Lipskus

Xiaomi Redmi Note 3 Pro - Dyskusja ogólna

Recommended Posts

dołączam się do grona oczekujących na telefon ze spemalla.

Na xiaomi.eu piszą, że jest już ROM Stable dla tego telefonu. 24 ma się pojawić DEV, do miesiąca rom od xiaomi.eu.

Jest rom stable global? Z reguły takie romy wrzucają gdzieś od razu. Chyba, że nikt nie potrafi zrobić dumpa?

Qde ja sprzedałem  swojego RN3 i zamówiłem  ze Spemalla RN3pro w piątek  i moje zamówienie wisi od piątku  jako Paid i tyle? Chyba im się skończyły czarne 32gb :(.

5 minut temu, sprinter napisał:

Qde ja sprzedałem  swojego RN3 i zamówiłem  ze Spemalla RN3pro w piątek  i moje zamówienie wisi od piątku  jako Paid i tyle? Chyba im się skończyły czarne 32gb :(.

Zależy o której godzinie zamówiłeś. Trzeba wziąć pod uwagę że tam jest chyba +8h.

Ja zamawiałem w sobotę 13.02 to status zmienił mi się w czwartek o ile dobrze pamiętam. 

A wczoraj pojawiło się info że jest gdzieś we Francji

tak ja mam to samo zamówiłem we wtorek i we czwartek miałem shipped. a od wczoraj pokazuje ze jest we Francji. myślę że do piątku będziemy już mieć:)

na dniach mają się pojawić nowe romy do wersji PRO to i może root będzie szybko. a rozumiem że będzie można je instalować na zablokowany bootloader SP flashem? bo na razie za bardzo nie ogarniam już pisania formularzy do xiaomi o odblokowanie bo poprzednio dostałem odmowę:/

1 minutę temu, marcinj6 napisał:

na dniach mają się pojawić nowe romy do wersji PRO to i może root będzie szybko. a rozumiem że będzie można je instalować na zablokowany bootloader SP flashem? bo na razie za bardzo nie ogarniam już pisania formularzy do xiaomi o odblokowanie bo poprzednio dostałem odmowę:/

Ja na szczęście dziś dostałem SMS od Xiaomi, że zaakceptowali moją prośbę.

Dnia 21.02.2016o20:41, kedar1333 napisał:
24 minuty temu, marcinj6 napisał:

tak ja mam to samo zamówiłem we wtorek i we czwartek miałem shipped. a od wczoraj pokazuje ze jest we Francji. myślę że do piątku będziemy już mieć:)

wątpię bo jak patrzyłem zamówienia innych ze spemall to 3 dni francja 2 dni niemcy 2 dni Polska ;/

SP Flashtoll jest tylko do mtk o ile sie nie myle

Wyslane z G7 przez Tapatalk

Panowie, mój z IBuyGou doszedł dziś :wink: Chłopaki z DHL się postarali, bo w "chiński" poniedziałek (w pon. rano w Chinach) nadany, wtorek rano w Polsce odebrany. Zamówiłem 13 lutego, i tu mój pierwszy zgrzyt z IBG w historii: nie wysyłali, ja myślałem, że mają dużo pracy po ich świętach. Piszę w czwartek o co chodzi, czy mają na stocku fona, a oni na to, że mamy, ale nie Twój kolor (wybrałem srebrny). Całe szczęście, bo żałowałem wyboru i chciałem zmienić na czarny, więc udało się.

Generalnie sprzęt lata jak dziki szatan, o baterii się nie wypowiem jeszcze, aparat niestety przeciętny w słabych warunkach, ale jak jest światła wystarczająco to klasa można powiedzieć :grin:

Teraz niektórzy mogą mnie wziąć za heretyka, ale muszę to powiedzieć: czytnik palca działa lepiej niż w s6 Edge. Jeden jedyny raz mi się zdarzyło, że nie odczytał, a w Samsungu 1/10 nie wejdzie. Tu Xiaomi pokazało siłę.

Pytać co chcecie wiedzieć :wink:

10 minut temu, arekini napisał:

Panowie, mój z IBuyGou doszedł dziś :wink: Chłopaki z DHL się postarali, bo w "chiński" poniedziałek (w pon. rano w Chinach) nadany, wtorek rano w Polsce odebrany. Zamówiłem 13 lutego, i tu mój pierwszy zgrzyt z IBG w historii: nie wysyłali, ja myślałem, że mają dużo pracy po ich świętach. Piszę w czwartek o co chodzi, czy mają na stocku fona, a oni na to, że mamy, ale nie Twój kolor (wybrałem srebrny). Całe szczęście, bo żałowałem wyboru i chciałem zmienić na czarny, więc udało się.

Generalnie sprzęt lata jak dziki szatan, o baterii się nie wypowiem jeszcze, aparat niestety przeciętny w słabych warunkach, ale jak jest światła wystarczająco to klasa można powiedzieć :grin:

Teraz niektórzy mogą mnie wziąć za heretyka, ale muszę to powiedzieć: czytnik palca działa lepiej niż w s6 Edge. Jeden jedyny raz mi się zdarzyło, że nie odczytał, a w Samsungu 1/10 nie wejdzie. Tu Xiaomi pokazało siłę.

