Jump to content

TWRP 3.0

mateusz20465
 Share

Recommended Posts

• 2 weeks later...
3 godziny temu, redminote2 napisał:

Faktycznie, backup trwa dluzej, a najdluzej trwa generowane jest MD5. @Acid Czy mozna wylaczyc w opcjach twrp generowanie MD5? Jest to zwyklym uzytkownikom potrzebne?

Settings -> Skip MD5 generation during backup

• Like 1

• 1 month later...

Witam.

Proszę o wyjaśnienie co zaznaczać w wipe aby profilaktycznie wyczyścić telefon? Tak, aby nie stracić ustawień, aplilacji itd itp.

Wystarczy samo wipe cache, czy może wipe dalvik/art cache? Czym jest to "art"?

Dziękuję za odpowiedź.

• 4 months later...

Hej,

Kupiłem kolejnego RN2P (tym razem dla teścia) i tutaj było zainstalowane Mi-Recovery 2.0.1... Telefon kupiony w xiaomi.com.pl Z pomoca z tego linku: https://miuipolska.pl/instalacja-miui-mi-note-promi4i/ zainstalowałem najnowsze MIUIPolska z 8 września i niestety to starsze TWRP (2.7.8 bodajże)

Mógłbym, prosić o TWRP 3.0.0-0 MIUIPolska (najlepiej link, ale może też byc na maila: [email protected]) Link zepowyżej nie działa. Z góry dziękuję za odpowiedź :D

Edited by Jimi86

Na tą chwilę mam zainstalowane TWRP 3.0.0 bez języka polskiego (na telefonie teścia). Na swoim i żony RN2 mam 3.0.0. z językiem polskim oraz z logo MIUIPolska w górnej części widoku głównego TWRP. Ma ktoś link do tej wersji? Najlepiej zip. 

• 4 weeks later...

Witam

zaktualizowalem sobie swojego fona do MIUI 8 i mam obecnie TWRP  2.8.7 ale chcialbym sobie zaktualizowac do 3.0.2 PL bo bardzo mi sie podoba. Czy mozna to zrobic za pomoca "Fleshfi" tj.w poradniku "Instalacja MIUI 2015" ta metoda wydaje sie najprostsza.

Pozdrawiam

Edited by paki1983

Najprostsza metoda okazala sie aktualizacja z profilu TWRP (moze byc od 2.8.4 wzwyż). wystarczylo pobrac plik recovery  https://dl.twrp.me/hermes/  uruchomic TWRP w moim przypadku bylo 2.8.7 wybrac instal przestawic u gory z pliku .zip na .img wybrac plik z rozszerzeniem img. ustawic ptaszka na recovery oraz przesunac suwak w prawo wybierajac flash. Operacja trwala kilka sekund po restarcie mam juz TWRP 3.0.2

• Like 1

• 3 months later...
Najprostsza metoda okazala sie aktualizacja z profilu TWRP (moze byc od 2.8.4 wzwyż). wystarczylo pobrac plik recovery  https://dl.twrp.me/hermes/  uruchomic TWRP w moim przypadku bylo 2.8.7 wybrac instal przestawic u gory z pliku .zip na .img wybrac plik z rozszerzeniem img. ustawic ptaszka na recovery oraz przesunac suwak w prawo wybierajac flash. Operacja trwala kilka sekund po restarcie mam juz TWRP 3.0.2

Twój sposób u mnie nie zadziałał, telefon uruchomił sie ponownie, ale nie wszedł w TWRP tylko zgasł i uruchomił sie normalnie :/

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

• 1 month later...