Skocz do zawartości

Problem z dostaniem się do recovery


Gya

Rekomendowane odpowiedzi

Wyszedłem z recovery podczas czyszczenia telefonu. Teraz jak go chcę włączyć przez naciśnięcie vol down i power to nie potrafi wejść w recovery z powrotem. Da się temu jakoś zaradzić - próbuje wejść chyba normalnie, bo wyłącza się ekran na chwilę i potem logo "mi" i nic, bo nie mam systemu teraz

Edytowane przez Gya
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wiem co tak naprawdę usunąłeś ale jeśli nie możesz wejść w recovery to znaczy że go jakimś cudem usunąłeś musisz go sflashować z komputera i następnie zainstalować system od nowa na forum jest opisane jak sobie z tym poradzić - pozdrawiam 😀

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Porada na przyszłość jak nie mamy pewności co i gdzie usuwamy to nie bierzemy się za to 😱

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z tego wątku wziąłem. Zabrałem się za ten dział gdzie tylko jest odceglanie, czy któryś inny powinienem wybrać? Pojawia mi się taki błąd

 

błąd.png

 

 

EDIT: Poradziłem sobie, teraz pobiera.

Edytowane przez Gya
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, odcegliłem już telefon, teraz chciałbym wrócić do aktualizacji UltimateMIUI (http://en.miui.com/thread-13092-1-1.html - szukam na tej stronie), ale widzę, że się nie da z tego systemu zrobić co teraz mam. W recovery mam ten dziwny chiński interfejs (MI-Recovery 2.0.1.) a powinienem mieć ten TWRP v2.5.0.0., ale nie wiem jak go zainstalować, próbowałem przez aktualizację (apka Update) ale niby instalowało coś a potem wszystko po staremu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zainstalowałem tego miuipolska (tą najnowszą v7). Już mały problem mi został - nie mogę pisać - nie wyświetla mi się klawiatura, a nie umiem w opcjach rozwiązania problemu znaleźć. Pozdrawiam

Edytowane przez Gya
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...