Skocz do zawartości

Poszukiwanie stabilnego romu


Dragon33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chce zmienić rom w moim redmi note 2. Sporo tego powstało w ostatnim czasie, dlatego mam pytanie, istnieje jakiś stabilny i przedłużający pracę baterii rom? Od paru miesięcy szykuje się na zmianę, a tu co chwilę czytam o jakiś bugach na forum xD A co ważniejsze, ludzie często umieszczają własne romy, dlaczego nie ma nigdzie kodu źródłowego do nich? Przecież równie dobrze mogą tam być trojany

Edytowane przez Dragon33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, marianoo napisał:

Ja używam wersję 6.1.29 i jestem zadowolony, czas działania na baterii około 33 godzin

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

A u mnie 10, jak to robisz ?! :o 

Jak już podajesz to SOT przy normalnym użytkowaniu, bo telefon może leżeć i 80 godzin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie 10, jak to robisz ?!  

Jak już podajesz to SOT przy normalnym użytkowaniu, bo telefon może leżeć i 80 godzin...

Głównie używam aplikacji Gmail, WhatsApp, Messenger, Tapatalk, przeglądarka internetowa. Mało dzwonie, a w nocy mam włączony Godziny Ciszy.

Wysłane z mojego Redmi Note 2

5a2e70edf74f3f41dba2b0678b9df909.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź to: http://forum.xda-developers.com/redmi-note-2/development/rom-slimmiui-dev-stable-t3296594 Możesz wybrać czy ma bazować na stable czy na dev. Ludzie w komentarzach piszą, że na stable mniej ramu zużywa. Ja mam bazowanego na wersji dev i nie narzekam, mogę polecić bateria spokojnie wyciska ok. 4,5h SOT :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Frezzek napisał:

Sprawdź to: http://forum.xda-developers.com/redmi-note-2/development/rom-slimmiui-dev-stable-t3296594 Możesz wybrać czy ma bazować na stable czy na dev. Ludzie w komentarzach piszą, że na stable mniej ramu zużywa. Ja mam bazowanego na wersji dev i nie narzekam, mogę polecić bateria spokojnie wyciska ok. 4,5h SOT :D

 

Romik jest świetny, szczerze mówiąc :) Tylko kiepsko jest ustawione DPI. Niby 420, ale np. dialer (w stylu iOS) się rozjeżdża, co już za bardzo nie wygląda :D Ale tak poza tym, to warto spróbować :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...