Jump to content

Recommended Posts

Dzisiaj zdarzyło mi się pierwszy raz coś takiego, mianowicie telefon był po prostu wrzący. Ja rozumiem jakby był ciepły czy gorący po sesji grania, ale tym razem to był po prostu parzący palce wrzątek, nie do utrzymania w dłoni. Nie miałem jak sprawdzić temperatury, ale aż bałem się go użytkować. Cała sytuacja miała miejsce po 7 godzinnym ładowaniu w trakcie snu. Ma ktoś jakiś pomysł co mogło być powodem?

Link to comment
Share on other sites

6752 przy pełnym obciążeniu wyciągnie z 95 stopni, 6795 łatwo się domyśleć. Snap z Mi3 ponad 110, owszem, był bardzo gorący, ale jeszcze w rękach dało się utrzymać.

Ewentualnie coś padło na płycie, zrobiło się zwarcie i grzeje.

Link to comment
Share on other sites

Telefon leżał normalnie odsłonięty, czy był czymś przykryty? Mi czasami się coś takiego zdarzało z różnymi telefonami, że podczas ładowania w nocy były gorące, jeśli to jednorazowy przypadek, to raczej nie ma czym się przejmować. Jeśli będzie się powtarzać, to trzeba będzie sprawdzić najpierw obciążenie procesora czy coś czasem nie wpływa na niego. Używasz "Godzin ciszy"? Może któraś opcja powoduje problem, niektóre mogą się nie włączyć z powrotem lub obciążać układ.

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Emploia napisał:

Używam przełączania profili i w trakcie nocy przestawia się na oszczędny oraz kładę telefon pod poduszkę, zdarzało się że był ciepły, ale dzisiaj był właśnie wrzący i to mnie przestraszyło. 

No to sam sobie odpowiedziałeś na problem.

Link to comment
Share on other sites

  • d3tr0 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...