Skocz do zawartości

[ROM] MIUIPolska/xiaomi.eu-6.6.30 MIUI8 (FlashTool) dla zablokowanego bootloadera


JDStar

Rekomendowane odpowiedzi

Duży szacunek dla JDStar i reszty załogi Miui za super robótkę

Dwa pytanka.Wersje 6.1.29, 6.2.18, 6.2.25 i 6.3.3 czym tak naprawdę się różnią? Podejrzewam, że ta ostatnia jest najnowsza zawiera najwięcej dodatków ale mogę się mylić, no cóż z racji mojego wieku nie ogarniam  tych wszystkich nazewnictw i pojęć. I jeszcze jedno pytanie, czy ze śmieciowego 77.0.11.0 można od razu przejść Flash Toolem na którąkolwiek z powyższych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, raviol napisał:

Duży szacunek dla JDStar i reszty załogi Miui za super robótkę

Dwa pytanka.Wersje 6.1.29, 6.2.18, 6.2.25 i 6.3.3 czym tak naprawdę się różnią? Podejrzewam, że ta ostatnia jest najnowsza zawiera najwięcej dodatków ale mogę się mylić, no cóż z racji mojego wieku nie ogarniam  tych wszystkich nazewnictw i pojęć. I jeszcze jedno pytanie, czy ze śmieciowego 77.0.11.0 można od razu przejść Flash Toolem na którąkolwiek z powyższych?

Roznice sa jak to bywa w kolejnych wersjach softu- to naprawili to zmienili a to zepsuli;-)Generalnie mozesz liczyc Na poprawki ktore po krotce opisuje Acid Na glownej stronie. Poza tym z kazdej wersji mozesz przejsc Na ten ROM pod warunkiem ze zrobisz pelnego wipe.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, bremso said:

Oj to niestety nie o to

Wysłano z RN3

Chodziło mi o czas naświetlania to jest czas otwarcia migawki a to o czym ty mówisz to tylko cyfrowe rozjasnianie

Wysłano z RN3

 

18 hours ago, mmigel said:

Normalnie dotknij palcem ekranu I jak pojawi sie koleczko to mozna nim obracac I rozjasniac lub sciemniac obraz. Wiecej lub mniej swiatla wpuszczasz przez obiektyw. Bo rozumiem ze o to chodzilo;-)

 

Dokładnie, chodziło mi o to o czym mówi bremso. Brak mi nastaw czasu , mona było by malować światłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, bremso napisał:

Dokładnie bardzo poszukuje tej opcji

Wysłano z RN3

No to panowie znalazlem to CO Na screenach. Nie wiem jak to ma dzialac ale rozumiem ze Na papierze to o to chodzilo.

 

Screenshot_2016-03-06-12-58-47_com.android.camera.png

Edytowane przez mmigel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey. Mam problem. Przez przypadek nie odznaczyłem Preloader ale zorientowałem się i zatrzymałem flashowanie. I pytanie czy nie ucegliłem telefonu czy już było i tak za późno. I jeśli mam cegłe to jak to naprawić?
I tak btw co to znaczy ta cegła ;P

Ok już naprawione. Skorzystałem z tego

 

Edytowane przez IQB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila zainstalowałem sobie czystego roma taj jak w tym temacie.

Wszytko działa ok więc chciałem zainstalować sobie teraz polskiego roma MIUIPolska_hennessy_6.3.3_0bda1b255c-5.0

Niestety z poziomu telefonu nie mogę tego zrobić więc spróbowałem postępować tak samo jak wy przypadku wgrywania czystego romu.

Tyle, że flash tool pokazuje mi, że plik scatter w nim zawarty jest błędny (kod błędu 8417)

Więc co teram można zrobić?

Dodam, że po wgraniu oryginalnego roma nadal nie mogę odblokować telefonu programem XIAOMI do odblokowania z poziomu fastboota.

Zaraz po zainstalowaniu czystego romu dostałem komunikat o dostępności aktualizacji i zainstalowała się ona bez problemu.

 

Problem rozwiązany.

