Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 3 Pro - Dyskusja ogólna


Lipskus

Rekomendowane odpowiedzi

@psposki

Ano "dla Twojego dobra", VATu nie zapłacisz, ale poczekasz ze 3 tygodnie. Faktycznie Spemall leci w kulki, ale nic nie poradzisz, trzeba czekać i tyle... Mam niestety to samo.

Sklep dobry, ale jeżeli komuś zależy na szybkiej przesyłce to raczej nie ma co na to u nich liczyć.

Dobry? He he nie. Jakiś żart chyba, bez pytania zmieniają sposób wysyłki na coś czego chciałem uniknąć. Już grosza tam nie wydam ale będę żądał zwrotu pieniędzy bo czasu nikt mi nie zwróci...

Naskrobane z tapatalka na moto G 2

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi aktualizacja. 7.1.18.0 stable poprawiająca problemy z logowaniem do sieci ;)

Jakby komuś się spieszyło tutaj paczka: https://mega.nz/#!qNIikDKZ!y2bHSou1iFQyFNltotKXKp51jrh7xqnyL5wElEH3lpU

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Edytowane przez nonda
Link do aktualizacji
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nonda a jak instalujemy tą paczkę?? czy dane,ustawienia,spolszczenie aplikacji google się usunie?

W aplikacji Updater > trzy kropki w prawym górnym rogu > choose update package

U mnie wszystko zostało na miejscu ;)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, takie info (może się komuś przyda)

Jako że używam dual sima i chciałem mieć jeszcze kartę pamięci, pociąłem jedną sim mniej więcej wg tego poradnika:

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3146029.html

i udało się.

Mam dwie karty sim aktywne i 32 gb kartę pamięci. 

Troszkę stresu było, bo "niszczyłem" kartę służbową ale delikatnie, delikatnie i wszystko poszło ok. 

Polecam:)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, nonda napisał:

Wychodzi aktualizacja. 7.1.18.0 stable poprawiająca problemy z logowaniem do sieci ;)

Jakby komuś się spieszyło tutaj paczka: https://mega.nz/#!qNIikDKZ!y2bHSou1iFQyFNltotKXKp51jrh7xqnyL5wElEH3lpU

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

właśnie pobieram zobaczymy co się stanie ;]

 

49 minut temu, Rafullo napisał:

Panowie, takie info (może się komuś przyda)

Jako że używam dual sima i chciałem mieć jeszcze kartę pamięci, pociąłem jedną sim mniej więcej wg tego poradnika:

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3146029.html

i udało się.

Mam dwie karty sim aktywne i 32 gb kartę pamięci. 

Troszkę stresu było, bo "niszczyłem" kartę służbową ale delikatnie, delikatnie i wszystko poszło ok. 

Polecam:)

dzięki, ja na razie nie skorzystam bo mam wersję 32gb (na której jest tylko 24 gb?) ale na przyszłość się pewnie przyda.

Edytowane przez eject
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nonda napisał:

W aplikacji Updater > trzy kropki w prawym górnym rogu > choose update package

U mnie wszystko zostało na miejscu ;)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Dotyczy wersji Redmi Note 3 Pro Prime 32GB(karty sim przystosowane do LTE i dzialajace prawidlowo-Sprawdzane na RM3 Prime 32GB z odblokowanym BT i Rootem)
U mnie to nie dziala.Mam komunikat "Nie mozna zweryfikowac pliku aktualizacji"Z tego co wiem(a malo wiem o wgrywaniu ROMu na xiaomi) to wymagany jest odblokowany bootloader.A tego nie mozna zrobic nawet przez strone xiaomi jesli nie ma sie zainstalowanej wersji DEV.U mnie wersja to 7.1.9.0.0(LH0CNCL) Miui 7.1 stab.(Prawdopodobnie  DEV ma byc dostepny 3 marca po premierze w indiach)
U mnie wgrano w jakis sposob wersje multilanguage ale to oprogramowanie nie dziala poprawnie.Mam ten sam problem  co opisywany na forach z mui.Obecnie korzystam z jednej karty sim i sieci 3g i jest ok na razie.Jak zalacze LTE to na przemian mam albo moja siec (okolo 5-10 sekund) i zmienia sie na tylko alarmowe przez co w glosnikach  domowych slysze ciagle wyszukiwanie sieci.Jak wsadze 2 karty sim to wogole zadnej sieci nie ma ale karty wykrywa bo w ustawieniach je widac.Przy ustawionym PIN-ie do karty potrafi wyskakiwac kilka razy wpisywanie kodu.W tym scenariuszu potrafi sie tez restartowac telefon.Nastepny problem tego softu to jak chce zrobic podglad IMEI.Przez kod dziala ale wybierajac status urzadzenia -IMEI mam tylko informacje "pokaz szczegoly" i gdy to wybieram strona cofa sie do "informacje o telefonie". W opcji  Urzadzenie  jest jakas dodatkowa zakladka oprocz jezyk i klawiatura jest tez  "jezyk" i tam sa ustawione Chiny( inne kraje sa ale nie europejskie).
 

