Skocz do zawartości

Instalacja MIUIPolska na Mi4C 4.4.4


IssLance

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie zaznaczę, że jest to totalnie podstawowe pytanie i na jeden z jego wariantów odpowiedzi były udzielane setki razy, a w dodatku istnieją do tego poradniki.

Tak czy inaczej - poradnik (https://miuipolska.pl/instalacja-miui-mi-note-promi4i/) co do instalacji miui mówił o  telefonie z fabrycznie wgranym androidem 5.0/5.1. Telefon na który będę wgrywał jutro miui był kupiony prawdopodobnie na jakimś ebayu i ma fabrycznie preinstalowanego androida 4.4.4 KTU84P. Tutaj moje pytanie.

 

Czy muszę podjąć jakieś inne kroki czy mogę postępować zgodnie z poradnikiem do którego link podałem wyżej? Z tego co pamiętam był to multilanguage xiaomi.eu. Wolę się upewnić, bo będę pracował na nieswoim telefonie.

Edytowane przez IssLance
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczepiając się pod temat mam pytanie. Brat kupił sobie mi4c bez MIUIpolska, ale jest on w systemie zamiennie z językiem angielskim (załączam zdjęcie). Jest sklep google i inne aplikacje, ale chciałbym mu zainstalować nasz polski ROM. Mam dwa sposoby na zainstalowanie go: https://miuipolska.pl/instalacja-miui-mi-note-promi4i/

Tyle tylko że nie wiem która wersje wybrać bo nie chce niczego zepsuć ☺

Mógłby mi to ktoś przybliżyć?

IMG_20160227_154237.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, AndropaX napisał:

Brak sterowników / nie przypisanie ich do urządzenia ?

Zainstalowałem, ale nie wiem jak je przypisać do urządzenia :( Nadal pisze że telefon jest nie podłączony, ale po podłączeniu go do komputera mogę przeglądać pliki jeśli to jakąś różnica :)

IMG_20160227_203933.jpg

Po instalacji sterów wyskakuje jeszcze taki błąd, ale mogę spokojnie "zakończyć"

IMG_20160227_204315.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...