Skocz do zawartości

Mi4C international version system, opinia


weah

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym się Was zapytać o wrażenia odnośnie użytkowania nakładki którą próbuje wciskać nam Xiaomi czyli international version.

Jestem zainteresowany kupnem dla żony Mi4C ale chciałem jej wgrać Polski Miui 7, jednakże IBG powiedział hola i że jest tylko multi. Ja sam mam Mi4 i używam najnowszego polskiego.

Jednakże nie miałem "przyjemności" poznać WAD lub ZALET ich "multi" Więc moje pytanie brzmi czy można na tym systemie normalnie funkcjonować? czy będzie działać w polskich realiach?

Bo jeżeli Wasza opinia będzie negatywna to chyba kupie Mi4.... bo strasznie skomplikowane jest instalacja bootloadera.

Prośba o opinie

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym się Was zapytać o wrażenia odnośnie użytkowania nakładki którą próbuje wciskać nam Xiaomi czyli international version.

Jestem zainteresowany kupnem dla żony Mi4C ale chciałem jej wgrać Polski Miui 7, jednakże IBG powiedział hola i że jest tylko multi. Ja sam mam Mi4 i używam najnowszego polskiego.

Jednakże nie miałem "przyjemności" poznać WAD lub ZALET ich "multi" Więc moje pytanie brzmi czy można na tym systemie normalnie funkcjonować? czy będzie działać w polskich realiach?

Bo jeżeli Wasza opinia będzie negatywna to chyba kupie Mi4.... bo strasznie skomplikowane jest instalacja bootloadera.

Prośba o opinie

Piotrek

Jakieś bzdury wygadujesz. Kup telefon i tyle. Dostaniesz z multilang xiaomi.eu a na to wgrasz rom MIUIPolska w 5 minut.

Wysłano z Mi4c

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacytuję naszą rozmowę,

Ja: If I buy a Xiaomi Mi4C via europe warehouse, Is it on this phone a lock (bootloader) ? Becouse I using polish miui and this is important.

Isabelle IBG: ...........It have stock now,It had flash to the international version.It has polish now.

Ja: I want to instal POLISH MIUI, so, is on this phone a lock of bootloader or not?

Isabelle:  It can choose the polish directly.no polish MIUI.Just international version.

Potem potwierdziła mi że MI4 sprzedawanym teraz nie ma locka na bootloaderze.

Więc mogę się mylić co do interpretacji tego czy jest lock czy go nie ma.

Mimo wszystko wracam do wrażenia z używania ich systemu gdyż ten czy to redmi 3 czy przyszły Mi5 będzie miał blokadę. I czy wogóle będzie się to nadawać do użytkowania.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe telefony 2016 od Redmi Note 3 mają zablokowany bootloader fabrycznie. Mi4c jeszcze nie ale za jakiś czas nowe edycje z fabryki mogą już być zablokowane.

Jeśli ibuygou mówi że wgrali multilang to sprawa jasna i możesz sobie sam zainstalować miuipolska.

Wysłano z Mi4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...