Pytać co chcecie wiedzieć :wink:

Czyli jeśli dostałem dzisiaj rano(naszego czasu) maila od DHL to mogę się go spodziewać już jutro? (Też zamawiany z IBG)

@kamaloo sprawdzaj sobie status paczki, ale nie byłbym takim optymistą. Raczej w czwartek (mi wysłali rano ich czasu, a Tobie rano naszego). Najwięcej chyba od szczęścia zależy jednak ;)

Sprawdzał już ktoś czas baterii na ekranie 70-100% i cały czas włączonym Bluetooth/WIFI ew. LTE?
Bardzo bym prosił o screena z SOT.

@fakeeus Przejrzyj temat bo screeny pojawiały się już kilkakrotnie.

Edit: Wyczytałem na en.miui.com żeby nie robić OTA do 7.1.16 bo są w nim jakieś błędy z kartą SIM.

Edited by kamaloo

Kuzwa moj rn3 pro nadal we Francji juz 3 dzien... mija juz 6 dni roboczych od zamowienia... jesli ma jeszcze isc przez Merkeland to nie wyrobią się nawet do poniedziałku. 

Patrzylem na tracking ktory podal michalhsk i u mnie nie ma united arab emirates miedzy hongkongiem a francją a w samej francji był 2 dni i 2 dni w niemczech... wiec chyba oni to inaczej wysyłają dlatego u innych idzie 6 dni roboczych a u innych 10 dni roboczych...

Edited by marcinj6

57 minut temu, marcinj6 napisał:

Kuzwa moj rn3 pro nadal we Francji juz 3 dzien... mija juz 6 dni roboczych od zamowienia... jesli ma jeszcze isc przez Merkeland to nie wyrobią się nawet do poniedziałku. 

Patrzylem na tracking ktory podal michalhsk i u mnie nie ma united arab emirates miedzy hongkongiem a francją a w samej francji był 2 dni i 2 dni w niemczech... wiec chyba oni to inaczej wysyłają dlatego u innych idzie 6 dni roboczych a u innych 10 dni roboczych...

Spokojnie, dotrze - cierpliwości :)

Moze tracking wisi a telefon ma juz listonosz. Ja ostatnie 3 zakupy z Chin tak mialem.

Spokoju życzę. Jako ciekawoste powiem ze raz czekalem na paczke z Chin 82dni. Takze tego.... :)

Wyslane z G7 przez Tapatalk

Właśnie się zmieniło że nadal jest we Francji... tylko "shipment in transit"  ech... korzystam ze starego samsunga galaxy s1 który się wyłącza cały czas dlatego mnie tak to męczy:P

4 minuty temu, eject napisał:

sprawdzasz na stronie dpd?

sprawdzam na:

SF Express: http://www.sfb2c.com/?a=trackEn

DPD: https://www.dpd.com/tracking

Chronopost: http://www.chronopost.fr/en

i wszędzie Francja z tym że data jest dzisiejsza.

nie rozumiem jak jednym może przyjść przesyłka w ciągu 6 dni a jednym nie wyrobi się w ciągu 10 dni...trochę to dziwne...specjalnie wziąłem eu express żeby dostać przesyłkę tak jak pisali 6-9 dni roboczych i bez vatu. wkurzę się bo specjalnie zamówiłem żeby doszło do piątku..

3 godziny temu, kamaloo napisał:

Edit: Wyczytałem na en.miui.com żeby nie robić OTA do 7.1.16 bo są w nim jakieś błędy z kartą SIM.

Widziałem je, ale chyba każdy miał BT off.

Potwierdzam po aktualizacji po wyłączeniu telefonu gdy są dwa simy ciężko łapie zasięg czasem trzeba dwa trzy razy włączyć i wyłączyć telefon. Poza tym zasięg jest gorszy niż przed aktualizacja. Już wcześniej o tym pisałem na naszym forum.

Wysłane z mojego MX5 przy użyciu Tapatalka

2 godziny temu, marcinj6 napisał:

stacje się zmieniły :) , mój tak samo u żabojadów siedzi ale już coś o 10 dzisiaj ruszyło, może słabą pogode mieli na lotnisku mniej wylotów albo opóźnienia :D 

Zamòwiłem rn3 pro 32gb ze Spemall 16 lutego. 17.02 - dpd data center; 19.02 dpd HK transit center; 24.02 g. 10 francja. Trzymam kciuki za pt. bo wkurza mnie już mój zastępczy zacinający się lg g4. Wcześniej sgs III, który był całkiem niezły na sofcie miui, ale uległ wypadkowi :(

5 minut temu, Kamilyos napisał:

Zamòwiłem rn3 pro 32gb ze Spemall 16 lutego. 17.02 - dpd data center; 19.02 dpd HK transit center; 24.02 g. 10 francja. Trzymam kciuki za pt. bo wkurza mnie już mój zastępczy zacinający się lg g4. Wcześniej sgs III, który był całkiem niezły na sofcie miui, ale uległ wypadkowi :(

zacinający się LG G4??:)

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.