Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 3 Pro - Dyskusja ogólna


Lipskus

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 19.03.2016o10:50, marcinj6 napisał:

 

Rafullo ja probowalem tak jak Ty nadpisywac twrp 3.0.0 nad 2870 ale u mnie wifi w ogole juz nie dzialalo jak tylko zainstalowalem 2870.. Ja zrobilem to tak..

Zainstalowalem Global wersje. Potem wlaczylem debugowanie i podpialem wlaczony telefon do kompa puscilem instalacje twrp 3.0 telefon sam wszedl w tryb fastboot ale nie zainstalowalo i nadal nie mialem recovery wiec probowalem kilka razy az w koncu zainstalowalo. Nie wrzucalem w ogole 2870 bo tym wifi za zadne skarby nie dziala. Dodam ze jak tylko zainstalowalo mi twrp 3.0 to odrazu po restarcie trzymalem volume+ i wszedlem w recovery i zainstalowalem 6.3.17 i dzialalo wifi tylko bluetooth nie..

Tak. w sumie to źle się wyraziłem

 

6 minut temu, Rafullo napisał:

I tak będą tylko te dwie wersje od xiaomi.eu i Acida.

 

Będą dwie wersje: stable i dev, od xiaomi.eu w współpracy z @Acid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może pomożecie? Jeśli piszę w nieodpowiednim miejscu to z góry przepraszam. Zamierzam kupić RN3P na spemall'u bo cenowo wychodzi super. Mam kilka (dla Was z pewnością ;p) prostych pytań. Czy ktoś wie jak wygląda tam gwarancja (12 miechów), czy odbywa się ona w EU/Polsce (słyszałem gdzieś coś o Hiszpanii)? Mają na stronie dodatkową gwarancje na 2 lata za 10$ (w Hiszpanii właśnie), myślicie że warto to wziąć? No i jak tam wygląda wersja z systemem, nigdy nie pracowałem na MIUI więc to mój pierwszy raz, więc czy będzie PL język wgrany oraz czy jest to wersja z chińskimi śmieciami? Jak wygląda sprawa aktualizacji z poziomu tel, można ją robić jak/jeśli wyskoczy (gdzieś mi się obiło, że ktoś mówił o nie wykonywaniu aktualizacji, bo zablokuje tel czy coś takiego)? Widziałem także, że ludzie proszą o przesłanie tel z oryginalnym rom'em i że jest on tylko w języku ang/chińskim, jak z tym sprawa wygląda, jakie są zalety/wady, czy mogę wtedy wgrać język polski? Tel kupuję dla siostry która wyjeżdża na Islandie na rok i chciałbym żeby wszystko jej bezproblemowo działało dlatego tyle pytań :P Bede wdzieczny za pomoc i jeszcze raz sorry jeśli pytam w złym temacie :)

 

Ps. na IBG wychodzi o jakieś 100zł drożej (w porównaniu do spemall + 2 lata gwarancji 10$) wersja z dodatkową roczną gwarancją no i ubezpieczeniem VAT, tylko że mogę dostać te opłaty i wtedy trzeba się jeszcze męczyc z przesyłaniem tego do IBG żeby dostać zwrot a czas mam do 25 kwietnia, wiec nie wiem czy warto ryzykować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce byc nie miły ale kurde ludzie.. Codziennie sa posty o tym skad kupic itd.. Zadajecie milion tych samych pytan. Chcesz wiedziec wszystko na temat telefonu ktory zamierzasz kupic to czytaj forum!!! Mi tez sie nie chcialo czytac kazdego postu ale tak wlasnie znajdziesz odpowiedzi na pytania. Tyczy sie to kazdego ktory bedzie zadawal pytania na ktore odpowiedzi sa na tym forum podane wielokrotnie!!!

Zaczyna to juz irytowac chyba nie tylko mnie.. Ja czytalem forum o rn3pro jak i o rn3 na x10 i wiedzialem co skad kupic..

Na tym forum jest dział "zakupy" tam piszcie a uzyskacie odpowiedzi!!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci zależy na kasie bierz w Spemall jak na czasie i gwarancji to kupuj w ibuygo. Telefon z Spemall przychodzi z romem w języku chińskim i angielskim. Telefon działa bezproblemowo i bardzo płynnie. Na tą chwilę możesz wgrać sobie ROM global też bez języka PL ale bez chińskich śmieci + możliwość spolszczenia aplikacji.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zastanawiam się nad kupnem Xiaomi Remi Note 3 PRO, ale nie jestem w temacie i nie mam pewności co do niektórych spraw.

1. Czy Redmi Note 3 PRO jest po polsku? Pytam bo na dodawanych przez was zdjęciach widzę menu w języku angielskim.

2. O co chodzi z tym zamieszaniem MiuiPolska i Xiaomi.eu? Czy w tłumaczeniu będą jakieś różnice?

3. Czy gdybym miał dziś telefon, to jakie są ograniczenia korzystania w PL?

4. Czy waszym zdaniem jest szansa ze firma Xiaomi udostępni wszystko w europie, tak by nie bawić się w jakieś bootloadery roty itp?

5. Jak wygląda sprawa odnośnie bootloaderów, rotów itp, bo z tego co widzę to nie w każdym modelu telefonu Xiaomi jest tak samo. (w XRN3 PRO też trzeba odblokowywać BL?)

