Skocz do zawartości

Kolekcja fontów w MTZ


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Poległam , nie umiem tego ogarnąć. Szkoda

Chyba , że ktoś będzie miał chwilę czasu i mi pomoże.

Może przerobi mi czcionkę na taką z polskimi literami.

Tak samo ściągam kilka czcionek z forum i nie jestem wstanie ich załadować . Szukałam na forum odpowiedzi ale nie znalazłam.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się trochę tymi czcionkami jednak postanowiłem wrócić do systemowej. No i teraz nie mam pogrubienia w aplikacji Gmail. Można to jakoś przywrócić czy tylko factory reset?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Dnia 9.09.2017 o 12:18, Mala_Mi napisał:
Poległam , nie umiem tego ogarnąć. Szkoda
Chyba , że ktoś będzie miał chwilę czasu i mi pomoże.
Może przerobi mi czcionkę na taką z polskimi literami.
Tak samo ściągam kilka czcionek z forum i nie jestem wstanie ich załadować . Szukałam na forum odpowiedzi ale nie znalazłam.

Masz instrukcję.
584b5104585866bcd64a223fa802a9b5.jpg7119f76f67e30a47eed3309d21e9b879.jpg5ac3ec92da90db13e52d1d0a33806f4d.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2017 o 05:15, Antek Szprycha napisał:

Masz instrukcję.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Cześć, zrobiłam tak jak pokazujesz ale nic się nie dzieje. A i zamiast wczytaj motyw mam importuj i wtedy wyskakują foldery i muszę wybrać czcionkę z tego gdzie wrzuciłam. Ale klikam ok i nic się nie robi.

Edytowane przez mrosi
Po co przewalasz cały cytowany post, łącznie z obrazkami...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Orjon napisał:

Jak zaladuje te czcionki to powinny być w Ustawienia -> Wyświetlacz -> Krój czcionki, i tam je zmieniasz.

tapnięte z Redmi 4a
 

Poczytałam wcześniejsze strony i jak zmieniłam region na Indie to pokazały mi się te czcionki ale teraz napotkałam kolejny problem a mianowicie wchodzę w zakładkę czcionki w motywach i wybieram sobie czcionkę którą chcę i wyskakuje ''Przykro nam, ale mamy awarię serwera. Spróbuj ponownie itd.'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam problem : wczesniej mialam inny model tel - teraz zmienilamtlefon - konto xiaomi to samo.

W poprzednim pisalam o zgode na instalacje frontow/czcionk mzt na designer.xiaomi.com - mialam pozniej taka mozliwosc.

 

Jak teraz uzyskać ja na nowym telefonie ? Jak sie loguje na miui theme designer - jak tam dodać kolejny telefon ??

Nie mam juz opcji jak poprzednio żeby wyslanie prośbę o odblokowanie, a w telefonie nie mam możliwości dodania samamu innych czcionek mzt 

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam inny telefon niż przy zakładaniu konta na designer i u mnie problemu nie ma. Konto założyłem mając Oppo find 5 a teraz mam redmi note 2 i na obu do dziś działa. Wg mnie nie ma znaczenia zmiana telefonu tylko rodzaj softu na nim zainstalowany. Być może masz globala? Ja od zawsze mam china developer od xiaomi.eu na redmi a wcześniej sam sobie robiłem soft dla oppo oparty o china i działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alucard napisał:

@acocieto Wrzucenie motywu do Miui Theme Editor i zainstalowanie go przez te aplikacja pozwala uniknąć tego błędu, choć 1 motyw mi nie działał na może 10

Żaden nie działa.

Dlaczego standardowy motyw Limitless jest odrzucany jako motyw ze źródeł trzecich jest odrzucany? Do tego w w zakładce home w Motywach wszystko jest w krzaczkach, a nie po angielsku?

Edytowane przez acocieto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, może któryś z Adminów czy Moderatorów zechciałby oczyścić temat i zrobić coś na wzór wątku "Pokaż pulpit swojego MIUI" gdzie posty bez konkretnych wytycznych są usuwane. Przyznaje że i ja dołożyłem kamyk do tego ogródka za co serdecznie przepraszam :)

@ZduneX25, @Acid

Można by coś zadziałać w temacie?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko - prośba. Czy ktoś mógłby przerobić tą czcionkę na polską? Dzięki

Handlee.mtz

Dnia 9.09.2017 o 12:18, Mala_Mi napisał:

Poległam , nie umiem tego ogarnąć. Szkoda emoji45.png

Chyba , że ktoś będzie miał chwilę czasu i mi pomoże.

Może przerobi mi czcionkę na taką z polskimi literami.

Tak samo ściągam kilka czcionek z forum i nie jestem wstanie ich załadować . Szukałam na forum odpowiedzi ale nie znalazłam.

Tak jak wskazał Alucard.. przez miui theme editor pójdzie. Stwórz sobie swój motyw z wybraną czcionką..

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@checkmate proszę. To moja pierwsza czcionka więc proszę o wyrozumiałość

https://drive.google.com/file/d/139pAIWowYY8_xmZ9qR7P3JxKnGjqCRuE/view?usp=drivesdk

A może i ta się spodoba Lato Regular

https://drive.google.com/file/d/1VS8SNekFeeUnxO7yZnCJ4DsK7zN17iUw/view?usp=drivesdk

cad5c80c0da545adfb00db99a1f46bd9.jpg275aabac46a9ec8632ca27d2c80189c3.jpg

Wysłane from Sagit by TapaTalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...