Lipskus

Xiaomi Redmi Note 3 Pro - Dyskusja ogólna

Recommended Posts

Pozwolę się wtrącić do wątku:

Mam zamiar sprawić sobie Note3 Pro. Widzę, że moi przedmówcy są zadowoleni z zakupu poprzez Spellmall, a tam też chcę kupić bo zależy mi na wysyłce z EU (szybciej i nie muszę się martwić o VAT). Jeśli mogę zadać kilka pytań:

Czy telefon po wyjęciu z pudełka jest używalny na tyle, że można od razu przełożyć kartę SIM i używać go jako jedyny telefon? Czy trzeba najpierw bawić się w odblokowanie bootloadera/zmianę softu/wywalenie chińskich aplikacji?

Co do bootloadera - ktoś się już bawił w odblokowanie? I czy trzeba to zrobić żeby telefon zrootować?

Rootowanie - da się w ogóle? Dla mnie to bardzo ważne ze względu na kilka aplikacji których używam...

Co do oprogramowania - dla mnie może ono być w wersji EN. Byleby było stabilne...

Pozdrawiam serdecznie.

Jeśli kupisz w spemall VAT masz z głowy. Jeśli chodzi o użytkowanie telefonu. Musisz sobie go spersonalizwac jak każdy telefon z androidem. Natomiast kwestia wgrywania softu jest konieczna jeśli będzie przeszkadzał ci brak języka polskiego ponieważ w tym co dostaniesz będzie wgrany angielski i chiński.

Wysłane z mojego MX5 przy użyciu Tapatalka

hmm wtrące się:) z tego co mi wiadomo to na wersji na mediateku instalowało się rom przez SP flash tool i root był od razu. więc jak pojawi się jakiś rom to root już będzie na pokładzie:)

A próbował ktoś kupić go na ibuygou? Trochę się pośpieszyłem i go tam kupiłem, okazało się, że to pre-order (twierdzą, że wyślą do dwóch tygodni). Warto wycofać zamówienie i kupić w spemall? Dałem za niego 275,69$ więc pytanie czy jest sens robić zamieszanie czy czekać sobie już (w spemall wychodzi jakieś 20$ taniej). 

No i nadszedł dzień w którym mój Redmi Note 4G zostanie zastąpiony :) Note'a 3 Pro w wersji 2GB/16GB zamówiłem na geekbuing.com za 180$ więc cena dobra, a teraz pozostało tylko czekać do 10.03 na wysyłkę :)

Swypnięte z Note LTE :)

8 godzin temu, kamaloo napisał:

A próbował ktoś kupić go na ibuygou? Trochę się pośpieszyłem i go tam kupiłem, okazało się, że to pre-order (twierdzą, że wyślą do dwóch tygodni). Warto wycofać zamówienie i kupić w spemall? Dałem za niego 275,69$ więc pytanie czy jest sens robić zamieszanie czy czekać sobie już (w spemall wychodzi jakieś 20$ taniej). 

jasne że anuluj i zamawiaj w spemall, na forum gdzieś jest jeszcze kod na 3% rabatu, masz pewność braku vat i dostawę w 2 tygodnie.

no to rzeczywiście trzeba się zastanowić czy przepłacać 30$ i dodatkowo ryzykować 63$ vatu. za 2 lata gwarancji w Polsce, czy mieć telefon w 2 tygodnie z roczną gwarancją w Chinach i odłożone 350zł na ewentualną naprawę, chyba że w  ibuygou też jest opcja ubezpieczenia od vatu?

Edited by eject

Mam pytanie ile wyszlo z przesylka w spellmalu i jaki byl czas realizacji od zamowienia do doreczenia? Jest ktos kto ewentualnie moze mi pomoc z zamowieniem z spellmala. Bo raz juz zostalem oszukany i chcialbym tego drugi raz uniknac...

• Like 1

Ja zamówiłem na xiaomiforsale z wysyłką za pobraniem nie spieszy mi sie , na stronie informacja ze dostawa w ciągu 2 tyg zobaczymy.

Wiadomo coś w temacie roota? Nigdzie nie widziałem nic na miui.eu. Ma ktos jakieś info?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Do wersji pro chyba nie ma jeszcze nic ani roota ani zadnego romu oprocz tego zainstalowanego:/ martwi mnie to bo przeciez na xda juz powinno cos byc...

Edited by marcinj6

no właśnie ciekawe a użytkownik "Zyga123" napisał do xiaomi4you kiedy będzie dostępny u nich model PRO i otrzymał informację:

"napisalem do Xiaomi4you kiedy będą miec Redmi Notę 3 pro w ofercie, ich odpowiedź:

Najwcześniej pod koniec marca - obecnie ten model posiada wady wieku niemowlęcego

polecamy Note 3 - różnica niewielka"

dzisiaj miałem zamówić ze spemalla RN3PRO ale teraz się zastanawiam ponadto nie ma jeszcze roota ani żadnego romu w tym miuipolska na zablokowany bootloader....

Być może te dostępne od 10.03 będą miały już wgrany global rom, bo chyba wtedy też mają zacząć dystrybucję w Indiach. 

Edited by kamaloo

Być może te dostępne od 10.03 będą miały już wgrany global rom, bo chyba wtedy też mają zacząć dystrybucję w Indiach. 

Warto czekać?

GT-I9300

Guest
This topic is now closed to further replies.