Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 3 Pro - Dyskusja ogólna


Lipskus

Rekomendowane odpowiedzi

Na stable globalu to i pulpit potrafiło przeładować parę razy.

Zauważyłem jeszcze że kamera nagrywa filmy w różnym frameratem. 15, 25, 29, 30, 50fps I to bardzo randomowe zjawisko jest :/

Swypnięte z Redmi Note 3 Pro :)

Tam gdzieś ustawia się zarządzanie pamięcią, żeby w ogóle nie czyścił nic. Nie mam telefonu przy sobie to nie powiem jak sie wchodzi.

Ustawienia>Opcje Aplikacji>Panel Sterowania> Czyść Pamięć RAM

Mam od zawsze ustawione na "nigdy", a i tak ubija wszytko jak leci :/

Swypnięte z Redmi Note 3 Pro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od oświetlenia ;/

Włącz nagrywanie i w trakcie baw się balansem. Im ciemniej tym więcej fps

Faktycznie :/ Co za lipa. Co mi po 60fps w nocy jak nagrywam i nic nie widać, a 15fps w dzień jak chcę żeby coś było widać. To już mniejsza z UHD ale niech to FHD jakoś działa.

Swypnięte z Redmi Note 3 Pro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem jeszcze raz rom xiaomi.eu 6.3.17 z xiaomi.eu zainstalowałem i działa mi bluetooth bez żadnego problemu:) nawet apka poczty działa:) czyżby naprawili?:)

poprzednio jak wrzuciłem 6.3.17 to bluetooth świrował a poczta nie chciała się uruchomić a teraz wszystko działa w 100% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum telchina.pl w zakładce Spemall użytkownik zadał pytanie czy sklep może zainstalować rom  Global stable rom version V7.1.7.0

W odpowiedzi dostał to  we can install the Global stable rom version V7.1.7.0 but the fingerprint sensor cannot be used. so we suggest you to install Global stable rom version V7.1.9.0.LHOCNCL_5.1.

Jest już 7.1.9.0 global

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...