download Only option.
Press Download button.
Turn off RMN3.
Press only vol down button on RMN3 and plug USB cable immediately. Keep button pressed.
See the red bar in SP Flash. Now you can leave the button.
See the yellow bar in SP Flash - that means flashing is started, wait until progress is 100% and window with green check mark appear. Flashing is done.
Now disconnect USB cable, close the SP Flash and turn on RMN3. First start may take up to 10 minutes.
 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pWitam na wstępie powiem że zielony w tych sprawach jestem,probowalem pogłębić samodzielnie swoją wiedzę, ale ciężko mi to idzie i dla tego chciałem zadać parę pytań. Posiadam taką wersje oprogramowania Screenshot_2016-02-19-20-51-20.thumb.png

I po;

1.Mogę bezproblemowe wgrac ten ROM na mój telefon?

2.Zmieni on coś na plus,porównując ROM który posiadam teraz ?

3.Czy przy tej operacji konieczne jest usunięcie wszystkich danych z telefonu czy istnieje jakaś alternatywa? 

Z góry dziękuję osobie, ktora by miała chęć udzielić mi odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już miałem syfiasty soft z chin na początku potem  6.1.29 dev ale była kicha,przeskoczylem na 7.1.6 stable było super ale dostałem sms że mogę odblokować bootloader i zainstaluje miui pl okazało się że rewelacji nie ma bateria szybko uciekała przysypial czujnik linii papilarnych z bluetooth były problemy więc wróciłem do 7.1.6 stable Xiaomi eu wszytko działa nie ma problemów tak ze bez ciśnienia z tym bootloaderem nie ma co się podniecac z tym odblokowywaniem lepiej zostać na tym 7.1.6 i o się nie denerwować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.02.2016o21:48, Gramatik napisał:

Według mnie to bateria szybciej spada i wydaje mi się że wybudzanie wyświetlacza jest o odrobinę dłuższe. Takie moje odczucia, innych minusów nie zauważyłem 

3 pełne doby korzystam z 7.1.8.0 i nic takiego nie zauważyłem. Bateria bardzo stabilnie, bez żadnych objawów drenowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bateria może nie drenuje, ale przy SMS, 2 godzinach rozmów, internecie, 15 minutach GPS, mi wytrzymuje całą dobę i 5 godzin włączonego wyświetlacza na pół jasności. Na 7.0 wynik ten był zdecydowanie lepszy.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, szpuntoo napisał:

Bateria może nie drenuje, ale przy SMS, 2 godzinach rozmów, internecie, 15 minutach GPS, mi wytrzymuje całą dobę i 5 godzin włączonego wyświetlacza na pół jasności. Na 7.0 wynik ten był zdecydowanie lepszy.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Zawsze mnie zastanawia, jak tak można porównywać wyniki. Czytasz dokładnie tyle sam SMS, rozmawiasz dokładnie 2 godziny, 15 minut używasz GPS, i tak dalej... Przecież tego nie da się powtórzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...