Edytowane przez xylaxos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, eject napisał:

robiłeś acetonem czy ciepłym powietrzem? i czy szlifowałeś jak jest w opisie?

 

 

Ja to w sumie nożykiem tapicerskim delikatnie odciąłem ten plastik osłaniający. 

I nic nie szlifowałem, bo u mnie była cała płytka krzemowa zamiast tego kleju.

Weszło tak jak było, troszkę z oporem ale poszło.

Nawet nie przyklejałem nic bo na ciasno siedzi to na pewno się nie ruszy, a wyjmować nie planuję.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to w sumie nożykiem tapicerskim delikatnie odciąłem ten plastik osłaniający. 

I nic nie szlifowałem, bo u mnie była cała płytka krzemowa zamiast tego kleju.

Weszło tak jak było, troszkę z oporem ale poszło.

Nawet nie przyklejałem nic bo na ciasno siedzi to na pewno się nie ruszy, a wyjmować nie planuję.

Dobry pomysł 💡 dzięki za info myślę że w niedługim czasie się przyda ;)

Jak masz możliwość daj foty jak Ci wyszło ;) dzięki

Sent from my Redmi Note 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dostępną u siebie? Mój póki co przez updater nie widzi ;(

Lanc zrobiłem według Twoich wskazówek i nadal nie mogę nic usunąć z sd.. Solid explorer przenosi mnie do wbudowanego explorera i nie usuwa nic...

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Dotyczy wersji Redmi Note 3 Pro Prime 32GB(karty sim przystosowane do LTE i dzialajace prawidlowo-Sprawdzane na RM3 Prime 32GB z odblokowanym BT i Rootem)

U mnie to nie dziala.Mam komunikat "Nie mozna zweryfikowac pliku aktualizacji"Z tego co wiem(a malo wiem o wgrywaniu ROMu na xiaomi) to wymagany jest odblokowany bootloader.A tego nie mozna zrobic nawet przez strone xiaomi jesli nie ma sie zainstalowanej wersji DEV.U mnie wersja to 7.1.9.0.0(LH0CNCL) Miui 7.1 stab.(Prawdopodobnie  DEV ma byc dostepny 3 marca po premierze w indiach)

U mnie wgrano w jakis sposob wersje multilanguage ale to oprogramowanie nie dziala poprawnie.Mam ten sam problem  co opisywany na forach z mui.Obecnie korzystam z jednej karty sim i sieci 3g i jest ok na razie.Jak zalacze LTE to na przemian mam albo moja siec (okolo 5-10 sekund) i zmienia sie na tylko alarmowe przez co w glosnikach  domowych slysze ciagle wyszukiwanie sieci.Jak wsadze 2 karty sim to wogole zadnej sieci nie ma ale karty wykrywa bo w ustawieniach je widac.Przy ustawionym PIN-ie do karty potrafi wyskakiwac kilka razy wpisywanie kodu.W tym scenariuszu potrafi sie tez restartowac telefon.Nastepny problem tego softu to jak chce zrobic podglad IMEI.Przez kod dziala ale wybierajac status urzadzenia -IMEI mam tylko informacje "pokaz szczegoly" i gdy to wybieram strona cofa sie do "informacje o telefonie". W opcji  Urzadzenie  jest jakas dodatkowa zakladka oprocz jezyk i klawiatura jest tez  "jezyk" i tam sa ustawione Chiny( inne kraje sa ale nie europejskie).

 

Raczej nie sadze żebyś mógł zainstalować ta paczkę na swój multilanguage rom ponieważ jest to syfiasty rom.. Ja i nonda i niektórzy mamy oryginalny stable..

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, marcinj6 napisał:

Lanc zrobiłem według Twoich wskazówek i nadal nie mogę nic usunąć z sd.. Solid explorer przenosi mnie do wbudowanego explorera i nie usuwa nic...

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Raczej nie sadze żebyś mógł zainstalować ta paczkę na swój multilanguage rom ponieważ jest to syfiasty rom.. Ja i nonda i niektórzy mamy oryginalny stable..

