Skocz do zawartości

Spolszczenie aplikacji do obsługi transmittera FM - ROIDMI


baku1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Postanowiłem założyć ten wątek, gdyż zająłem się tłumaczeniem na język polski aplikacji do obsługi ładowarki samochodowej / transmitera FM - RoidMi

Co prawda temat o samym urządzeniu już istnieje tutaj, aczkolwiek chciałem by ten był przeznaczony na dyskusję tylko o samym tłumaczeniu. Z kolejnymi aktualizacjami będę wrzucał do pierwszego posta link z kolejnymi wersjami po polsku i w ten sposób będzie porządek. W tamtym temacie rzucałem linkami trochę na ślepo i dookoła i chciałbym żeby było przejrzyście.

---------------------------------------------------------------------------------

Dzięki uprzejmości Marcin.M mamy folder na mega, z którego od teraz będziemy pobierać RoidMi. Kolejne wersje będą oznaczane we wspomnianym folderze zgodnie z ich numerami.

 

Aby przejść do folderu kliknij tutaj.

 

 

 

Edytowane przez baku1991
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kolega Nadim ma sporo racji, ten serwis hostingowy wyjątkowo wredne formy "reklamy" serwuje. Na systemowej przeglądarce zaraz po załadowaniu witryny potrafi tak zasyfić ostrzeżeniami o pseudo wirusach, że jedyną opcją jest zamknięcie strony.

Wysłane z MI 4W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Niestety aplikacja zmieniła się diametralnie i z tamtego tłumaczenia niewiele się przyda. Z plusów to tyle, że oficjalnie jest po angielsku tylko mając ustawiony w telefonie język polski tego nie widać. Tymczasowo przerobiłem aplikację tak byście mieli ją po angielsku. Nad tłumaczeniem będę pracował, ale to potrwa.

Wersja tymczasowa do pobrania z dysku Mega tak jak poprzednie moje tłumaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś kupi to nowsze wersje Roidmi to fajnie gdyby mi pomógł z tłumaczeniem bo ja nie wiem czy będę kupował jeszcze (aktualnie nie mam samochodu :P ), a fajnie by to było ogarnąć wizualnie czy się napisy mieszczą i czy się trzymają kupy ;-)

Narazie coś dłubię powoli, kto by chciał pomóc to zapraszam do tematu z tłumaczeniem.

 

BTW. Jest już angielska wersja strony. Jeśli zmęczymy to tłumaczenie to napiszę do nich maila żeby go zamieścili w oryginalnej aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetłumaczyłem ile mogłem póki co, możecie pobierać polską wersję językową i testować.

 

I tutaj moja prośba o pomoc. Nie mam aktualnie dostępu do mojej Roidmi i nie miałem jak przetestować działania w praktyce. Jeśli jakiś napis jest niepoprawny, nieadekwatny, nie mieści się lub wyświetla się coś w obcym języku, koniecznie zrób screenshot i wrzuć w ten temat i na pewno coś z tym poradzimy :-)

Liczę na Waszą pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2016 o 11:06, baku1991 napisał:

Nowa aplikacja obsługuje teraz wszystkie urządzenia z serii Roidmi, czyli bodaj 4 na tę chwilę.

Przy pierwszym uruchomieniu i konfiguracji urzędzenia jest błąd. Jest napisane aby ustawić na częstotliwość ",0" a powinno byc chyba "96,4".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tłumaczenie jak najbardziej na plus Dziękuje za dobrą robotę , mam też  prośbę czy jest opcja by wyłączyć dźwięk "przeładowywania" podczas zmiany utworu wstrząsem ?? jest on bardzo uciążliwy podczas słuchania głośniejszej muzyki , tym bardziej że nie działa to płynnie ponieważ jest muzyka , dźwięk przeładowania karabinu później znów ta sama muzyka i dopiero nowy utwór

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
21 godzin temu, homman napisał:

Cała lista jest.

Każdy rapid, każdy fiat. Każdy japoniec.

Jak każdy japoniec ??

co Ty piszesz ??

w moim lexusie działa wyśmienicie , to samo jest w toyotach , w hondach i pewnie w mazdach i nissanach  chodź tu nie mam pewności bo nie sprawdzałem, 

zresztą za parę złoty na alledrogo zawsze można kupić kompatybilne gniazdo i wymienić, co jest banalnie proste .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...