Skocz do zawartości

[ROM] MIUIPolska/xiaomi.eu-6.6.30 MIUI8 (FlashTool) dla zablokowanego bootloadera


JDStar

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie dzięki za wszelką pomoc udało się Stoi nowy system co prawda nie obyło się bez przeszkód ale później jakoś poszło. Szczególne dzięki wielkie dla SITU. W załączniku jeszcze błąd jaki miałem po drodze.

Redmi3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ovchie napisał:

6.4.28 - zatrzymuje mi się sklep Play i apki Google (Hangouts) ktoś może potwierdzić / zaprzeczyć?

 

Jak na złość, pierwszy raz telefon aktualizowany z full wipe ;-)

 

Ovchie

Potwierdzam. Sklep i Zdjęcia google wywala. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupiłem RN3 i mam wgrany MIUI7 by xiaomi.eu 6.1.21 (rozwojowa). Jako że jestem początkujący nie wiem czy trzeba to przeinstalować. Czy mogę tego używać bez aktualizacji? Zaznaczam że nie jestem bardzo wymagającym użytkownikiem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udalo mi sie zaladowac wersje [xiaomi.eu_multi_hennessy_6.4.28_v7-5.0_repack.FT.JDStar.pl] na swojego Redmi Note 3. Robilem to z nadzieja, ze ta wersja nie bedzie rooted. Potrzebuje zrobic 'un-root'. Czy ktos moze skierowac mnie do wlasciwej instrukcji. Gdzie na tym forum czytalem cze jesli sie zaladuje wersje Stable to ona bedzie juz unrooted. Z gory dziekuje za pomoc. Dodam, ze jestem nowicjuszem w tematach zmiany oprogramowania na komorce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NanYar napisał:

Wczoraj udalo mi sie zaladowac wersje [xiaomi.eu_multi_hennessy_6.4.28_v7-5.0_repack.FT.JDStar.pl] na swojego Redmi Note 3. Robilem to z nadzieja, ze ta wersja nie bedzie rooted.

Przecież w pierwszym poście masz napisane że jest SuperSU, root :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JDStar - racja. Dzieki za pomoc. Udało się zrobić unroot.

Mam jednak inny problem - aplikacja Maas360 wywala się gdy próbuję coś zainstalować z aplikacji oferowanych przez firmę w której pracuje. Czy mieliście wcześniej doczynienia z Maas360?

Aha inna rzecz że Google Calendar też się wywala gdy próbuję edytować istniejący wpis w swoim kalendarzu.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mniamek75
52 minuty temu, dioxis napisał:

Jak ustawić sobie układ siatki przełączników taki jak na screenach w pierwszym poście? To motyw czy jakieś ustawienie?

Jeśli. chodzi ci aby było 5 przełączników w rzedzie to byl w romie 6.3.3 (moze ma to jakis motyw ale nie sądzę) chyba to tylko za sprawą tego romu. Tez mi sie to podobało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, JDStar said:

A niby czym ma się różnić wgranie wersji poprzez FlashTool: 6.4.28 od 6.4.21 od 6.1.18 - jakie znaczenie ma numerek przy wgrywaniu?

Ok, rozumiem...liczylem na to ze jednak jest jakas prostsza metoda od tej z FlaszTool. Np z wykorzystaniem apki 'Aktualizacje' na telefonie...naciskajac w gornym prawym rogu na koleczko z trzema kropkami, nastepnie wybierajac opcje 'Zainstaluj aktualizacje z pliku .zip'.  ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Situ, nie jestem pewny czy dobrze cię zrozumiałem. Czy to znaczy że mogą użyć tej opcji by zrobić downgrade? tj pod warunkiem że zaznaczę user data? (Cokolwiek to znaczy...?)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy tylko ja to posiadam, ale po przejściu z 6.1.x na 6.4.28 miałem jakieś głupie crashe aplikacji Internetu i YouTube, po zmianie na 6.5.5 to samo, a gdy zrobiłem downgrade na 6.4.21 Galeria nie włącza się i daje komunkat "została zatrzymana", ktoś jeszcze ma te błędy? Full wipe może pomóc?

Edytowane przez Divi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam inny problem, zrobiłem restart i po restarcie telefon się nie włącza. Kręci się cały czas na logo MIUI, trzy kropki nad ANDROID sobie lecą, ale telefon na tym stoi już z 5 minut. Normalnie w innym telefonie wyciągnąłbym baterię i próbowałbym jeszcze raz, ale tutaj nie wiem co mam zrobić.


Rozwiązane:

Przytrzymałem vol+ i power, wyłączył się, włączyłem ponownie i działa. ;)

Edytowane przez Divi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zainstalować wersję 6.4.28 i wiele aplikacji po prostu wywala:

Kalendarz Google - po przejściu w szczegóły wydarzenia

Apple Music - gdy wchodzę na profil Arctic Monkeys i Jimmiego Hendrixa

 

Czy ktoś może mnie upewnić czy zaktualizowanie do 6.5.5 załatwi sprawę? Może downgrade? Na jaką wersję?

Jeśli downgrade to po prostu przez FlashTools? Nic nowego nie trzeba zaznaczać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy działa Wam LTE ? Przełożyłem kartę do 1 slotu włączyłem obsługę LTE i jedynie cały czas wyświetla mi 3G albo H+. Mieszkam w Gdańsku więc zasięg LTE powinien być dość mocny.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LTE działa bez problemu, na wszystkich sieciach.

komilzaras A 6.4.28 faktycznie wywala niektóre apki, a dlaczego instalowałeś 6.4.28 skoro była już wtedy 6.5.5 ?

Czyli pewnie to kwestia konfiguracji, muszę coś tam zmienić.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JDStar, źle mnie zrozumiałeś a w zasadzie sam nie do końca dobrze sformułowałem wypowiedź. 

Instalowałem 6.4.28 już jakiś czas temu, jeszcze przed pojawieniem się wersji 6.5.5. Stwierdziłem, że aplikacje może jakoś się naprawią i nie będą wywalać. 

Kiedy pojawiła się wersja 6.5.5 wolałem zapytać na forum czy nie ma FC aplikacji. 

Już za dużo nerwów było podczas pierwszej w życiu instalacji nowego ROMU na moimi Redmi Note 3. Dlatego wolę się teraz upewnić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...