Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

!!! Poniższą procedurę wykonujesz na własną odpowiedzialność !!! 

Dla ROM'u 7.1.1.0

Przygotwoanie:

Włączasz telefon w tryb programisty

Włączasz aby telefon mógł instalować z nieznanych źródeł programy 

 

Instalacja:

pobierasz program choimobile-vn na telefon

instalujesz program

 

Rootowanie telefonu:

uruchamiasz program

przesuwasz palcem na drugi ekran w ramach programu

klikasz przycisk z napisem po chińsku.  / w trakcie procesu rootowania zostaniemy jeszcze poproszeni o potwierdzenie procesu

czekamy na zakończenie się procesu  

profilaktycznie robimy restart telefonu 

 

* Po zainstalowaniu pojawi się aplikacja do zarządzania uprawieniami SU (KingRoot)

Edytowane przez Remek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby coś, to wersja tej appki z tego tematu: http://en.miui.com/thread-214252-1-1.html w moim przypadku na 7.1.2 zadziałała - pojawił się KingRoot, odinstalował mi to, co mu poleciłem, więc chyba działa. :P

 

Jest jakiś sposób na wywalenie takich aplikacji jak np. oficjalny Browser? Chciałem wywalić wszystkie krzakolubne aplikacje, ale akurat te są 'Unremovable'.

Edytowane przez Guziiik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Panowie, czy na najnowszy stable (7.3.2.0) działa któryś z wymienionych programów do rootowania?

Wydaje mi się, że po całodziennych poszukiwaniach zatoczyłem koło i jestem w punkcie wyjścia. 

Próbowałem to: http://www.shuame.com/root/ - zainstalowałem aplikację, zaktualizowałem, dałem rootowanie, poleciało do 100% i pokazuje mi jakiś chiński obrazkowy samouczek, żebym pobrał aplikację i rootował z poziomu PC.

Próbowałem RootGenius z poziomu PC, ale napisał koniec końców, że mój telefon nie jest jeszcze obsługiwany.

Przeszukałem forum i wszelkie wątki o roocie traktują sprawę jakby to było coś banalnego, albo co dziwne są odpowiedzi "spróbuj tego może zadziała" - to jakieś czary.

Kolejny raz okazuje się, że komputery/smarfony przez większość czasu rozwiązują dla nas problemy, których nie mielibyśmy bez nich :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
8 minut temu, Sampel napisał:

Witam

Posiadam telefon redmi 3 z Androidem 5.1.1 wersja miui 7.3.1. Niestety żadna z powyższych metod zrotowania nie działa czy są jeszcze jakieś metody nie inwazyjne ??

Ogolnie nie działa :

kingroot

Framaroot 

RootGenius

 

To wgraj rom xiaomi.eu tu działa chyba supersu do opcjonalnej instalacji, albo rom przerobiony przez Wietnamczyka na zablokowany bl, tam supersu jest już w romie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, paulinaizakowa napisał:

Cześć,

na redmi3 na miui8 można uzyskać root? W jaki sposób bo nie mogę znaleźć

Z romem xiaomi.eu tak. tu masz linka do strony z opisem ostatniej wersji romu i przy root linka do pobrania pliku zip: https://miuipolska.pl/miui-6-8-4/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...