Skocz do zawartości

Aparat/kamera spadek fps


lethzik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam RN2 od miesiąca jednak od kilku dni zauważyłem problem z aparatem i kamerą mianowicie przy słabym oświetleniu, np. 16:30 na dworze gdzie jest jeszcze w miarę jasno aparat na podglądzie traci fps po prostu się tnie przy przesuwaniu obrazu na podglądzie, to samo przy nagrywaniu filmów i po nagraniu filmy mają z 15FPS... w normalnym świetle wszystko jest ok. Mam stabilny ROM 5.12.10. Poradzi ktoś ? 

Edytowane przez lethzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest normalne przy słabym świetle. Każda prosta kamera przy słabym świetle ograniczy ilość klatek żeby była w stanie naświetlić każdą klatkę. To samo z aparatem. Musi naświetlać dłużej żeby wygenerować podgląd który masz na ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Winiu89 napisał:

Normalnie nagrywało ale obraz był bardzo ciemny. Albo jasność albo płynność przy takim oświetleniu :)

Wysłane z mojego Mi-4c

Przy jasnym szkle obiektywu i jakiejś dobrej matrycy to może działać płynnie. Ale przecież to jest telefon za 550zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sprawdź czy sobie ISO nie przestawiłeś bo z tego co widzę jest to oszukane i wydłuża jedynie czas naświetlania a nie czułość matrycy.

Edit o 16:30 może być ciemno a w słabą pogodę o 12:00 jeszcze ciemniej. Subiektywne odczucia nie mają tu nic do rzeczy. Musiałbyś światłomierzem sprawdzać. Pięknie to widać przy sztucznym świetle.

Edytowane przez Corvax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...