Skocz do zawartości

[ROM] MIUIPolska/xiaomi.eu-6.6.30 MIUI8 (FlashTool) dla zablokowanego bootloadera


JDStar

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 6.4.7 i tak:

  • bateria - trzyma normalnie, wczoraj odłączony o 6.30 od ładowarki, cały czas BT spięte z Miband 1s, ekran włączony 2 godziny , 2.5 godziny rozmów, trochę wifi, 4G, 3G - razem 1d13g pracy i teraz mam 35% więc nieźle. Bez BT do 3 dni wytrzymywał.
  • galeria - działa mi normalnie (ale kumpel wgrywał i jemu też wywalało - cholera wie od czego to zależy, ale polecam zrobić wipe jeśli było kilka wersji po drodze).

reasumując - dla mnie 6.4.7 działa prawidłowo tak jak ma być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.04.2016 o 20:51, Marcin_89 napisał:

Zgodnie z powyższym linkiem zainstalowałem sterowniki i jest tak jak powinno być

fYgp25j.jpg

O proszę ruszyło :D Dzięki ! Nikt wcześniej nie napisał, że trzeba tak zrobić...

A co ja wcześniej pisałem ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fonir nie bardzo Cię rozumiem. Flashuje telefon bez prblemu, również brak problemów z podłączeniem, pytam tylko pełnego WIPA czy robi się to automatycznie przy falshowaniu czy są jakies inne metody. PS JEŚLI KTOŚ MA PROBLEMY Z PODŁACZENIEM TELEFONU I NIE WYSKAKUJE MY CZERWONY PASEK TO PODSTAWĄ SĄ STEROWNIKI A PÓŹNIEJ WYSTARCZY WNISNĄĆ KLAWISZ VOL - I PODŁĄCZYĆ KABEL.

CO DO OPROGRAMOWANIA 6.4.7. Sprawdzałem również od innego deva. i też się wykrzacza galeria.

PS. Czy ktoś wie jak odblokować stabilizator obrazu w kamerze. JDStar może planujesz wrzuć do którejś wersji tą opcję?

Próbuje walczyć z tymi plikami hennesy (opisane metody http://en.miui.com/thread-231351-1-1.html) przez roota ale za cholere nic z tego nie wychodzi. Podmienić ich też nie mogę bo wyskakuje błąd. Pozdrawiam

Edytowane przez Alien161
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Hrothi napisał:

Osobiście mogę polecić 6.3.24 stabilny, szybki zero problemów. Bateria przynajmniej 4h włączonego ekranu.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Czy żeby zrobić downgrade z 6.4.7 na właśnie 6.3.24 trzeba w TRWP zrobić wcześniej full wipe ?( system i data też)

Przy normalnym instaluje pojawił się jakiś błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy żeby zrobić downgrade z 6.4.7 na właśnie 6.3.24 trzeba w TRWP zrobić wcześniej full wipe ?( system i data też)

Przy normalnym instaluje pojawił się jakiś błąd.

Przy downgrade lepiej robić wipe bo się może system wysypać. Ja bez wipa robiłem raz i był worek błędów.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Hrothi napisał:

Przy downgrade lepiej robić wipe bo się może system wysypać. Ja bez wipa robiłem raz i był worek błędów.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Tylko chodzi o to że do instalacji w ogóle nie dochodzi w TRWP ! jakby było coś nie tak z plikiem .zip ( sam plik pobrany z xiaomi.eu) na miuipolska.pl za Chiny ludowe nie mogłem znaleźć starych romów ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko chodzi o to że do instalacji w ogóle nie dochodzi w TRWP ! jakby było coś nie tak z plikiem .zip ( sam plik pobrany z xiaomi.eu) na miuipolska.pl za Chiny ludowe nie mogłem znaleźć starych romów ;-)

W pierwszym poście zerknij są podczepione wcześniejsze wersje romów, a możesz wgrać omijając Twrp przez kompa tak jak byś miał zablokowany bootloader.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Hrothi napisał:

W pierwszym poście zerknij są podczepione wcześniejsze wersje romów, a możesz wgrać omijając Twrp przez kompa tak jak byś miał zablokowany bootloader.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Czyli co: downgrade nie można zrobić za pomocą TRWP?

Więc ściągnę rom dla zablokowane bootloadera i wrzucę go przez flashtool. A co wipem? bo najwyżej mogę zaznaczyć userdata  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, JDStar napisał:

W systemie masz w Ustawieniach przecież opcję kasowania danych - to to samo co wipe w recovery.

Czyli jesli chce zrobić upgrade - wipe cache i dalvik a przy downgrade factory reset i dopiero po tym instalacja romu na zablokowany bootloader flashtoolem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie trzeba było Wipe.

MAm pytanie jakbym zrootował ten system, to który proces np wyłączyć zatrzymać żeby mi się tehering sam nie odpalał ? :] tylko ja mam problem z tym teheringiem ?;]

Edit: ewentualnie czy będzie poprawka tetheringu bo widzę nie działa udostępnianie Internetu

Edytowane przez Nook
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2016 o 13:03, mniamek75 napisał:

Tylko chodzi o to że do instalacji w ogóle nie dochodzi w TRWP ! jakby było coś nie tak z plikiem .zip ( sam plik pobrany z xiaomi.eu) na miuipolska.pl za Chiny ludowe nie mogłem znaleźć starych romów ;-)

Ja również przeszukałem nasz forum i nie znalazłem żadnej bazy romów stable. Są tylko (i dzięki Ci panie za to) romy dev od czcigodnego JDStar-a. Ja wiem, że najlepiej powiedzieć "może by to ktoś zrobił" ale faktycznie jeśli któryś z kolegów ma dostęp do tegorocznych romów stable i zechciał wrzucić ich na jakiś serwerek to było by miło. Chodzi mi o romy do redmi note 3.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie przed chwilką doszukałem się tu: https://miuipolska.pl/wersje-stabilne-miui-v7/ oczywiście do naszych sprzętów rom hennessy 

Ja właśnie stamtąd pobierałem i instalowałem.

Napisz nowy temat o tym. Przyda się, nie wiedziałem nawet że są romy stable od xiaomi.eu :/ . Cały czas używam chińskiego, zrootowanego i ze spolszczonymi apkami jbc ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...