Jump to content

Mi Note Pro dead...


Krisgaj

Recommended Posts

Moja historia jest przygnębiająca- po dwóch dniach radości z posiadania najfajniejszego multiurządzenia ( powiedzieć telefonu to za mało) z jakim miałem do czynienia,po udanym wgraniu dzięki Waszym wskazówkom świetnego polskiego Miui( chodził na nim pięknie przez 1 dzień),po drugim z kolei,całonocnym ładowaniu- mój Mi umarł- nie można go włączyć,nie ładuje się,nie można wprowadzić go w fastboot,oczywiście nie wykrywa go komputer po usb. Czy ktoś z Was kiedykolwiek słyszał o takim dramacie? Czy zostaje tylko odesłanie go do polskiej firmy,która mi go sprzedała?

Pozdrawiam Krisgaj

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za próby pomocy! Czytam jako tako ;) - dlatego w poprzednim poście napisałem że nie mogę uruchomić trybu recovery ITP.- przez itp rozumiejąc także tryb download. Powinieniem być bardziej precyzyjny- moja wina. Niestety żadna z obu metod wejścia w tryb download ( o trzeciej z wyciąganiem baterii nie mówię) nie przyniosła efektu- telefon na nic nie reaguje.

Link to comment
Share on other sites

Telefon oddałem do firmy,która mi go sprzedała- celowo wybrałem taką,którą mam w pobliżu,więc było to łatwe. Na razie firma zachowuje się profesjonalnie- obiecali wymianę telefonu na nowy- teraz czekam na jego sprowadzenie. Dam znać o wynikach "akcji". Pozdrawiam i dziękuję za porady.

Krisgaj

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Piszę tę wiadomość z mojego nowego Mi Note Pro- firma z Koła jednak stanęła na wysokości zadania i wymieniła popsuty egzemplarz na nowy. To wspaniałe urządzenie to przede wszystkim moje narzędzie pracy,ale też źródło ogromnej "gadżeciarskiej" frajdy! Następny telefon to też będzie Xiaomi!

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...