Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 3 Pro - Dyskusja ogólna


Lipskus

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wrzuciłem Global i telefon działa jeszcze płynniej ale bateria szybciej się rozladowywuje u mnie:/ jak cos robię na telefonie to procenty szybko lecą. Przez 8h snu spadło aż 5% a wczesniej na 7.1.20 przy 12h spadało max 3% jakieś pomysły bo sprawdzałem i nie widzę żeby jakaś apka drenowala baterie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Big00s napisał:

" Udało się złamać zabezpieczenia MIUI i powstaną romy dla Redmi 3, Redmi Note 3 Pro, Mi4s i Mi5. Wymagane będzie jednak posiadanie odblokowanego bootloadera i TWRP"

https://miuipolska.pl/miui-6-3-17/

No to wgrywam dzisiaj Dev Rom :)

Swypnięte z Redmi Note 3 Pro :)

Cześć,
Czy czas przyszły nie jest tutaj kluczowy? :) Obecny ROM 6.1.3.17 wspiera juz RN3Pro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem najnowszego DEV z tego poradnika 

http://en.miui.com/thread-235865-1-1.html i poszło za 1 razem. teraz robi się root.

2 minuty temu, nivepl napisał:

Moze Acid niech sie wypowie bo wg newsa na głównej z 14.03, nie bedą juz tworzone romy tylko język polski bedzie dodawany do romow global, jesli poprawnie zrozumiałem

Troszkę wyżej miałeś napisane że powstanie miuipolska bo złamali zabezpieczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpowie ktoś o co chdzi z ta stronka http://www.miui.com/unlock/index_en.html  ciagle wywala

Wywala wywala, próbowałem z 10roznych IP i 3 rożnych laptopów i rożnych przeglądarek. Albo błąd wielokrotnego przekierowania albo jakies inne krzaki przy logowaniu wyskakują. Jak ktoś był w stanie to ogarnac z powodzeniem to moze wpisałby z jakiej konfiguracji sie łączyl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. 5 minut temu, nivepl napisał:

    Wywala wywala, próbowałem z 10roznych IP i 3 rożnych laptopów i rożnych przeglądarek. Albo błąd wielokrotnego przekierowania albo jakies inne krzaki przy logowaniu wyskakują. Jak ktoś był w stanie to ogarnac z powodzeniem to moze wpisałby z jakiej konfiguracji sie łączyl?

    Przed chwila sprawdziłem działa, 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Rafullo napisał:

Wgrałem najnowszego DEV z tego poradnika 

http://en.miui.com/thread-235865-1-1.html i poszło za 1 razem. teraz robi się root.

Troszkę wyżej miałeś napisane że powstanie miuipolska bo złamali zabezpieczenia

a jak ten dev się spisuje?? może zrobiłbyś mały poradnik po polsku jak wgrać deva i jak zrobić twrp i roota:) tak jak o zrobił ciunek  albo kamaloo:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Rafullo napisał:

Wgrałem go ok godz temu, skąd mam wiedzieć czy nie ma bugów, skoro odblokowywałem bootloadera, i instaluje twrp.

Wszystkiego na raz nie sprawdzę

a które twrp wgrywasz - bo ja przy pierwszej próbie zbrikowałem telefon. W zasadzie wydaj mi się że nie przy twrp, bo to jakoś poszło, tylko przy próbie wgrania superSu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, thermoos napisał:

a które twrp wgrywasz - bo ja przy pierwszej próbie zbrikowałem telefon. W zasadzie wydaj mi się że nie przy twrp, bo to jakoś poszło, tylko przy próbie wgrania superSu.

No właśnie ja też. Znaczy się w twrp mogę wejść ale się nie odpala, tzn stoi na logo MI.

Jakieś rady??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem tak samo

znalazłem taką stronkę: http://www.htcmania.com/showthread.php?p=22446079&posted=1.

niestety po hiszpańsku, ale google z grubsza to przetłumaczy. pobrałem pliki z mega.nz

Tam jest taka paczka "TWRP 2870 REDMI NOTE 3 PRO". W zasadzie chyba tylko ona jest potrzebna. Klikasz na kenzo_twrp.bat. Oczywiście na wpiętym telefonie w trybie fastboot. Nadpisze wtedy trochę inna wersję twrp, ale najważniejsze że po restarcie telefon się uruchomił.

Jak coś niejasne to pytaj :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, thermoos napisał:

miałem tak samo

znalazłem taką stronkę: http://www.htcmania.com/showthread.php?p=22446079&posted=1.

niestety po hiszpańsku, ale google z grubsza to przetłumaczy. pobrałem pliki z mega.nz

Tam jest taka paczka "TWRP 2870 REDMI NOTE 3 PRO". W zasadzie chyba tylko ona jest potrzebna. Klikasz na kenzo_twrp.bat. Oczywiście na wpiętym telefonie w trybie fastboot. Nadpisze wtedy trochę inna wersję twrp, ale najważniejsze że po restarcie telefon się uruchomił.

Jak coś niejasne to pytaj :)

 

Poszło, dzięki wielkie... 

jest xiaomi eu z językiem polskim ale nie działa wifi... ale się wykombinuje coś:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie czy jak zainstaluje dev żeby odblokować bootloader to jak wrócę na global z powrotem to będę miał zablokowany bootloader znowu?

kurcze pogubiłem się:) chciałbym zainstalować tego xiaomi.eu z językiem polskim. mam zgodę na odblokowanie i wiem jak sflashować do wersji dev ale nie wiem jak wrzucić twrp i super su bo z tego tutorialu z hiszpańskiej strony nawet przez tłumacza nie rozumiem o co chodzi:/ pomożecie?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, marcinj6 napisał:

a ja mam pytanie czy jak zainstaluje dev żeby odblokować bootloader to jak wrócę na global z powrotem to będę miał zablokowany bootloader znowu?

kurcze pogubiłem się:) chciałbym zainstalować tego xiaomi.eu z językiem polskim. mam zgodę na odblokowanie i wiem jak sflashować do wersji dev ale nie wiem jak wrzucić twrp i super su bo z tego tutorialu z hiszpańskiej strony nawet przez tłumacza nie rozumiem o co chodzi:/ pomożecie?:)

Jak odblokowałem bootloader już na globalu, potem z konieczności wgrywałem go jeszcze raz (zbrikowałem telefon) i ma teraz taki kominikat "No need to unlock this device" - więc raczej nie trzeba ponownie odblokowywać

 

 

Edytowane przez thermoos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Rafullo napisał:

Poszło, dzięki wielkie... 

jest xiaomi eu z językiem polskim ale nie działa wifi... ale się wykombinuje coś:D

A mam takie pytanko o ten dzisiejszy dev. Ja odblokowałem bootloader już na globalu - to jest go po co wgrywać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...