Skocz do zawartości

Redmi Note 3 Pro/Prime gdzie kupie w Polsce?


marchr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Gdzie kupie w PL redmi note 3 pro (chodzi mi o wersje z SD650 i microSD, oczywiście 3/32gb) jest juz dostępny wogole ten model? Jestem zainteresowany kupnem tego modelu, ostatecznie mi4c ale bardziej mnie interesuje RN3Pro.

Pozdrawiam

-———————–-

tap tap talk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XRN3 Pro w tej chwili w Polsce raczej nigdzie nie dostaniesz - dopiero do pierwszych osób dochodzą przesyłki z chińskich sklepów. Do tego akurat wypada ich Nowy Rok, więc wszystko stanęło w miejscu.

Myślę ze u nas sprzedaż tego modelu może zacząć się za 2-3 tygodnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Crocodil napisał:

XRN3 Pro w tej chwili w Polsce raczej nigdzie nie dostaniesz - dopiero do pierwszych osób dochodzą przesyłki z chińskich sklepów. Do tego akurat wypada ich Nowy Rok, więc wszystko stanęło w miejscu.

Myślę ze u nas sprzedaż tego modelu może zacząć się za 2-3 tygodnie...

Aha rozumiem, to może poczekam, bo mam dylemat pomiędzy mi4c i rn3pro ale raczej wybiorę rn3p możliwość dodatkowych giga i ten snapdragon650 przemawia coraz bardziej.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Crocodil napisał:

Ja też czekam ale z kolei żeby zdecydować się czy wziąć RN3 Pro czy może jednak warto będzie wydać trochę więcej na Mi 5 ;)

To tak będziesz miał z każdym kolejnym telefonem, który będzie miał się pokazać ;)
Mi takie rn3 w zupełności wystarczy i tak się zastanawiam czy nie za wysoko mierze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Crocodil napisał:

Wiadomo - zawsze można odwlekać zakup w nieskończoność, bo za chwilę wyjdzie coś lepszego. Mi chodzi tylko o to żeby poznać ostateczną i pewną specyfikację Mi 5 oraz jego cenę...

Co nam pozostało, czekamy... :)

A tu masz specyfikacje i chyba to jest ostateczna http://www.kimovil.com/en/where-to-buy-xiaomi-mi5-32gb

Edytowane przez marchr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marchr To z całą pewnością nie jest ostateczna specyfikacja, o czym świadczy kilka rzeczy:

  • Napis "Rumors" (plotki) na zdjęciu urządzenia
  • Jedną z rzeczy które wiadomo prawie na 100% jest że ekran będzie miał rozdzielczość Full HD a nie 2K czy 4K
  • Oficjalnych zdjęć jeszcze nigdzie nie ma a te które są na ki movil wyglądają na rendery, które pojawiały się od dawna (możliwe że są wierne prawdziwemu wyglądowi, a możliwe że nie).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czekam aż pojawią się RN3pro w Polsce i może będą do 1000zł bo tyle mogę wydać:p a jęsli chodzi o mi5 to owszem będzie mega wydajny ale na chwile obecną taki procek w telefonie nie jest potrzebny... RN3pro ma spory zapas mocy:) a poza tym mi 5 jak wyjdzie to podejrzewam że cena będzie kosmiczna podejrzewam że koło (2000zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, marcinj6 napisał:

ja czekam aż pojawią się RN3pro w Polsce i może będą do 1000zł bo tyle mogę wydać:p a jęsli chodzi o mi5 to owszem będzie mega wydajny ale na chwile obecną taki procek w telefonie nie jest potrzebny... RN3pro ma spory zapas mocy:) a poza tym mi 5 jak wyjdzie to podejrzewam że cena będzie kosmiczna podejrzewam że koło (2000zł)

obstawiam 300-350$ (+VAT) za Mi5. U nas pewnie "najgorsza" wersja będzie w granicach 1600zł :). Takie moje domniemania :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2016o11:13, Crocodil napisał:

@marchr To z całą pewnością nie jest ostateczna specyfikacja, o czym świadczy kilka rzeczy:

  • Napis "Rumors" (plotki) na zdjęciu urządzenia
  • Jedną z rzeczy które wiadomo prawie na 100% jest że ekran będzie miał rozdzielczość Full HD a nie 2K czy 4K
  • Oficjalnych zdjęć jeszcze nigdzie nie ma a te które są na ki movil wyglądają na rendery, które pojawiały się od dawna (możliwe że są wierne prawdziwemu wyglądowi, a możliwe że nie).

Hej a tak przeglądałem i to chyba oficjalna strona i są specyfikacje http://www.xiaomidevice.com/xiaomi-mi5-4g.html

Cena lekko chora :) , a ja w dalszym ciągu szukam najlepszej oferty za redmi note 3 pro 3/32gb ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...