Sign in to follow this  
_Tidus

Podróbki Xiaomi Piston v2 u sprzedawcy MAT-COMPANY

Recommended Posts

Witam
Zarejestrowałem tu konto specjalnie żeby napisać tego posta i przestrzec potencjalnych klientów przed oszustem sprzedającym podróbki Xiaomi Pston v2 na allegro. Widziałem że kilkanaście osób jednak kupiło te słuchawki od uzytkownika MAT-COMPANY, dlatego piszę tego posta dla potomnych. Oszust sprzedaje słuchawki jako w 100% oryginalne , prosto od producenta Xiaomi i to wcale nie tanio bo za 100 zł. Poniżej przesyłam zdjęcia produktu który do mnie przyszedł a tutaj link do aukcji: http://allegro.pl/sluchawki-dokanalowe-xiaomi-piston-v2-oryginal-fv-i5670160037.html

Każdą osobę która posiada konto na allegro i przeczyta ten temat prosiłbym o zgłoszenie naduzycia na allegro. Dziękuję

CAM00017.jpg

CAM00018.jpg

CAM00021.jpg

CAM00022.jpg

CAM00023.jpg

CAM00024.jpg

CAM00025.jpg

CAM00026.jpg

CAM00027.jpg

CAM00019.jpg

Ja mam te pistony oryginalne i ze zdjęć nie widzę różnic. Na co zwrócić uwagę przy tych podróbkach żeby je rozróżnić?

Wysłane z Xiaomi Mi4 LTE

Jak dla mnie, to Pistonki ze zdjęć na bank są trefne. Za mała średnica doków i pozostałości po odlewie na gumkach na dokach.

Piston_original_1.thumb.jpg.bb93861cd9b4Piston_original_2.thumb.jpg.c25671bfc253Piston_original_3.thumb.jpg.518aba77e0ed

To moje Pistonki v2.

Co ciekawe, w aukcji podanej przez @_Tidus, zamieszczone są fotografie oryginalnych Pistonek.

_Tidus, na Twoim miejscu, jeśli masz dowód zakupu, a to firma, więc powinna dać przynajmniej paragon, napisałbym do nich o tym, że zgłaszasz sprawę do Allegro i na Policję o sprzedaż podróbek. Jestem ciekaw, jak zareagują...

16 minut temu, zenekkusmider napisał:

Potwierdzam, MAT-COMPANY to oszust, słuchawki są podróbkami. Te, które otrzymałem mają nawet te same numery seryjne jak Twoje ;) 

To akurat jest numer produktowy, więc niczego jeszcze nie dowodzi...

Wg sprzedawcy i opisów w Internecie ten numer powinien być unikalny.
Pierwsze zdjęcie ma równie "unikalny" number przy kodzie kreskowym, waga słuchawek to 11g (powinno być 12g). Do tego (już nie wrzucałem zdjęć) gumki są niechlujnie odlane, niespasowane, wszystkie w jednym rozmiarze + parę innych szczegółów napisanych wprost w instrukcjach pt. "jak odróżnić fake Piston 2 od prawdziwych".
MAT-COMPANY nawet nie dyskutował z zarzutami nieoryginalności, tylko od razu zaproponował zwrot towaru i przesyłkę zwrotną na własny koszt.

A aukcja wisi dalej.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this