Skocz do zawartości

[ROM] MIUIPolska/xiaomi.eu-6.6.30 MIUI8 (FlashTool) dla zablokowanego bootloadera


JDStar

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, mmigel napisał:

Drodzy macie pewnie źle podpiety telefon. Sprawdzcie jeszcze raz czy idziecie zgodnie z instrukcja podpięcie telefonu jest najtrudniejszą manualną praca w tym wypadku;-)

Dobrze był podpięty, dobrze :) Poza tym, wg zalecanych na tym forum procedur, telefon podpina się gdy już klikniemy "Download". A do tego nawet nie zdążyło dojść przecież...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2016o11:20, JDStar napisał:

Wgrywałem do wersji 3/32GB flashtoolem załączonym do ROMu - v1532.

Na jaki Rom to robiłeś? Ja mam 7.0.919 i ciągle czerwony pasek i komunikat error i tel się sam włącza hym. Siedzę już nad tym trochę w którymś momencie chyba coś źle zrobiłem proszę o pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem przeróżnych kombinacji 

Czasem na telefonie pojawia się króliczek grZebiacy w androidzie z napisem fastboot i żadnego postępu 

A robiłem na innym kablu i na innym kompie nawet!

Ok jaka kombinacja klawiszy jest prawidłowa??? 

Edytowane przez kroqsbeats
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kroqsbeats napisał:

Próbowałem przeróżnych kombinacji 

Czasem na telefonie pojawia się króliczek grZebiacy w androidzie z napisem fastboot i żadnego postępu 

A robiłem na innym kablu i na innym kompie nawet!

Ok jaka kombinacja klawiszy jest prawidłowa??? 

Ja pierwszy raz flashowałem dzięki temu poradnikowi i za każdym razem tak postępuje i działa.
http://en.miui.com/thread-216904-1-1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, IQB napisał:

Ja też. To sposób właśnie dla tych którzy mają zablokowany telefon ;)

Nadal to cholerstwo 

 

2 godziny temu, IQB napisał:

htJa pierwszy raz flashowałem dzięki temu poradnikowi i za każdym razem tak postępuje i działa.
http://en.miui.com/thread-216904-1-1.html

Nigdy chyba nie miałeś takiego gówna 

Jak 7.0.919

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalwm ten najnowszy 6.3.11 i nadal tnie mi polaczenie na sluchawkach BT . Ale najciekawsze, ze niedawno kupilem maly glosnik BT (Tracer, taki omały okrągly, kupiony w markecie Auchan) i polaczenia z nim nie tnie. Mysle, ze oba urzadzenia maja inne odmiany protokow komunikacji i ten protokoł do sluchawek jest niedopracowany w Androidzie na naszego RMN 3 ... Na opakowaniu od sluchawek pisze: ver. 3.0, HSP, HFP, AVRCP, A2DP. Na opakowaniu od glosnika pisze: ver. 2.1 + EDR .....

Korekta: Zainstalowałem apke "Bluetooth connect and play" i troche mniej zrywa połączenie. Zrobie próbe z wersją "7.1.8.0. LoXar". Na tym podobniez niektórym osobom nie zrywa 

Edytowane przez mariodabrowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2016o16:01, Rome napisał:

używam od piątku wieczór i jak na razie OK, nie rozłącza połączenia BT ze słuchawkę i smartwatchem.

 

 

Mój RN3 po przejściu na ROM 6.3.11 notorycznie gubił połączenie z opaską MiBand 1s. Wróciłem do softu 6.3.3 i znowu jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba tez mialem / mam zablokowanego bootloadera ale wgralem 6.3.3...

Poki co smiga...nie wiem po co pytacie sie o wersje 6.3.17 jak 6.3.3 jest chyba nowsza wersja?

Tez mialem na poczatku problemy ze sterownikiem I dlatego SP tool walil tylko czerwony pasek...

W koncu doinstalowal prawidlowy driver i ruszylo wszystko...

Taki soft mialem jak dostalem telefon i tak blad wyrzucalo...

teraz juz wszystko ladnie smiga...

 

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mixolh napisał:

6.3.3 nowszy? Pierwsze słyszę ...
Zastanawiam się nad instalacją kuchni... żeby plik recovery budować na zablokowane bootloadery ...

Powodzenia ;-)

Edytowane przez situ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...