Skocz do zawartości

[ROM] MIUIPolska/xiaomi.eu-6.6.30 MIUI8 (FlashTool) dla zablokowanego bootloadera


JDStar

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, MaciejL napisał:

Witam.
Posiadam RN3, odblokowałem bootloader poprzez konto Xiaomi. Czy mogę teraz wrzucić pobrany rom xiaomi.eu_multi_HMNote3_6.9.29...
do pamięci telefonu i z poziomu telefonu poprzez aktualizację z pliku zip uaktualnić?
Aktualny android 5.0.2, Miui7 6.1.21.

Pozdrawiam

Kilka postów wyżej masz odpowiedz.Czy w ogóle przeglądacie tematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam!!!

To mój pierwszy post na tym forum. Koledzy, przeglądałem różne fora i google ale nie znalazłem jednoznacznej informacji dlatego proszę Was o pomoc . Mam MediaTek MT6589 Clone Samsung Note 3. Informacje oraz romy, które znalazłem są przeważnie do MT6795 lub innych. Do tej pory miałem telefony Sony i takie też fleszowałem (jest to banalnie proste). Nie chciałbym uśmiercić mojego fona bo na obecnym fleszu fon działa dobrze. Problem jest, tylko z GPS no i z j. polskim. Czy do tego modelu można wrzucić rom z tego postu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!
To mój pierwszy post na tym forum. Koledzy, przeglądałem różne fora i google ale nie znalazłem jednoznacznej informacji dlatego proszę Was o pomoc . Mam MediaTek MT6589 Clone Samsung Note 3. Informacje oraz romy, które znalazłem są przeważnie do MT6795 lub innych. Do tej pory miałem telefony Sony i takie też fleszowałem (jest to banalnie proste). Nie chciałbym uśmiercić mojego fona bo na obecnym fleszu fon działa dobrze. Problem jest, tylko z GPS no i z j. polskim. Czy do tego modelu można wrzucić rom z tego postu? 

A czy masz telefon Xiaomi ? Nie masz, nie wrzucisz, sam procesor to za mało.

Wysłane z MI5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ściągnąłem https://miui.dedyk.gq/7.9.14/xiaomi.eu_multi_HMNote3_7.9.14_v9-5.0.zip takie MIUI najnowsze na mojego RN3 i teraz mam pytanie jak go wgrać? Obecnie mam starszy i chyba odblokowany BL, kiedyś wgrałem właśnie obecne MIUI... Robię jak kiedyś przez FLASHTOOL tylko teraz jak wybiorę SCATTER to mam błąd "sp flash tool error 8417" - czy muszę coś jeszcze instalować dodatkowo? W czym może być problem?

Edytowane przez Note3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...