Sign in to follow this  
loader77

Problem z ekranem

Recommended Posts

Witam, dzisiaj zauważyłem taką sprawę - po odblokowaniu ekranu obraz nie wyświetla co którejś tam linijki pikseli. Jest to rozłożone równo i jak trochę komórka popracuje, pobawię się nią to wszystko wraca do normy. Podczas uruchamiania telefonu też był taki objaw (logo Mi). Czyżby ekran padał, a może coś z softem? Mam wer. 6.1.28.

Niestety nie zrobiłem zrzutu bo wszytko wróciło do normy i niewiem jak wyglądałby zrzut

Ekran. Powyginaj, pościskaj, postukaj. Jak chcesz to możesz wymienić u mnie lub u Acida z czego Acid może ma jakieś wyświetlacze na stanie, ja bym musiał ściągnąć z Chin. Jak cykniesz fotkę z paskami i pokażesz dla sprzedawcy (wklep przedtem *#06# w dialerze) to ten zaproponuje Ci zwrot kosztów lokalnej naprawy.

13 minut temu, Tokarsky napisał:

Mam podobną sytuację w moim Mi4c, z tym że u mnie oprócz linijek bez pikseli mam takie dziwne rozmycie.

Ekran zdechł. Miałem to samo w Mi Note. Możesz odsyłać do serwisu, o ile oczywiście masz taką możliwość.

Mam telefon od xon24. Orientuje się ktoś jak z gwarancją i całą procedura?? Jakie będą ew. koszty wymiany wyświetlacza?

Edited by loader77

Najpierw napisz do xona jak to wygląda u niego bo chińczyk zwykle oferuje pokrycie kosztów naprawy do jakiejśtam kwoty, nie wiem jak xon. Jeżeli na odesłanie to płacisz ze 30zł na wysyłkę i czekasz 2 miesiące, xon odsyła do producenta z tego co wiem.

A jak u nas to wyświetlacz zaczyna się od 35$, u mnie wymiana 60 zł i oczekiwanie miesiąc na wyświetlacz, u Acida nie wiem, ale może mieć wyświetlacz na stanie, musisz go zapytać.

Dzieki za pomoc. Teraz juz jakis czas jest ok narazie poobserwuje i zobacze co dalej. Ponizej fota jak wygladaja objawy, niewiem czy bedzie to dobrze widacDSC_0152.thumb.JPG.77dccbebcb9e071798b8d

Po kliknieciu w zdjecie dobrze to widac

Edited by loader77

2 tygodnie temu już umówiłem się ze sprzedawcą (Shenzhen Top-One Trading Co., Ltd), że ja mu odeślę telefon a on powinien mi go naprawić na gwarancji, na razie telefon jest już w Shenzhen na poczcie i czekam na koniec Chińskiego Nowego Roku aż chińczyk obierze paczkę.

Wiecie w ogóle co może być przyczyną takiego uszkodzenia? Moje Mi4c miało ekran Sharpa, a telefon miałem tylko 1,5 tygodnia.

@Tokarsky Trochę jeszcze poczekasz.

Wada produkcyjna. To idzie w takich ilościach, że nie opłaca się sprawdzać każdy egzemplarz.

Przez dwa dni ekran był ok, dzisiaj się znowu kiepści, niewiem co robić czy dawać na wymianę czy czekać az całkiem sie zepsuje. A może się naprawi? ciekawe może coś się rozłączyło... Pisałem do mi center ale nie dostałem w ogóle odpowiedzi...

Telefon wrócił do mnie 4 marca. Jak na razie ekran działa poprawnie (dostałem znowu SHARPa). Mam nadzieję że znowu się nie popsuje.

UT8Fw54XDBaXXagOFbXZ.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this