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Czy mowimy o tym samym?Popraw  mnie jesli sie myle ale  nie ma jeszcze mozliwosci zmiany ROM do RM3 Pro na snapdragonie 650.
Co do mojego problemu_:Problem sie rozwiazal z jedna karta sim i siecia LTE.Problem wystepowal w kraju po stronie operatora(nie w Polsce),Natomiast cyrki wychodza bo mam zalozone konto w chmurze xiaomi i jak wsadzam 2 karte to obydwie nie chca dzialac.Testuje i kombinuje teraz bo ze zmina jezyka i obserwuje co i jak dziala.Druga karta nie chce sie wylaczyc.Wylaczam a ona sama zmienia sie na zalaczona.

PS.
Sim 1 to abonament a Sim 2 to prepaid  niedoladowany.

Przestawilem SIM2 jako glowna  i chcialem wylaczyc SIM1.Oczywiscie S1 sie nie wylaczyla ale nagle obie sieci zaczely dziala prawdlowo.Po wysunieciu slotu sim i ponownym wlozeniu i restarcie znowu brak obu sieci.I znowu zmiana  glownej karty na S2 i proba wylaczenia S1 i znow wszystko dziala.Dziwne ze mimo tego ze ma wybrana karte S2 polaczenia dzialaja przez S1 ale net juz nie i dopiero po zmianie  S1 jako netu funkcjonuje (to chyba jakis problem z ta chmura i rejestracja kart jak na  forach mui opisuja byl  w ktoryms sofcie problem tego typu)

Edytowane przez xylaxos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nonda udostępniła aktualizację oryginalnego softu od xiaomi aktualnie soft jaki zainstalowany jest w RN3 PRO to 7.1.16.0 a ona udostepnila 7.1.18.0 ale u mnie tez pokazuje się błąd weryfikacji mimo ze mam 7.1.16.0 stable..

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Hmm no i zgłupłem:p nie zweryfikuje tego romu.. Jakieś pomysły:) bo ciągle mam

5e32b3db8be515648246873791092209.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, ja na razie nie skorzystam bo mam wersję 32gb (na której jest tylko 24 gb?) ale na przyszłość się pewnie przyda.

I jak udało się Tobie zaktualizować bo mi nie.. Pokazuje się że nie można zweryfikować paczki..

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eject napisał:

mam tylko chiński i angielski język, nic nie rozpakowywałem to co się ściągnęło to wrzuciłem i zainstalowałem.

No to doszlismy chyba do sedna.Masz w zaden spsob niemodyfikowany ROM.Podejrzewam ze marcinj6 ma multilanguage jak ja.

Edytowane przez xylaxos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to kwestia nazwy pliku.. Mozesz wyslac cala pelna nazwe zipa?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Nie mam romu multilanguage... Mam jezyk chinski i angielski nawet pisalem do spemalla o orginalny rom. Poza tym aktualizowalem po zakupie przez OTA...

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Istnieje jakis inny sposob aktualizacji bez usuwania danych i ustawien?

Dokladnie tak tylko 2 jezyki mialem po zakupie..

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Solves some bugs with the sim not beeing able to connect to network."

To aktualizacja naprawia, czyli problemy z łączeniem się z siecią.

MIUI 7.2 dla Redmi Note 3 ma wyjść 9 marca więc raczej na pewno wersja PRO też ją dostanie.

http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=234650&extra=page%3D1&mobile=2

Swypnięte z Redmi Note 4G :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Big00s napisał:

 

"Solves some bugs with the sim not beeing able to connect to network."

To aktualizacja naprawia, czyli problemy z łączeniem się z siecią.

MIUI 7.2 dla Redmi Note 3 ma wyjść 9 marca więc raczej na pewno wersja PRO też ją dostanie.

http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=234650&extra=page%3D1&mobile=2

 

Swypnięte z Redmi Note 4G :)

Właśnie to logowanie do sieci mnie drażni jak nie wiem co... muszę 2 razy wpisywać pin i czekać nie wiadomo ile.. aż zaloguje...

P.S właśnie mi się pokazał update do 7.1.18.0 :D nie muszę ręcznie tego robić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że pojawił się już root do rn3 pro i mam pytanie czy jak usunę app story to będę mógł nadal pobierać nowe theme i ta apka będzie działać normalnie??

Gdzie ten root? Skąd to info?

Send from my Redmi Note 3 Pro using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz w modyfikacjach temat odnośnie roota i tam masz wszystko.

ale muszę Cię rozczarować bo jednak nie działa niby jest root ale go nie ma..

Kiedyś taki root był od kingo roota na początku tej aplikacji. Jutro ma wyjść dev, może tam będzie root.

Send from my Redmi Note 3 Pro using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...