Jump to content

Xiaomi Redmi Note 3 Pro - Dyskusja ogólna

Recommended Posts

Czy wiadomo kiedy mniej więcej będzie wiadomo co nieco na temat polskiego miui redmi note 3 pro? bo nawet redmi 3 jest "wkrotce" a o redmi note 3 pro forum zapomniało 

//Z25:  Wątek zbiorczy, dotyczący najnowszego urządzenia Xiaomi. Poruszamy tylko ogólnikowe kwestie, które nie wymagają osobnego tematu

• Replies 970
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Z racji braku porozumienia w tym temacie (i drugim w dziale głównym). Zamykam oba (tymczasowo). Proszę chętnego (najmądrzejszego) o założenie w dziale ogólnej dyskusji pięknego FAQ gdzie będzie

Panowie, takie info (może się komuś przyda) Jako że używam dual sima i chciałem mieć jeszcze kartę pamięci, pociąłem jedną sim mniej więcej wg tego poradnika: http://www.elektroda.pl/rtvforu

Posted Images

No teraz się nie pojawi, bo chińczyki świentują. Może wejdzie w 6.2.18 lub później.

17 godzin temu, Lipskus napisał:

Nawet redmi 3 jest "wkrotce" a o redmi note 3 pro forum zapomniało 

Myślę, że wstawienie rubryczki w Pobierz MIUI nie przyśpieszy tego procesu :P

On 2016-02-07 at 11:12 PM, jmuhha said:

Tak zapytam Panowie, czy jesteście użytkownikami XRN3 Pro? 

Jeśli tak, to mógłby ktoś z was zrobić "mały test" aparatu? Z góry dziękuje i pozdrawiam!

Tutaj masz caly test

Suche testy benchmarkowe, które nie maja praktycznie zadnego przelozenia na rzeczywista płynnośc dzialania i wydajność

Ale jak kogos kręcą cyferki w 7:45 z linka powyżej sa testy. Koleszka uzyskal przeszlo 8h sota i w zapasie bylo 20% soku. Niezle

Edited by Antaro
Suche testy benchmarkowe, które nie maja praktycznie zadnego przelozenia na rzeczywista płynnośc dzialania i wydajność

Ale jak kogos kręcą cyferki w 7:45 z linka powyżej sa testy. Koleszka uzyskal przeszlo 8h sota i w zapasie bylo 20% soku. Niezle

Nie chodzi o cyferki jak wiesz snapdragon 810 po 4 testach potrafił obnizyc taktowanie czego efektem bylo jakie 20 k mniej punktow i o to mi chodzi a nie o ilosc tych punktow

Wysłane z mojego LG-P710

56 minut temu, Crocodil napisał:

@kufciak Z jaką ładowarką dostarczany jest XRN3 Pro? Czy masz możliwość sprawdzenia obsługi Quick Charge?

Cześć, Xiaomi daje ładowarkę 2A, 5V. Od 15% do fulla ładuje w około półtorej godziny, pamiętajmy jednak że jest to 4000mha więc spore ako. Sama bateria trzymała mi na RN3 nie pro do 2 dni, teraz widzę że wolniej leci bo Snap jednak lepiej zarządza prądem ale dopóki nie bd mógł zrootować go i wywalić wszystko zbędne w tle to wtedy będzie realne porównanie. Wydaje mi się że tak, działa jednak Quick charge ;)

Edited by kufciak

Coś czuję ze RN3PRO to bedzie nie lada hit. Póki co wszystkie informacje i testy są na plus. I to wszystko za 1 kafla :)

Kufciak: zamawiałes ze spemall ?

ps: myslałes o instalacji Greenify ? Do blokady podstawowych appek chyba nie potrzebny jest root. A musze przyznac ze ten program naprawde w znaczacym stopniu wydluza zycie baterii. Z doswiadczenia moge powiedziec ze nawet o 30-40%

Edited by Antaro
Coś czuję ze RN3PRO to bedzie nie lada hit. Póki co wszystkie informacje i testy są na plus. I to wszystko za 1 kafla

Kufciak: zamawiałes ze spemall ?

ps: myslałes o instalacji Greenify ? Do blokady podstawowych appek chyba nie potrzebny jest root. A musze przyznac ze ten program naprawde w znaczacym stopniu wydluza zycie baterii. Z doswiadczenia moge powiedziec ze nawet o 30-40%

Zamawiałem od Goldiego z Ali. Generalnie chciałbym full robota i tyle ale widzę że na xda już się rusza w temacie więc mam nadziej że to kwestia czasu.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

To ja mogę potwierdzić tylko to co kolega wyżej napisał :)

Telefon wczoraj dotarł od spelmall, bez vatu (eu express), całość mnie wyszła ~1060 zł ze szkłem hartowanym (swoją drogą spasowane średniawo).

Do tego to etui: http://www.aliexpress.com/item/Upgrade-Original-AIXUAN-Quicksand-Case-For-Xiaomi-Redmi-Note-3-Full-Edge-Frosted-Shield-Matte-Cover/32598055839.html

Jedyny minus - po aparacie się spodziewałem jednak ciut więcej - LG G2 jednak robi lepsze fotki, mniej mpx, ale o wiele mniej szumów i widać więcej szczegółów. Aktualnie to brakuje mi jedynie roota. Jak będzie j.pol to spoko, ale ilość syfu od xiaomi, którego się nie da wywalić przytłacza ;/

Greenify działa, co prawda jakoś dziwnie usypia te aplikacje (od zawsze miałem roota na poprzednich telefonach), ale są uśpione. Dzisiaj mi przez pierwsze 4h zleciało ~25% baterii (w tym 10 minut ekranu). Potem odpaliłem greenify i spadek aku znacznie mniejszy.

Koledzy mam pytanie. Już miałem zamiar zamówić ten redmi note 3 pro i dostałem propozycję. Mogę kupić Nexus 5x nowy za prawie te same pieniądze, co mam zrobić? Wiem że note ma większą baterię i dual sim ale miałem już Redmi note 3 mediatek i Mi4c i nie za bardzo byłem zadowolony z baterie i aparatów tych telefonów.

Czy pro trzyma dużej na baterii i ma o wiele lepsza kamerę?

Na plus nexusa napewno aparat i obsluga lte800, redmi note 3 pro jest zdecyzdowanie lepiej wykonany, wieksza bateria, ciut lepsza wydajnosc. Przy kursie dolara na poziomie 4zl naprawde trzeba sie zastanowic czy kupowac cos z chin. Za 300-350 dolarow z vat masz w Polsce juz zeszlorocznego flagowca. G4 czy p8, za niecalego tysiaka mozna kupic juz gflexa2, z amoledem, super aparatem i topową specyfikacją.

Wyslane z G7 przez Tapatalk

• Like 1
  • Acid pinned this topic
  • Acid locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...