Zamiast użyć wersji z pierwszej strony tego tematu używałem wersji dostępnej na stronie https://miuipolska.pl/.

 

 

Edytowane przez darksaber
Pytanie już nie aktualne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów,

kupiłem drugi telefon dla siebie. Bootloader odblokowany, wgrałem TWRP, SuperSU i room MIUIPolska_hennessy_6.1.29_v7-5.0.

Jak patrzę w aktualizacje room-ów, to zauważyłem, że są podane dwa modele Redmi Note 3 (zdjęcie)

Room.thumb.jpg.d2dcef505e3547ce1b8209862

Żona i ja mamy kupione telefony Redmi Note 3 3/32GB LTE. Ściągnąłem wczoraj room "kenzo", ale nie mogę go zainstalować. 

Czy ja mam ściągać aktualizacje tylko "hennessy" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rome napisał:

Jak przechodzisz z wersji MiuiPolska to nie musisz jak z innej wersji to byłoby wskazane.

Z MiuiPolska bo obecnie mam wgrany  MIUIPolska_hennessy_6.1.29_v7-5.0.

Czy jeżeli  mam jakieś programy i inne dane, to czy po aktualizacji zostanie mi wszystko tak jak do tej pory czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rome, dziękuję Ci bardzo za pomoc i wyjaśnienia :-)

Rome, mam jeszcze jedno pytanie. Jak miałem wgrany room  MIUIPolska_hennessy_6.1.29_v7-5.0, to po wejściu w informacje o telefonie miałem pokazane, że procesor jest 8x2.0GHz, a po wgraniu roomu MIUIPolska_hennessy_6.3.11_2feb9b2ba3-5.0 mam procesor 8x1,95GHz. Czy ma to jakieś znaczenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wybraniu pliku scatter mam ciągle processing.. wie ktos dlaczego? w wersji SP_Flash_Tool_exe_Windows_v5.1532.00.000 na 1516 nie moge zainstalować ponieważ wyskakuje błąd o usb a na wersji 1532 zainstalowałem poprzednią wersje bez problemu. 

 

Edytowane przez czochero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, czochero napisał:

mi przyszedł godzine temu sms że mam odblokowany. wgrać tego roma czy jest oddzielny dla odblokowanego?

To że przyszedł SMS nic nie oznacza. Teraz musisz spróbować przeprowadzić procedurę odblokowania zgodnie z instrukcja na stronie mi globalnego. W moim i nie tylko przypadku nie działa i na 50% się wysypuje.

Jest specjalna aplikacja która powinna działać ale najwyraźniej nie działa na nie chińskie modele. Forum mi jest pełne przekleństw wyrzucanych przez oszukanych ludzi.

Powodzenia.

9 godzin temu, MarcinPe napisał:

Czochero, mam to samo.
Podbijam pytanie - co z tym zrobić? Po wybraniu pliku scatter ciągle okienko z napisem 'processing'...

Drodzy macie pewnie źle podpiety telefon. Sprawdzcie jeszcze raz czy idziecie zgodnie z instrukcja podpięcie telefonu jest najtrudniejszą manualną praca w tym wypadku;-)

Edytowane przez mmigel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mmigel napisał:

To że przyszedł SMS nic nie oznacza. Teraz musisz spróbować przeprowadzić procedurę odblokowania zgodnie z instrukcja na stronie mi globalnego. W moim i nie tylko przypadku nie działa i na 50% się wysypuje.

Jest specjalna aplikacja która powinna działać ale najwyraźniej nie działa na nie chińskie modele. Forum mi jest pełne przekleństw wyrzucanych przez oszukanych ludzi.

Powodzenia.

Drodzy macie pewnie źle podpiety telefon. Sprawdzcie jeszcze raz czy idziecie zgodnie z instrukcja podpięcie telefonu jest najtrudniejszą manualną praca w tym wypadku;-)

pobrałem program, podłączyłęm tel, sprawdziło mi czy sie kwalifikuje i chyba sie odblokował. teraz mam inny problem ale to juz nie w tym temacie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...