6. Czy ktoś zna tą firmę? http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-pro-3-32gb-snapdragon-od-reki-i6046799012.html

Gdyby ktoś kto posiada Xiaomi Redmi Note 3 Pro mógłby dać namiar do siebie (facebook,GG itp) i mógłby na spokojnie mi wytłumaczyć co i jak to byłbym niezmiernie wdzięczny. Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Marcinie niestety nie każdy ma czas siedzieć godzinami na forum... Wystarczyłoby napisać na której mniej więcej stronie mógłbym znaleźć odpowiedzi na te pytania. Z czytaniem nie mam problemu, ale Pan ma jakiś problem chyba ze sobą. Udzielam się na wielu forach i nigdzie nie ma tego problemu, że ktoś powtarza pytania, które kiedyś padały. Jakby pisała to jedna i ta sama osoba to bym zrozumiał. Jak to wam przeszkadza to polecam zrobić osobny wątek, w którym będą odpowiedzi na najczęstsze pytania (mowa tu o XRN3 PRO). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2016‎-‎03‎-‎20o09:49, malimalinello napisał:

Kupiłem od niego. Paczka była następnego dnia, wszystko ok, polecam :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Dostałeś z multilanguage? Wgrywałeś na niego global stable? Nie będzie żadnych problemów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie bluetooth'a. Czy jest jakis ROM w którym bluetooth działa bez zająknięcia ? Czytałem tu i ówdzie o problemach z BT, o problemach z połączeniem, o częstym rozłączaniu. Tak sie sklada ze BT to dla mnie tak wazny element telefonu jak pojemmna bateria. Bez niego ani rusz.

Czy moze wiec ktos potwierdzic bezproblemowe działanie tego interfejsu ? Interesuje mnie wyłącznie bezprzewodowe podłaczenie sluchawek BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moz emi ktos jeszcze powiedziec ile kosztuje przesyłka z ibuygou ? Oczywiscie pomijajac opcje free i oczekiwanie 2 miesiące

Free shipping czyli zwykłą pocztą rejestrowaną dochodzą mi paczki poniżej 2 tygodni,więc nie ma tragedii. Kurierami szybciej,ale lepiej wtedy ubezpieczac się od VAT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Antaro napisał:
A moz emi ktos jeszcze powiedziec ile kosztuje przesyłka z ibuygou ? Oczywiscie pomijajac opcje free i oczekiwanie 2 miesiące

 

DHL 17$ podobno rzadko dają vat

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Grzonaa00
błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kucha napisał:

Zamawiam jutro redmi note 3 pro u technosa, jaki rom polecacie stock, czy global?

Podpinam się pod pytanie, również zamierzam tam kupić ten model. Czy ten global, który o ile dobrze wyczytałem ma mieć niedługo język polski, będzie miał aktualizacje OTA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś z multilanguage? Wgrywałeś na niego global stable? Nie będzie żadnych problemów?

Tak, dostałem taką wersję i nadal z niej korzystam. Nie miałem czasu żeby bawić się we wgrywanie nowego oprogramowania. Widzę, że występują jakieś drobne problemy, więc poczekam trochę na jakąś stabilną i dopracowaną wersję. A Ty instalowałeś? Daj znać n forum albo na priv :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

To mój pierwszy post na forum :-) Mam pytanie, kupiłem Redmi Note 3 Pro, oczywiście mam zablokowany bootloader i pytanie jest takie, jest jakiś rom który posiada język polski ba zablokowany bootloader? Nie chce roota itp, chce tylko język polski :-) także jak ktoś mi pomoże to z góry dziękuję.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, matios222 napisał:

Witam.

To mój pierwszy post na forum :-) Mam pytanie, kupiłem Redmi Note 3 Pro, oczywiście mam zablokowany bootloader i pytanie jest takie, jest jakiś rom który posiada język polski ba zablokowany bootloader? Nie chce roota itp, chce tylko język polski :-) także jak ktoś mi pomoże to z góry dziękuję.

 

 

 

 

 

 

nie ma żadnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, matios222 napisał:

Witam.

To mój pierwszy post na forum :-) Mam pytanie, kupiłem Redmi Note 3 Pro, oczywiście mam zablokowany bootloader i pytanie jest takie, jest jakiś rom który posiada język polski ba zablokowany bootloader? Nie chce roota itp, chce tylko język polski :-) także jak ktoś mi pomoże to z góry dziękuję.

 

 

 

 

 

 

Rom z tego tematu ma język polski, ale występuje w nim problem z zasięgiem/kartami sim (nie łapie zasięgu od razu lub nie czyta kart sim przez jakiś czas od włączenia lub zgubienia zasięgu), ale da się z niego korzystać, bo sam go miałem dłuższy czas: http://www.bachkhoashop.com/tin-tuc/unbrick-redmi-note-3-pro-up-rom-tieng-viet-redmi-note-3-pro-233.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie też problem z tym że system ubija aplikację mimo wolnego ramu? Często mam tak idź aplikację którą przed chwilą przełączyłem już jest ubita. Nawet teraz jak to pisze właśnie system ubił mi ściąganie w tle mimo iż mam 800MB wolnego ramu :/ Tylko ja tak mam? Dodam iż jestem na 6.3.17 Xiaomi.eu

Swypnięte z Redmi Note 3 Pro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...