Skocz do zawartości

Kolekcja fontów w MTZ


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Dru79 napisał:

@fyme, mógłbyś rzucić okiem na moją paczkę z czcionką Chinacat (spolonizowaną przeze mnie)? Bo w niektórych miejscach czcionka jest przycięta od góry. Nie wiem dlaczego tak jest.

Chinacat.mtz

Obejrzałem Twoją czcionkę i po za tym że jest całkiem fajna :D nie widzę by była gdzieś obcięta. Daj jakiś przykładowy zrzut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafciu jasne :D

@Dru79 Pozwoliłem sobie na dorobienie podglądu dla Twojej czcionki, mam nadzieje że nie masz mi za złe bo mam zamiar trochę na niej posiedzieć :)

 

Edit Jednak jest problem z Twoją czcionką. Problemem jest litera małe f. Wystarczy wpisać f i i czcionka znika, tak samo jest z f j czy f l. Jest coś skopane z szerokością liter ale czcionka mi się podoba więc trochę przy niej posiedzę i być może uda mi się ją poprawić.

Edytowane przez fyme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma problemu co do podglądu czcionki, sam za długo nad tym nie siedziałem. Faktycznie całkiem fajna ta czcionka, tyle, że była tylko po angielsku i swego czasu dorabiałem polskie znaki. Może w tamtym czasie skopała się ta litera f, lub inne, chociaż na ówczesnym telefonie było OK. Jak będzie się Tobie chciało to popraw co nieco i udostępnij :-). Pozdrawiam

Edytowane przez Dru79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, VOytaZ napisał:

@fyme wielkie dzięki, zauważyłem jednak problemy przy Twoich czcionkach.

Mianowicie przy przyjściu nowego maila na gmaila pokazuje go pogrubioną czcionką. A teraz tak się nie dzieje.

Wysłane z mojej Nokii 3210

Też to zauważyłem .Ale ja mam coś jeszcze, mianowicie już piąty raz wpisuje hasło do wifi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, VOytaZ napisał:

@fyme wielkie dzięki, zauważyłem jednak problemy przy Twoich czcionkach.

Mianowicie przy przyjściu nowego maila na gmaila pokazuje go pogrubioną czcionką. A teraz tak się nie dzieje.

Wysłane z mojej Nokii 3210

Jeśli w motywie nie ma czcionki w wersji Bold (pogrubionej) a takiej nie ma w niektórych bo ich po prostu nie znalazłem to efekt jest jaki jest niestety.

Edytowane przez fyme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam konto developerskie, jestem zalogowany do konta Xiaomi, wrzucam motyw w postaci pliku *mtz i pojawia się komunikat - "Motywy ze źródeł trzecich nie są wspierane".
Nie bardzo wiem, jak temu zaradzić. Proszę o pomoc.

edit. Zarejestrowałem się na Designer Xiaomi i teraz mam oczekiwać na akceptację, po której będę mógł już swobodnie ustawiać motywy/czcionki?

Edytowane przez Uho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit. Zarejestrowałem się na Designer Xiaomi i teraz mam oczekiwać na akceptację, po której będę mógł już swobodnie ustawiać motywy/czcionki?

Dokładnie tak :)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Ktoś pomoże??

0b51c0e180cca4b3e5790e2c21b2c601.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

W czym? Może trochę więcej informacji? Będzie łatwiej i nie nabijemy miliona postów z pytaniami o szczegóły ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...