Jump to content

Mi4c dla kobiety pomoc przy wyborze

Recommended Posts

Witam, od jakiegoś czasu jestem posiadaczem telefonu marki xiaomi początkowo niechętnie do tego podchodziłem, ale po kupnie moje zdanie diametralnie się zmieniło. Przechodząc do sedna. 

Mam zamiar kupić na urodziny narzeczonej telefon właśnie tej marki jakąś wersję MI zależałby mi aby nie trzeba było odblokowywać BL jak to kobieta chodzi też o baterię aby trzymała stosunkowo długo, bo w przypadku mojego rn2 nie ma czego się spodziewać... Spodobał jej się Mi4c, ale chciałbym zasięgnąć waszej porady, który telefon będzie lepszy dla kobiety, która ciągle siedzi w internecie oraz dużo dzwoni ( taka praca ) oczywiście w grę wchodzi LTE... Jako, że nie znam się tak na telefonach, to liczę na waszą pomoc, który tel będzie dla kobiety wręcz idealny.  

Telefon chcę zamówić z PL

Pozdrawiam

Adre

Edited by Adreholt

Jedyne na co można narzekać to trzeszczenie przy ustawionej zbyt dużej głośności podczas rozmowy na Mi4c. Może to optyka aparatu, a może karty sim. Nie u każdego to występuje chyba. Bateria. Jak ładuje codziennie to Mi4c da radę. Bo jak ktoś naprawdę mało korzysta jak ja to lepszy jest Mi4.

Edited by preston2009
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...