Skocz do zawartości

Kolekcja fontów w MTZ


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 16.10.2017 o 20:27, Rafciu napisał:

Dorzucę 3 czcionki od siebie może się komuś spodobają znajdę więcej czasu będzie więcej ich

Jak można przerobić tą czcionkę by poprawnie wyświetlane były Polskie znaki? Niby są ale za każdym użyciem wstawiane są jako duże litery i np wyglĄda to wŁaŚnie tak jak teraz piszĘ

Czcionka to Coomeec UNICODE

Screenshot_2018-02-09-16-13-56-400_com.android.thememanager.thumb.png.8313451743f1cf747500f45c26f5dfba.png

Coomeec UNICODEv2.0 by @gamabintoroaji.mtz

Edytowane przez Vergiliusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo, no to sobie dorobiłam polskie znaki..trochę się namordowałam w fontforge-u..ale za chiny ludowe nie mogę tej czcionki wgrać do motywu..aaa. No może ktoś pomoże..miui theme edytor nie daje rady..

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 

Handlee-RegularPl.ttf

Edytowane przez mziela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo, no to sobie dorobiłam polskie znaki..trochę się namordowałam w fontforge-u..ale za chiny ludowe nie mogę tej czcionki wgrać do motywu..aaa. No może ktoś pomoże..miui theme edytor nie daje rady..

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 
Handlee-RegularPl.ttf
Uff wygrałam sobie font2mtz I zainstalowałam. Jest pięknie :) także tego..polecam

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na globalu miui 9.2 nie ma opcji wgrywania przez motywy, ale za to znalazłem sposób wgrania przez tą apkę: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pky.mifontinstaller&hl=pl

tylko mi głównie zależy na zmianie emotikon, więc ktoś byłby w stanie wrzucić mi jakąś standardową czcionkę z tradycyjnymi emotikonami z iOS albo z Androida Oreo? Bo na te oryginalne jak patrzę to aż mnie oczy bolą.. 

Bardzo chętnie przyjąłbym te, tylko w czcionce brakuje polskich znaków.. więc jakby ktoś mógł je dodać, albo Roboto Condensed z emotikonami z S8?  Byłbym bardzo wdzięczny :)

 

Sposób znaleziony na: http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=663198

Działa zmiana emotikon (sprawdzona na SwiftKey), lecz niestety w podanej paczce brak polskich znaków przez co uniemożliwia korzystanie z niej.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na globalu miui 9.2 nie ma opcji wgrywania przez motywy, ale za to znalazłem sposób wgrania przez tą apkę: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pky.mifontinstaller&hl=pl
tylko mi głównie zależy na zmianie emotikon, więc ktoś byłby w stanie wrzucić mi jakąś standardową czcionkę z tradycyjnymi emotikonami z iOS albo z Androida Oreo? Bo na te oryginalne jak patrzę to aż mnie oczy bolą.. 
Bardzo chętnie przyjąłbym te, tylko w czcionce brakuje polskich znaków.. więc jakby ktoś mógł je dodać, albo Roboto Condensed z emotikonami z S8?  Byłbym bardzo wdzięczny
 
Sposób znaleziony na: http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=663198
Działa zmiana emotikon (sprawdzona na SwiftKey), lecz niestety w podanej paczce brak polskich znaków przez co uniemożliwia korzystanie z niej.. 
Polskie znaki dorobisz sobie w font forgeu.. To wymaga trochę zabawy ale program jest do ogarnięcia.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazało się, że jednak ten sposób chyba w Polsce nie przejdzie, bo to czcionka z samymi emoji a litery wtedy dodawane są z jakiejś całkiem domyślnej czcionki bez polskich znaków.. dorzucanie tej czcionki z emoji do paczki z gotowymi czcionkami nadal powoduje, że wyświetlana jest czcionka ale bez zmiany emoji albo emoji z tą czcionką bez polskich znaków.. 

da się połączyć dwie czcionki ttf tak aby w jednym pliku były litery i emoji? Bo innego sposobu na wrzucenie tego nie widzę..  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało mi się znaleźć sposób na te emoji, może i nie idealny bo trzeba było zmienić cały motyw (ale to znaczy że i bez tego da się to zrobić), choć spodobał mi się więc już na chwilę obecną nic więcej nie kombinuję, tak więc jakby komuś przeszkadzały te standardowe emoji to można zainstalować motyw Androida Oreo dostępny pod tym linkiem 

http://en.miui.com/thread-1566933-1-1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
23 godziny temu, Rafciu napisał:


Przepraszam ale ostatnio nie miałem do tego głowy. Postaram sie dziś to zrobić.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

No przecież nie ma za co, to ja dziękuję za zainteresowanie. Próbowałem samemu to zrobić ale przerosło mnie. Będzie to będzie, nie to trudno...to tylko Twoje chęci i dobra wola, nie ma zatem jakiegoś parcia na to :-)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Dnia 15.02.2018 o 02:54, mziela napisał:

Hejo, no to sobie dorobiłam polskie znaki..trochę się namordowałam w fontforge-u..ale za chiny ludowe nie mogę tej czcionki wgrać do motywu..aaa. No może ktoś pomoże..miui theme edytor nie daje rady..

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 

Handlee-RegularPl.ttf

Cześć, możesz wrzucić czcionkę jeszcze raz jakoś inaczej bo gdy chcę pobrać to dostaje info że moje konto nie ma dostępu do tej strony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
Dnia 23.11.2016 o 10:45, Xanth napisał:

3 fajne fonty z polskimi znakami. Mi szczególnie do gustu przypadł Calibri, używam go "od zawsze" w ebook readerze i bardzo sie ucieszyłem, jak znalazłem go dla MIUI :)

X.

PS. Nie maja podglądu na liście fontów, ale to w niczym nie przeszkadza ;)

Calibri_font.mtz

 

Nokia_Pure_font.mtz

 

Zegoe_font.mtz

 

Czcionki bardzo ładne zwłaszcza Calibri jak pisałeś, pewnie zostanie u mnie na stałe jako domyślna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Czy ma ktoś może problem z wracającym domyślnym motywem po ustawieniu czcionki? Wgrywam czcionkę, ustawiam jak motyw (.mtz) i ustawia mi się wraz z nią motyw domyślny, po czym ustawiam swoje ikonki, tapetę i przez chwilę jest okej, natomiast za jakiś czas motyw się tak jakby "resetuje" i wraca wszystko do motywu domyślnego (czcionka wciąż jest ta sama), łącznie z tapetą. Nie powiem, jest to uciążliwe. Dodam, że do wgrania motywów używam MIUI Theme Editor. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...