Skocz do zawartości

[ROM] MIUIPolska/xiaomi.eu-6.6.30 MIUI8 (FlashTool) dla zablokowanego bootloadera


JDStar

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, JDStar napisał:

Ale ten ROM możesz wgrać bez zgody, na zablokowanym bootloaderze :)

ROM już wrzuciłem, właśnie kończy się aktualizacja.

Bardziej chodziło mi o to czy będę musiał znów coś wgrywać przed odblokowaniem bootloadera czy mogę to zrobić na tym ROMie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wgrywaliście tym spflash toolem, chodzi mi oto ze wczesniej wgrywałem chinese dev 6.1.29 w sp flash tylko mój nr miał v5.1516.00 i room wgrał sie normalnie (wgrywałem go bo chciałem sciagnac bootloadera ale utkwilaem na 50% w mi flash, pisałem w innym temacie) a podczas wgrywania roomu z tego tematu co nietrzeba miec sciagnietego bootloadera wyskakuja błedy, z paska czerwonego nieprzechodzi na żołty (Zaznaczam ze robiłem wczesniej sp flash toolem inny room i wszytko było ok)

W innym poradniku czytałem że do wersji 32 gb trzeba miec wersje spflash tool tą co ja v5.1516.00 czy cos pomieszałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko flashuje się ładnie pod dwoma warunkami. Mamy sterowniki z wątku miui EU (trzeba mieć konto na xiaomi) oraz że system nie robi problemów. Na stacjonarce mam 10 ale tam niestety nie udało mi się tego zrobić. Mimo że systemu jako takiego nienawidzę Windowsa 7, to ten jednak robi najmniej problemów jak chodzi o zabawy z flashowaniem telefonów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wojtekvtec napisał:

Pytam bo nie wie co to jest tee, secro  itp. wolę zapytać przecież

Ale jaki jest cel tego pytania?

Masz instrukcje jak to zrobić, i co zrobić żeby nie uwalić telefonu. 
A Ty mając mapę do Gdańska, w Krakowie się pytasz czy możesz na Zakopane jechać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, darthnorbe napisał:

Ale jaki jest cel tego pytania?

Masz instrukcje jak to zrobić, i co zrobić żeby nie uwalić telefonu. 
A Ty mając mapę do Gdańska, w Krakowie się pytasz czy możesz na Zakopane jechać.

Wgrywałem nie jeden ROM i różne komplikacje czasem mogą być więc wole zapytać o coś czego nie wiem czy to takie dziwne. Musisz być beznadziejnym człowiekiem, sory ale twoja odpowiedź jest prostacka i uwierz mi że łatwiej komuś odpowiedzieć TAK lub NIE niż zaśmiecać temat głupimi odzywkami

JDStar dziękuję wszystko śmiga ! Polecam tym którzy nie otrzymali sms jest to najlepsze rozwiązanie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa! Flash Tool odpalił i zainstalował "od pierwszego kopa" :-) - nie udało mi się to z żadną inną wersją ROM poza stock :-/ i nie mam pojęcia, czy to wynikało z "nietakiej" wersji Flash Tool czy złego timiingu przy "volume-"... ale tym razem się nie przykładałem i chyba w pośpiechu puściłem zanim czerwony pasek zaczął się ładować :-D 

Nie wiem, czy sprawił to kunszt JDStar czy szczęśliwa ręka ale poszło i za to dziękuję! :-)

 

Ovchie

Edytowane przez Ovchie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się...

Myślałem że to będzie najlepszy rom na xrn3 (sądzę że to nie wina portu z "oryginału" na spflashtool, ale nigdy nic nie wiadomo). Dzisiaj bardzo mało używałem telefonu i mam 21% baterii (o 7 rano odłączyłem go od ładowarki) i ledwie 3 godziny pracy ekranu :( , po drugie zamula jak nigdy dotąd i na koniec czytnik lini papilarnych to porażka, więcej razy nie działa niż działa ( czasami nawet jest zero reakcji ).

To tyle ode mnie.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile punktów robi ten rom w Antutubenchmark ???. Mnie 7.1.6.0 robi 50 tys. A ten 6.1.29 robił tylko 48 tys...

Mi również wyniki wskazują nieco ponad 48tys. Ale myślę że nie ma co decydować względem benchmarków

Wysłane z mojego Redmi Note 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile punktów robi ten rom w Antutubenchmark ???. Mnie 7.1.6.0 robi 50 tys. A ten 6.1.29 robił tylko 48 tys...

Nie wierzę w to co czytam. LOL.

Wydanie "X" robi 50k pkt, a wydanie "Y" tylko 48k pkt. Chłopie, raz, że to żadna różnica w wyniku końcowym (zależna od wielu czynników). Dwa, najważniejsze, NIKT znający schemat działania benchmarków(a Antutu to już mega mało realne gówno) , nie bierze na serio wyników z tego typu programów.

~|~|~|~|~|~

TapTap Tapatalk + MI4W

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego 7.1.60 mam zaledwie kilka dni ... Poczekam na opinie jak sie sprawuje ten 6.2.18. Szkoda tak często aktualizowac .. Ogolnie na obecny nie narzekam. BT jescze nie mialem okazji sprawidzić ... Ale poprzedni  (6.1.29) cos mi zacinal jak sluchalem Open.fm na sluchawkach BT. Tylko nie wiem do konca czy byla to wina telefonu, stacji a moze chwilowych przerw w dostepie do internetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...