Skocz do zawartości

[ROM] MIUIPolska/xiaomi.eu-6.6.30 MIUI8 (FlashTool) dla zablokowanego bootloadera


JDStar

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualizacja 6.2.18 będzie w poniedziałek bo teraz jestem na wyjeździe i tylko telefon pod ręką.

Mi na 6.1.29 bateria trzyma ok, dzisiaj prawie 3 godziny jako nawigacja z włączonym ekranem, cały czas 4G i po 9 godzinach mam 48%.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem się powstrzymać i jeszcze na wyjeździe sobie wgrałem 6.2.18 - poprawione spadki baterii po odłączeniu ładowarki, co jeszcze na razie nie wiem bo używam 1 dzień - ale intensywnie i nie miałem czasu na przeglądania co dokładnie zmienione dodane.

Zaktualizowany pierwszy post z nową wersją MIUIPolska-6.2.18

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Rufi napisał:

Czy dobrze rozumiem, ze jesli mam rm3 z zablokowanym bootloaderem to musze skorzystac z tego drugiego romu 6.2.18???

 

Nie do końca rozumiem pytanie... Ale co do zasady, pomimo zablokowanego bootloadera możesz wgrywać na telefon każdy ROM, który został specjalnie przez kogoś przygotowany do flashowania z użyciem Flash Tool (m.in ten, który upichcił nam JDStar).

Jeśli nie będziesz używał czystego romu developerskiego od producenta, to każda aktualizacja będzie wymagać kolejnego użycia Flash Tool. Ale jeśli zainstalujesz oryginalny ROM w wersji dev, to będziesz mógł aktualizować oprogramowanie przez OTA w telefonie - pytanie.

Pytanie co wolisz...

Ovchie

Edytowane przez Ovchie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Smigoll napisał:

Miałem podobny problem. Szukając na swój problem odpowiedzi wlna tym forum było pełno odpowiedzi dla ciebie więc wystarczy poszukać :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Rozwiązałem problem poprzez wgranie softu przy pomocy flashtoola 1532. Nie wiem czy o ten sposób rozwiązania problemu Ci chodziło, ale już chyba nigdy się nie dowiem. Czytałem, że dużo użytkowników zbrickowało sobie telefon przy flashowaniu telefonu 32GB wersją 1532 więc wolałem próbować wersją 1516. u mnie nic złego się nie stało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązałem problem poprzez wgranie softu przy pomocy flashtoola 1532. Nie wiem czy o ten sposób rozwiązania problemu Ci chodziło, ale już chyba nigdy się nie dowiem. Czytałem, że dużo użytkowników zbrickowało sobie telefon przy flashowaniu telefonu 32GB wersją 1532 więc wolałem próbować wersją 1516. u mnie nic złego się nie stało

Bo "mądrzy" ludzie nie odznaczali preloader i mieli bricka na 1532 a gdy już mieli 1516 to odznaczali i tak powstała negatywna opinia o 1532 dla wersji 3 GB ram

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, szpuntoo napisał:

Ponawiam pytanie, jak tam stabilność bluetooth na 6.2.18?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Wczoraj zrobiłem wipe na tym romie i jak na razie jest OK.

Słuchawka działa OK nie rozłącza się, a dodatkowo ani razu nie rozłączył mi się smartwatch

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Ovchie napisał:

 

Nie do końca rozumiem pytanie... Ale co do zasady, pomimo zablokowanego bootloadera możesz wgrywać na telefon każdy ROM, który został specjalnie przez kogoś przygotowany do flashowania z użyciem Flash Tool (m.in ten, który upichcił nam JDStar).

Jeśli nie będziesz używał czystego romu developerskiego od producenta, to każda aktualizacja będzie wymagać kolejnego użycia Flash Tool. Ale jeśli zainstalujesz oryginalny ROM w wersji dev, to będziesz mógł aktualizować oprogramowanie przez OTA w telefonie - pytanie.

Pytanie co wolisz...

Ovchie

Wielkie dzieki za info! Nie wiedzialem tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Flash Toolu nie mam pliku Scatter - MT6795_Android_scatter.txt. Pobrałem go i wkleiłem do folderu, ale gdy podłączę telefon do komputera pojawia mi się błąd 5054. Jak sobie z tym poradzić? Chciałem wgrać normalnie MIUIPL, ale przy odblokowaniu bootloadera ciągle zacina się na 50%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...