Jump to content

Kolekcja fontów w MTZ

Recommended Posts

• Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Odkopię trochę temat bo umarł a szkoda bo pomysł fajny, więc Advent pro Neo Sans Obie czcionki zawierają polskie znaki i są w formacie mtz

3 fajne fonty z polskimi znakami. Mi szczególnie do gustu przypadł Calibri, używam go "od zawsze" w ebook readerze i bardzo sie ucieszyłem, jak znalazłem go dla MIUI X. PS. Nie maja podglądu

Dodam najnowszą czcionkę MILan Pro MIUI 11, czcionka obsługuje język polski.  MILan Pro MIUI 11 Font .mtz

Posted Images

Dnia 20.09.2016 o 19:13, Maciek132 napisał:

Nie widzę jej nigdzie, instalowałem 2 razy w TWRP wszystko pomyślnie, ale jej nie ma. Co mam zrobić? Strasznie mi się ona podoba, a w mtz jej nie mogłem znaleźć. @ZduneX25 pomożesz? 

Screenshot_2016-02-24-14-37-01_com.android.settings.png

avFonts-OpenSans.zip

Tak jak kolega napisał.Po instalacji czcionka nie działa.Macie może jakieś pomysły?

Edited by widmo1980

Mam pewien problem.

Przy wgrywaniu czcionki pojawił mi się pewny komunikat Screenshot_2016-10-01-09-53-19-481_com.android.thememanager.png

Czcionki w .mtz wgrałem do katalogu themes w miui, a później dodałem je poprzez aplikację motywy. 

Nie mam pojęcia co zrobić gdyż się na tym nie znam i dlatego proszę Was o pomoc :-)

Pozdrawiam 

Xbartex 

Mam pewien problem.

Przy wgrywaniu czcionki pojawił mi się pewny komunikat Screenshot_2016-10-01-09-53-19-481_com.android.thememanager.png

Czcionki w .mtz wgrałem do katalogu themes w miui, a później dodałem je poprzez aplikację motywy. 

Nie mam pojęcia co zrobić gdyż się na tym nie znam i dlatego proszę Was o pomoc :-)

Pozdrawiam 

Xbartex 

Było to na forum wałkowanie nie raz użyj szukajki nie gryzie

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Panowie twórcy czcionek, mam pytanie.

Znalazłem sposób na zrobienie własnych czcionek, ale jest to opcja zrobienia archiwum zip i zmiana rozszerzenia. Przez to nie wiem jak ustawić nazwę czcionki czy dodać opis. Czcionka oczywiście działa, jednak na liście wyświetla się jako "?".

Czym Wy robicie czcionki, że u Was to wszystko jest? 

Próbowałem to zmienić, jednak po wpisaniu w odpowiednie pola (tak mi się wydaje) tego, co mnie interesuje dalej nic się w podglądzie nie wyświetlało. Jutro rozpakuję sobie jakąś czcionkę od Was i podejrzę tego xmla :)