Skocz do zawartości

[ROM] MIUIPolska/xiaomi.eu-6.6.30 MIUI8 (FlashTool) dla zablokowanego bootloadera


JDStar

Rekomendowane odpowiedzi

6.6.30

 

Wgrany bezproblemowo, ale strasznie niestabilny. W ciągu 30 minut użytkowania 3 razy przywiesił się na ekranie blokady, iż pomógł jedynie hard restart. Daje mu szanse na dziś dzień. Przed sekundą czwarty raz się przywiesił i sam się zrestartował... Wracam do poprzedniej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Acid napisał:

To sobie odblokujcie w końcu ten bootloader. 5 minut roboty a będzie większa swoboda.

Z MI 5 Pro

nie takie 5 minut- zrobilem co treba wczoraj i ciagle czekam na jakas odpowiedz :) Ale masz racje- to jedyne sensowne wyjscie na dluzsza mete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojęcia nie mam o co biega z tymi bootloopami - każda wersja jest robiona tak samo. Tę 6.6.30 kumpel zanim wrzuciłem na forum wgrał normalnie i wszystko mu działa (no oprócz jakiejś apki z nc++ czy coś takiego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, JDStar napisał:

Pojęcia nie mam o co biega z tymi bootloopami - każda wersja jest robiona tak samo. Tę 6.6.30 kumpel zanim wrzuciłem na forum wgrał normalnie i wszystko mu działa (no oprócz jakiejś apki z nc++ czy coś takiego).

Tylko zauważ ze bootlopy łapią nowi użytkownicy,mi się wydaje że wina jest gdzieś po ich stronie.

Jak będę miał chwile po południu wrzucę twój rom i zobaczę co będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, situ napisał:

Tylko zauważ ze bootlopy łapią nowi użytkownicy,mi się wydaje że wina jest gdzieś po ich stronie.

Jak będę miał chwile po południu wrzucę twój rom i zobaczę co będzie.

Bo "starzy" zdjeli bootloadera :) W jaki sposob po naszej stronie? 2 tyg temu kupilem ten telefon, pierwszy z Xiaomi, chcialem wgrac od razu soft z tej strony, szukalem najpierw pol dnia o co chodzi, pozniej jak juz wydawali mi sie, ze wszystko OK - nastepne kilka godzin spedzilem wgrywajac 6.6.17 na milion roznych sposobow z przerazeniem ze uwalilem nowy telefon przez "glupia zachcianke" - potem dopiero przeczytalem ostatnie strony, ze ludzie tak maja i ze 6.5.12 dziala - wiec sprobowalem i poszlo za 1. razem- co robilem zle, oprocz tego, ze telefon mam od niedawna? Tak samo wczoraj, z tym, że wczoraj probowalem juz tylko raz i od razu powrot do 6.5.12. Jakby wina byla "nowych" to by 6.5.12 tez nie dzialal, a nie ze dziala kazdemu... Takze trzeba jej szukac gdzie indziej :) (Wcale nie mam zadnych pretensji do autora tematu, wrecz jestem mu wdzieczny za poswiecony czas).

Edit- a probuje dlatego, ze mnie obecny denerwuje strasznie, nie dla sportu. Mam 2 karty sim i co chwile przelacza mi transmisje danych z tej, ktora wybralem na druga. Powiadomienia z Messengera, Managera Stron, Gmaila i Whatsappa dostaje jak mu sie zachce mimo wyłączenia oszczedzania w 15 roznych miejscach i mimo zezwolenia na powiadamianie w 36 kolejnych. Oraz kilka mniejszych niedogodnosci. Takze pozostaje czekac na bootloader. Przesiadlem sie po poltorej roku uzytkowania Samsunga Note 4 stwierdzajac, ze i tak go nie wykorzystuje w 100% wiec lepiej wymienic telefon i 1000zl schowac do kieszeni. Niestety roznica w jakosci systemu masakruje, chyba wolalem jednaknosic dwa telefony w kieszeni :) 

Edytowane przez damianns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, damianns napisał:

 

. Powiadomienia z Messengera, Managera Stron, Gmaila i Whatsappa dostaje jak mu sie zachce mimo wyłączenia oszczedzania w 15 roznych miejscach i mimo zezwolenia na powiadamianie w 36 kolejnych.

Używasz task killera? On powoduje to, że powiadomienia nie przychodzą niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem rom najnowszy od JDStara żadnego bootloopa nie ma.

Raz wgrałem odznaczone userdata telefon uruchamia się normalnie.

Zaznaczone userdata telefon uruchamia się po kilku minutach,może nie czekacie.

To czyli problem jest po waszej stronie.

Spoiler

Shhjjjjjjjj.JPGScreenshot_2016-07-02-15-31-30-899_com.android.settings.jpgPrzeoooo.JPG

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz podeslac swoje sterowniki? u mnie jest MediaTek DA USB VCOM (Android) - wg poradnika. A Ty widze uzywasz innego

 

inna sprawa, ze Ty masz poprostu inny telefon :) moze to jest problem? komus dziala na 16gb/2gb ?

Edytowane przez damianns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, damianns napisał:

mozesz podeslac swoje sterowniki? u mnie jest MediaTek DA USB VCOM (Android) - wg poradnika. A Ty widze uzywasz innego

 

inna sprawa, ze Ty masz poprostu inny telefon :) moze to jest problem? komus dziala na 16gb/2gb ?

Kiedyś tu podawałem

Spoiler

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, situ napisał:

Kiedyś tu podawałem

  Odkryj ukrytą treść

 

Niestety to samo. Logo MI na telefonie + niekończący się restart.

Uruchamiam flash_tool.exe jako administrator, wybieram agenta i scatter jak na screenach nizej, naciskam download.

Telefon wylaczam, naciskam vol- + power i szybko podlaczam do kabla, ktory juz jest w laptopie. zostal poprawnie wykryty (co widac na screenach), kilka sekund jest pasek czerwony, jak zacznie ladowac sie zolty to puszczam przyciski i czekam. Odlaczam telefon i wlaczam.

Ja tu bledu po mojej stronie nie widze, moze zauwazy ktos komu udalo sie wgrac? Bo na wszystkie pytania dotyczace jak to zrobic widze w 99% odpowiedz "bylo, szukaj" - tak wiec moze cos robie zle? Windows 7, Redmi Note 3 2/16

1.jpeg

2.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 minutę temu, situ napisał:

Może poszukajcie jakiegoś chinskiego deva i na niego wgrać dopiero rom od JDStara.

Bo chyba pamięć 16 czy 32 to nie powinno powodować problemów.

 

Dwa tyg. temu próbowałem coś takiego, bez skutku. Ale ja mam rom od JDStara- 6.5.12 i wgrywa się on bez problemu za każdym razem. Reasumując- problem leży nie wiadomo gdzie, nie koniecznie przez to, że coś źle robimy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam bootloop powyżej 6.5.12. Ja instaluje rzadko i miałem pakiet 8 aktualizacji. Przy 6.5.26 dostałem bootloopa przywrócenie 6.5.12 naprawiło telefon. Może macie jakieś propozycje rozwiązania problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...